Код: 6524550 Сковорода RINGEL Paprika 22 см

  • Артикул: RG-1132-22
  • Сковорода Paprika
  • Діаметр: 22 см
  • Висота стінки: см
  • Матеріал: кований алюміній
  • Наявність кришки: немає

Гарантія: Без гарантий

Серія сковорідок PAPRIKA від Ringel - універсальний інструмент для приготування і розігрівання найрізноманітнішої їжі. Особливістю цієї серії є яскраве антипригарне покриття червоного кольору, щоб додати акценти на вашій кухні.

Виготовлена з високоякісного кованого алюмінію, дана сковорода є міцним посудом зі швидким і рівномірним нагріванням. У даній серії використовується мармурове антипригарне покриття Marble, що забезпечує можливість отримання корисної їжі.

РІВНОМІРНИЙ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА ПО ПОВЕРХНІ

Завдяки ретельно продуманій конструкції корпусу, виготовленого з кованого алюмінію з товщиною стінок 3,0 мм, дана сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Це значно прискорює приготування їжі, а також перешкоджає пригорянню і нерівномірному просмажуванню продуктів. 

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ АНТИПРИГАРНОГО ПОКРИТТЯ

У даній серії використано мармурове антипригарне покриття Marble, новітні матеріали та сучасні технологічні процесу дозволили домогтися стійкості та довговічності мармуру. Це перетворює дану сковороду в надійний і довговічний виріб. Антипригарне покриття не містить PFOA (перфтороктанової кислоти) і є безпечним для здоров'я.

ЯСКРАВЕ ЗОВНІШНЄ ПОКРИТТЯ

Двошарове зовнішнє антипригарне покриття, дозволяє легко очищати сковорідку від забруднень. Сміливий червоний колір додасть яскравих акцентів на вашій кухні.

ЗРУЧНА БАКЕЛІТОВА РУЧКА

Зручності використання даної сковороди сприяє ергономічна ручка з бакеліту. Додаткове покриття soft-touch, крім тактильного задоволення, захищає руки від опіків і дозволяє не вислизати навіть з вологих долонь.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ НА КОЖЕН ДЕНЬ

Спеціальний сталевий індукційний диск у донній частині сковороди дає можливість її використання на всіх видах плит, включаючи індукційні, інфрачервоні та склокерамічні. Зовнішнє матове силіконове покриття стійке та легке в щоденному догляді. Високі борти класичної форми та надійне антипригарне покриття даної сковороди максимально розширюють сфери її застосування: це смаження і тушкування всіляких м'ясних продуктів і овочів, а також розігрівання їжі з використанням мінімальної кількості олії, що сприяє здоровому харчуванню. 

Серія

Paprika

Тип

Сковороди

Діаметр, см

22

Висота стінки, см

4.5

Призначення

Класична

Матеріал

Кований алюміній

Матеріал кришки

Немає

Матеріал ручок

Бакеліт з покриттям Soft-touch

Антипригарне покриття

Так

Тип джерела тепла

Газова плита

Електрична плита

Галогенна / Склокерамічна плита

Індукційна плита

Можна мити в посудомийній машині

Так

З'ємна ручка

Ні