Код: 6797716 Спікерфон Epos Expand 80T

  • Артикул: 1000203
  • Тип: Спікерфон

Гарантія: 2 роки

За допомогою цього компактного та стильного Bluetooth-спікерфону преміум-класу ви завжди можете організувати колег для спокійної та результативної спільної роботи. Модель орієнтована, у першу чергу, на сучасного бізнес-користувача, якому для роботи потрібна компактна, надійна, достатньо універсальна та масштабована система конференц-зв'язку. Спікерфон EPOS EXPAND 80 практично миттєво під'єднується до комп'ютерів, смартфонів і планшетів і дозволяє оперативно організувати конференцію із загальною кількістю одночасно присутніх учасників до 16 осіб у будь-якому придатному для цього приміщенні. Модель оснащена 6 адаптивними мікрофонами з патентованою технологією формування променя, яка ефективно ізолює голоси тих, хто розмовляє від будь-якого фонового шуму й автоматично усуває луну. Плюс, у EXPAND 80 є висококласний динамік, завдяки якому аудіо та розмовну мову цей спікерфон відтворює завжди дуже чисто та природно.

Гарний захист
Конструкцією передбачено стандартний роз'єм для замку Kensington.

USB-адаптер ніколи не загубиться
Через фірмовий USB-адаптер BTD 800 та канал Bluetooth спікерфон легко під'єднується до будь-якого сумісного пристрою, а зберігати адаптер можна просто в спікерфоні, для нього в корпусі теж передбачено своє місце.

Усі умови для реалізації колективного потенціалу
EXPAND 80 - це серія сучасних спікерфонів преміум-класу, що масштабуються, кожен з яких може обслуговувати до 16 користувачів одночасно та дозволяє вам організувати колег для спокійної і результативної командної роботи практично в будь-якому придатному для цього приміщенні. Завдяки вдосконаленій системі мікрофонів і патентованій технології формування променя, голос будь-якого з присутніх однаково якісно та безперешкодно звучить для всіх учасників конференції, які під'єдналися до неї віддалено. Потужний висококласний динамік відтворює аудіо та віддалених користувачів завжди дуже чисто та з прекрасною деталізацією.

З EPOS Voice вас чудово чують усі
Шість адаптивних мікрофонів з патентованою технологією формування променя та вбудований DSP-процесор непомітно, але надзвичайно ефективно ізолюють голоси тих, хто розмовляє від будь-якого фонового шуму, і автоматично усувають ефекти від луни в приміщенні.

Винятково якісний і природний звук
Потужний динамік спікерфона розташований у спеціальному підвісі інноваційної конструкції та відтворює надзвичайно чистий і виразний звук з найменшою кількістю спотворень. Тому EXPAND 80 мова однаково виразно звучить як розмовляючих, так їх слухачів. І присутні, і віддалені учасники діалогу можуть спілкуватися абсолютно спокійно та без напруги (навіть коли кілька людей говорять одночасно), що завжди сприятливо позначається на змістовності та продуктивності будь-якої конференції.

Чудова якість виготовлення та яскравий скандинавський дизайн
Ручна збірка, лише високоякісні матеріали, фірмова звукопоглинаюча тканина від Kvadrat у поєднанні із сучасним мінімалістичним дизайном преміум-рівня дозволяють EXPAND 80 виглядати ідеально в будь-яких умовах, зокрема й у найсучаснішому конференц-залі.

Конференц-зв'язок між різними платформами
Коли потрібно, то EXPAND 80 швидко та просто об'єднує в одну конференцію як смартфони і софтфони, так і робочі ПК.

Жодних проблем з індивідуальними налаштуваннями
Знімний кабель USB-C – у комплекті.

Одним натисканням
Голосові помічники або програма Microsoft Teams (модель EXPAND 80T) активуються одним натисканням на кнопку, яка зручно розташована прямо на верхній панелі спікерфона.

Інтуїтивно зрозуміла система управління аудіовідтворенням
З голосовими підказками, розробленими ексклюзивно студією Felt music

Коли конференцію треба розширити
За допомогою двох зовнішніх мікрофонів EXPAND 80 до конференції можна під'єднати ще 16 людей, таким чином збільшивши загальну кількість учасників до 32.

Будь-який конференц-дзвінок – справа пари секунд
Можливість одночасної роботи одразу з декількома комунікаційними платформами, простий і зрозумілий інтерфейс, швидкий доступ до голосових помічників – ваш EXPAND 80 створений для серйозної та по-справжньому продуктивної роботи. 

Акустичні характеристики
Діапазон відтворюваних частот

20 - 20000 Гц

Живлення
Тип елементів живлення

Акумулятор

Функції і управління
Включення/вимикання

Є

Перемикання музичних треків

Є

Регулювання гучності

Є

Комплектація
USB-кабель

Є

Додаткова інформація
Основний колір

Чорний

Вага

980 г