Код: 6551164 Цифрова фотокамера Olympus E-M1 mark III 12-40 Kit Black/Black

  • 4/3" МОН - сенсор реального зображення, 20.4 мегапікселя
  • Макс. 1,48 x з об'єктивом 50 мм, на нескінченність при діоптрії -1 (залежно від обраного стилю видошукача)
  • Карти пам'яті SD, SDHC, SDXC, UHS-I/II
  • Артикул: V207101BE000

Гарантія: 2 года

Чому E-M1 Mark III?
Розвивайте свої можливості

Компактний ергономічний корпус у поєднанні з безкомпромісною якістю зображення в будь-яких умовах зйомки робить E-M1 Mark III вашим ідеальним інструментом для отримання приголомшливих результатів. Підніміть свій професійний рівень на нову висоту - від пейзажної зйомки до нічних знімків і відеороликів.

Захоплюючі фотографії без важкого устаткування
OM-D E-M1 Mark III - це професійна камера, яка знімає зображення найвищої якості, при цьому залишаючись легкою, компактною і захищеною від несприятливих погодних умов.

Неперевершена мобільність і комфорт
Завдяки компактності та малій вазі всієї системи, камера E-M1 Mark III у поєднанні з об'єктивами M.Zuiko дозволяє повністю сконцентруватися на процесі зйомки. З легкістю піднімайтеся по схилах і досягайте важкодоступних локацій - знімайте з найкращих точок огляду.

Вбудована 5-осьова стабілізація зображення
5-осьова стабілізація зображення (IS) з гіродатчиком в E-M1 Mark III ідеально підходить для зйомки з рук і нічних сцен. Вона дозволяє компенсувати до 7 ступенів експозиції або до 7,5 ступенів, якщо використовуваний об'єктив також оснащений власною системою стабілізації.**

Приголомшлива чіткість
5-осьова IS також забезпечує чітке якість зображення під час зйомки з високими значеннями ISO, наприклад, при поганому освітленні або вночі. Компенсація експозиції уможливлює "зйомку з рук протягом 4 секунд" ** без використання штатива.

Графічний процесор TruePic IX
Для реалізації ряду функцій камера E-M1 Mark III оснащена новітнім графічним процесором TruePic IX. Зйомка High Res з рук, Live ND, Starry Sky AF і ін. стали можливими з усього одним ефективним графічним процесором. Для досягнення такої ж високої продуктивності камері E-M1X потрібно два процесори TruePic VIII.

High Res Shot з рук
Ця функція призначена для місць, де неможливо або незручно використовувати штатив. Вона забезпечує чітке зображення з високою роздільною здатністю 50 Мп і знижує шуми. Об'єднуючи 16 кадрів в одну фотографію, High Res Shot ідеально підходить для пейзажної зйомки, що вимагає чітких деталей.

Економте на просторі та вазі. Вбудований режим Live ND забезпечує ефект тривалої експозиції в умовах яскравого освітлення без необхідності використання зовнішнього фільтра. Рівень можна вибрати від ND2 (1 EV) до ND32 (5 EV), і ефект Live ND можна побачити в режимі реального часу або у видошукачі, або на екрані камери до натискання кнопки спуску затвора.

Повна свобода зйомки
Для задоволення потреб фотографів, що знімають у різних жанрах, конструкція E-M1 Mark III спроектована з магнієвого сплаву, який захищає внутрішні елементи від зовнішніх впливів за допомогою спеціальної системи ущільнювачів.

Погодозахищена конструкція
Знімайте в будь-якому кліматі та при несприятливій погоді. Завдяки захисту від пилу та бризок (IPX1), а також захисту від морозу до -10 °C з камерою E-M1 Mark III ви можете зосередитися на зйомці*.

Корпус з магнієвого сплаву
Завдяки міцній конструкції з магнієвого сплаву та поліпшеній герметизації камера E-M1 Mark III - надзвичайно міцна, і залишається при цьому легкою та компактною. Це дає вам більше свободи при зйомці в суворих погодних умовах.

Міцний затвор
E-M1 Mark III відповідає вимогам професійних фотографів, які дуже витривалі в бажанні досягти ідеального результату. Надзвичайно міцний затвор E-M1 Mark III розрахований на не менше 400 000 спрацьовувань*.

Якщо ваші завдання змушують вас постійно пересуватися або відправляють вас до віддаленого регіону або холодні локації, просто під'єднайте пауербанк з Power Delivery до вашої камери E-M1 Mark III. Використовуйте його для зарядки акумулятора всього за дві години з максимальною потужністю 45 Вт - або в якості джерела живлення для продовження зйомки*.

Міняйте об'єктиви без турбот. SSWF на E-M1 Mark III дозволяє вам уникати плям на зображеннях через бруд або пил, які можуть потрапити на сенсор. Завдяки дуже швидкій вібрації надзвукового хвильового фільтра дрібні частинки миттєво видаляються із сенсора. Компанія Olympus вперше впровадила цю систему очищення від пилу разом зі спеціальним захисним покриттям у камері E-M1X - тепер такою системою оснащена і E-M1 Mark III.

Моє меню
Індивідуальні настройки та швидкий доступ до потрібних функцій роблять E-M1 Mark III вашим ідеальним інструментом для зйомки. Збережіть до 35 найчастіше використовуваних налаштувань у Моєму меню. Просто натисніть кнопку «Відеозапис», щоб призначити, видалити або впорядкувати пункт у Моєму меню.

Користувацькі режими
Зручний інтерфейс дає вам простий і швидкий доступ до чотирьох користувацьких режимів. Кожен режим - від С1 до С4 - дозволяє зберігати улюблені настройки залежно від найчастіше використовуваної сцени або ваших уподобань. 

Зручний інтерфейс
З E-M1 Mark III ви отримуєте максимальний контроль над фотографією і своїм стилем зйомки. Режим Панель управління на екрані камери дозволить вам відразу ж перевірити найважливіші настройки.

LV Boost
Можна відрегулювати яскравість екрана Live View (LV) відповідно до вашої локації, щоб вам було зручніше переглядати об'єкти в темних сценах, наприклад, вночі при зйомці зірок. Увімкнення/вимнення LV Boost на E-M1 Mark III можна призначити на кнопку Fn, а настройки можна змінити, повертаючи диск і утримуючи кнопку Fn натисненою.

Якість - без компромісів
Система автофокусування E-M1 Mark III стала ще кращою завдяки вдосконаленому алгоритму автофокусування, дозволяючи захопити потрібний момент у потрібний час - зокрема і для рухомих об'єктів.

121 точка фокусування
Область автоматичного фокусування охоплює 75% по вертикалі та 80% по горизонталі, тому E-M1 Mark III може точно відстежувати рухомі об'єкти. Чутливі датчики перехресного типу дозволяють точно відстежити об'єкт або сцену й отримати чітке зображення - як у центрі, так і по краях зображення.

Макс. 18 кадрів на секунду при AF/AE Tracking
Піймати потрібний момент за допомогою високоточного AF, який ідеально відстежує об'єкт під час супершвидкої серійної зйомки. Використовуйте 20 млн ефективних пікселів, записуйте макс. 76* безперервних кадрів у форматі RAW зі швидкістю 18 кадрів/сек або 286* безперервних кадрів у форматі RAW зі швидкістю 10 кадрів/сек**.

Макс. 60 кадрів на секунду при AF/AE Lock
Така функція ідеально підходить для фокусування на надшвидко рухомих об'єктах і захвата частки секунди, яку людське око не може побачити. Надвисока швидкість серійної зйомки фіксує кожен момент дії на швидкості 60 кадрів на секунду.

Джойстик/Мультиселектор
Отримуйте чудові результати завдяки зручному джойстику вибору зон автофокусування. Джойстик дозволяє швидко переміщати положення автофокусування, це особливо зручно, якщо ви дивитеся на майбутній кадр через видошукач. Під час серійної зйомки або відеозапису ви можете швидко переміщати зону автофокусування відповідно до переміщень вашого об'єкта зйомки.

Режим Starry Sky AF
Зйомка зоряного неба зазвичай проходить з ручним фокусуванням, але тепер астрофотографія можлива з високою точністю автофокусування. Функція Starry Sky необхідна для професійних фотографів, які професійно знімають зірки.

Удосконалена портретна зйомка
Точність відстеження обличчя та очей були значно поліпшені. Завдяки високій продуктивності графічного процесора TruePic IX і поліпшеним алгоритмам автофокусування автоматичне виявлення і фокусування по очах і обличчю і стали набагато ефективнішими.

Для всіх стилів портретної зйомки
Покращені функції «Пріоритет обличчя» і «Пріоритет очей» відстежують навіть маленькі обличчя з неймовірною точністю, зокрема в сценах, де виявлення зазвичай неможливе, наприклад, у профіль. Це ідеально підходить для всіх стилів портретної зйомки, чи то зйомка в приміщенні чи на вулиці.

Різні режими автофокусування
Одноразовий AF/Малий AF

Для невеликих об'єктів у кадрі сітка фокусування стане ідеальним рішенням. Мале AF буде неймовірно корисним для макрозйомки, де особливо важлива правильна точка фокусування.

Група з 5 точок
Якщо ви знімаєте спортивні заходи або швидко рухомі об'єкти, цей режим дозволить вам сфокусуватися на точці середнього розміру в групі людей.

Група з 9 точок
Виберіть цей режим, щоб збільшити зону фокусування до 9 точок, наприклад, з рухомими об'єктами більшого розміру або при зйомці будь-яких заходів.

Група з 25 точок
Чим більше точок ви виберете, тим ширше буде фокусна зона. Цей режим особливо корисний для великих об'єктів, що швидко рухаються.

Усі точки фокусування
Коли ваш об'єкт являє собою групу, яка переміщається по всій сцені, вибирайте режим автофокусування по всім 121 точкам.

Відео в 4K і Cinema 4K з рук
Плавне відео без тремтіння камери в будь-якій ситуації - це можливо завдяки комбінації 5-осьової стабілізації зображення (зсув сенсора) і електронної стабілізації, призначеної для відео. Це дозволяє знімати відео у високій роздільній здатності 4K і Cinema 4K (4096 x 2160) без додаткового обладнання.

Автофокус для відеозйомки
Одноразовий AF/Малий AF

Для невеликих об'єктів у кадрі сітка фокусування стане ідеальним рішенням. Малий AF буде неймовірно корисним для макрозйомки, де особливо важлива правильна точка фокусування.

Сенсор зображення

4/3'' МОН - сенсор реального зображення

Кольоровий фільтр сенсора зображення

sRGB / AdobeRGB

Формат збереження зображень

JPEG, RAW

Роздільна здатність зображення

5184 x 3888 стислий

5184 x 3888 Висока якість (стиснення: 1/4)

Відео:

MOV (MPEG-4AVC / H.264)

4096 x 2160 (C4K) / 24p / IPB (прибл. 237 Мбіт / с)

3840 x 2160 (4K) / 30p, 25p, 24p / IPB (прибл. 102 Мбіт / с)

Full HD 1920 x 1080 (16: 9) / 30p, 25p, 24p / ALL-I (A-I), IPB (SF, F, N) (MOV)

Full HD 1920 x 1080 (16: 9) / 60p, 50p / IPB (SF, F, N) (MOV)

HD 1280 x 720 (16: 9) / 60p, 50p, 30p, 25p, 24p / ALL-I (A-I), IPB (SF, F, N)

ALL-I: ~ 202 Mbps

FullHD IPB (SF: ~ 52Mbps, F: ~ 30Mbps)

HD IPB (SF: ~ 26Mbps, F: ~ 14Mbps, N: ~ 10Mbps)

HD 1280 x 720 (16: 9) / 30p

640 x 480 / 30p (AVI Motion JPEG®)

Співвідношення сторін зображення

4:3 / 3:2 / 16:9 / 6:6 / 3:4

Світлочутливість

ISO 200-25600 (expands to 64-25600) кроком в 1/3 і 1 EV

Об'ектив

M.Zuiko Digital ED 12-40мм F2.8 Pro

Цифрове збільшення

Макс. 1,48 x з об'єктивом 50 мм, на нескінченність при діоптрії -1 (залежно від обраного стилю видошукача)

Фокусування

Система з детекцією різниці фаз, контрастна система

Ручне фокусування: зі збільшенням зони фокусування і фокус-пікінгом

Режими автофокусування

Ручний фокус

Попередньо встановлений MF **

Покадровий автофокус *

Слідкуючий автофокус *

Слідкуючий автофокус *

Stacking

Брекетинг

Діапазон фокусування

121 зон / перехресного типу, вбудований фазовий AF

121 зон / Контрастний AF

Усі точки, одна точка, група точок (5, 9, 25), зона фокусування 1-4, що настроюється (зону фокусування і кожну точку можна вибрати вручну)

Витримка

60c - 1 / 8000с (з електронним затвором до 1/32000с)

Експозамір

TTL замір з відкритою діафрагмою

Діапазон роботи експозаміру

-2 - 20 EV (17mm f2.8, ISO 100)

Автобрекетінг

Є

Режими відпрацювання експозиції

Система експозамір ESP

Точкове вимірювання

Центрально-зважений експозамір

Світла зона

Тінь

Режими сюжетних програм

Редагування RAW

Придушення "червоних очей"

Сепія

Чорно-Білий

Зміна розміру

Налаштування насиченості

Налаштування яскравості

Налаштування балансу білого

Корекція тіней

Вирівнювання

е-портрет

Формат зображення

Баланс білого

Система детекції з МОН-сенсором реального зображення

Можна зареєструвати 4 користувальницькі настройки

Зміна балансу білого

3 кадри / +/- 2, 4, 6 ступенів майред

Ефекти зображення

Крос-процес

Діорама

Драматична тональність

Ніжна сепія

Зерниста плівка

Контурна чіткість

Світла тональність

М'яке світло

Пінхол

Поп арт

М'який фокус

Вінтаж

Фільтр Partial Colour *

Bleach Bypass

Режим безперервної зйомки

Прибл. 60 кадрів/с

Вбудований спалах

Є

Режими роботи спалаху

Авто

Придушення "червоних очей"

Повільна синхронізація

Повільна синхронізація по 2-й шторці

Примусовий

Ручний

Автоспуск

2 сек, 12 сек

Пристрій зберігання інформації

Карта пам'яті SD (сумісність з типами карт SDHC, SDXC, UHS-I, UHS-II)

Для зйомки відео рекомендуються SD-карти класу 10 і вище.

Для зйомки у форматах 4K, C4K, ALL-I рекомендується використовувати карту пам'яті UHS-II або UHS-I U3.

Видошукач

Електронний видошукач

РК-дисплей

LCD-дисплей зі змінним кутом - Сенсорна панель

Розмір: 7,6 см/3,0'' (3: 2)

Роздільна здатність: 1037 тисяч пунктів

Налаштування яскравості: +/- 7 рівнів

Перегляд зображень

Є

Інтерфейс

USB

HDMI

Умови використання

Вологість: 30-90% вологість в умовах експлуатації, 10-90% вологість в умовах зберігання

Температура: -10-40 °C Температура в умовах експлуатації, -20-60 °C Температура в умовах зберігання

Живлення

BLH‑1 Акумулятор

Розміри (Ш х В х Д), мм

134.1 х 90.9 х 68.9

Вага

504 г (лише корпус) / 580 г (вкл. батарею і карту пам'яті)

Розмір РК-дисплею

3.0

Підтримка карт пам'яті

Secure Digital (SD)

Живлення

Li-Ion акумулятор

Наявність бездротових технологій

Wi-Fi

Bluetooth