Код: 6812022 Цифрова камера Canon EOS R3 Body

  • Артикул: 4895C014AA
  • 36 x 24 мм CMOS, 26.7 Мп
  • Карти пам'яті SD, SDHC, SDXC

Гарантія: 2 года

Canon EOS R3
Зберігайте миттєві миті за допомогою камери так, як ви не мріяли. Зустрічайте майбутнє екшн-фотографії.

Випереджайте. Перевершуйте
Камера, яка дозволяє вам знімати спорт, дику природу та репортажі новин так, як ви і не мріяли. Визначайте об'єкти, просто глянувши на них – усе максимально інтуїтивно – і залишайтеся на крок попереду конкурентів із серійною зйомкою 30 кадрів/сек. і розширеними можливостями під'єднання, які допоможуть виконати замовлення вчасно.

Новий розділ в історії EOS
EOS R3 змінить ваше уявлення про бездзеркальні камери. Новий датчик зображення із заднім підсвічуванням дозволяє знімати з витримкою до 1/64000 сек. та вести серійну зйомку зі швидкістю до 30 кадрів/с. Інтелектуальне автофокусування з керуванням рухом ока розпізнає та відстежує об'єкти прямо під час зйомки, що робить цю камеру ідеальним рішенням для зйомки спорту, сюжетів новин і дикої природи.

Вибухова швидкість при частоті 30 кадрів/сек.
Оцініть коротку витримку до 1/64 000 сек. і серійну зйомку 30 кадрів/сек. зі слідкуючим автофокусуванням/автоекспозицією.

Ідеальний рух
Камера EOS R3 знімає швидкоплинні моменти зі швидкістю 30 кадрів/с, відкриваючи деталі, які не помітні неозброєним оком.

Дивіться. Реагуйте. Адаптуйтесь
Завдяки нашій інноваційній технології автофокусування з керуванням рухом ока EOS R3 фокусується на тому, на що дивитеся ви.

Ідеальна для відеозйомки
EOS R3 – це професійна гібридна камера, яка дозволяє знімати кінематографічні відео мовної якості та робити чудові фотографії.

Створена для професіоналів
Камера EOS R3 створена для повсякденного професійного використання та зйомки у будь-яких умовах.

Розширені можливості під'єднання
Камера EOS R3 використовує роз'єм під'єднання дротової ЛОМ та Wi-Fi 2,4/5 ГГц для зв'язку з комп'ютерними мережами, ноутбуками та мобільними пристроями, а також забезпечення швидкого та зручного обміну зображеннями та віддаленого керування камерою.

Ідеальний рух
Камера EOS R3 знімає швидкоплинні моменти зі швидкістю 30 кадрів/с, відкриваючи деталі, які не помітні неозброєним оком.

Датчик зображення із заднім підсвічуванням працює настільки швидко, що фотографи можуть використовувати електронний затвор для зйомки об'єктів, що швидко рухаються, не турбуючись про дефект запізнювання. Оцініть коротку витримку до 1/64 000 сек. і серійну зйомку 30 кадрів/сек. зі слідкуючим автофокусуванням/автоекспозицією.

Автофокусування з керуванням рухом ока
Ви коли-небудь користувалися камерою настільки досконалою, що здається, що вона читає ваші думки? Завдяки нашій інноваційній технології автофокусування з керуванням рухом ока EOS R3 фокусується на тому, на що дивитеся ви. Ця безпрецедентна система керування автофокусуванням дозволяє камері встигати за вашою реакцією, дозволяючи швидко адаптуватися під умови кадрів, що постійно змінюються.

Найефективніше відстеження об'єктів
Штучний інтелект і тисячі створених раніше зображень допомогли нам навчити EOS R3 точно і швидко розпізнавати людей, тварин і транспортні засоби, навіть якщо вони рухаються в кадрі. Камера EOS R3 розпізнає мотоцикли та гоночні автомобілі, зокрема визначаючи тип боліда та вказуючи на шолом водія, коли його видно в кадрі.

Якісні відео та фотографії
EOS R3 – це професійна гібридна камера, яка дозволяє знімати кінематографічні відео мовної якості та робити чудові фотографії. Пропонуючи безліч функцій, які відкривають перед відеографами нові творчі можливості, камера підтримує запис відео у форматі 4K із супердискретизацією або 6K RAW на карту пам'яті CFexpress. Canon Log 3 забезпечує ширший динамічний діапазон і більше можливостей корекції кольору.

Важливо те, що система розпізнавання об'єктів доступна як для фотографів, так і для відеографів, тому ви можете відстежувати рухомі об'єкти в кадрі, утримуючи їх у фокусі навіть під час зйомки.

На зв'язку зі світом
Можливості під'єднання вкрай важливі для спортивних і новинних фотографів. Камера EOS R3 використовує роз'єм під'єднання дротової ЛОМ та Wi-Fi 2.4/5 ГГц для зв'язку з комп'ютерними мережами, ноутбуками та мобільними пристроями, а також забезпечення швидкого та зручного обміну зображеннями та віддаленого керування камерою. Камера EOS R3 також сумісна з програмою Mobile File Transfer, яка дозволяє професійним фотографам додавати метадані до зображень і переносити файли зі смартфона, використовуючи під'єднання Wi-Fi або стільникові дані.

Камера EOS R3 також оснащена новим багатофункціональним майданчиком, який забезпечує передачу даних і живлення нових аксесуарів, а також виступає як кріплення-колодка для існуючих спалахів Speedlite і дистанційних спусків затвора.

Створено для професіоналів
Камера EOS R3 створена для повсякденного професійного використання та зйомки в абсолютно будь-яких умовах.

Міцний корпус із магнієвого сплаву герметичний і захищений від пилу та вологи на рівні наших легендарних камер серії EOS-1D. Впевнено знімайте будь-які об'єкти за будь-яких умов.

Сумісна з наявними пристроями
Камера EOS R3 сумісна з наявними пристроями та інтегрується в конфігурації з кількома камерами як бездзеркальними, так і дзеркальними.

Вона працює від акумулятора великої ємності LP-E19 - того ж акумулятора, який використовується в камерах серії EOS-1D X. Вона також сумісна з об'єктивами EF за допомогою доступних у різних варіантах адаптерів кріплення - ці адаптери також дозволяють розширити функціональність об'єктива, наприклад, за допомогою кільця управління або кріплення для вставних фільтрів.

Завдяки інтуїтивно зрозумілим елементам керування та чудовій ергономіці камера EOS R3 є результатом трирічної еволюції, основою якої став аналіз вимог до камери з боку професійних фотографів. Оцініть неперевершену ергономіку та знайомий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. 

Сенсор зображення

36 x 24 мм CMOS, 26.7 Мп

Формат збереження зображень

RAW 14-бітний: RAW та C-RAW (оригінальний RAW-файл третьої версії від Canon)

JPEG 8-бітний: 10 видів стиснення

HEIF 10-бітний: 10 видів стиснення

Сумісність з Exif 2.31 та Design rule for Camera File system 2.0

Сумісність із цифровим форматом керування друком [DPOF] версії 1.1

Співвідношення сторін зображення

16:9, 1:1, 3:2, 3:4, 4:3

DPOF

Є

Світлочутливість

Авто 100 - 102 400 (з кроком 1/3 ступеня або 1 ступінь); чутливість ISO може бути розширена до L: 50, H1: 204800

Об'ектив

Немає

Кріплення об'єктива: RF (об'єктиви EF і EF-S можна встановлювати за допомогою АДАПТЕРА EF-EOS R, АДАПТЕРА EF-EOS R З КІЛЬЦЕМ УПРАВЛІННЯ, АДАПТЕРА EF-EOS R із вставним фільтром; несумісне з об'єктивами EF-M)

Фокусування

Тип: Dual Pixel CMOS AF II

Система/точки AF: З охопленням 100% області по горизонталі та 100% по вертикалі (автоматичний вибір), 100% області по горизонталі та 90% по вертикалі (ручний вибір)

Вибір точки автофокусування: ручне налаштування: розширення точки автофокусування по 4 точках (вгору, вниз, ліворуч, праворуч), ручний вибір: розширення точки автофокусування по колу, ручний вибір: гнучке зональне автофокусування 1–3 (усі точки автофокусування поділені на 9–999 зон фокусування)

Слідкуюче автофокусування: люди, тварини (собаки, кішки та птахи) або транспортні засоби (гоночні автомобілі або мотоцикли)

Фіксація автофокусування: фіксується при натисканні кнопки спуску затвора наполовину або AF ON у режимі покадрового автофокусування. Використовується кнопка, що настроюється, із заданою функцією вимкнення автофокусування в режимі AI Servo

Підсвічування автофокусування: випромінюється вбудованим світлодіодним підсвічуванням або додатково спалахом Speedlite

Ручне фокусування: вмикається на об'єктиві

Режими автофокусування

Покадрова, Servo AF (слідкуюче автофокусування), Автоматичний вибір: 1053 доступні області автофокусування при автоматичному виборі, Ручний вибір: 1-точкове автофокусування (розмір рамки автофокусування можна змінити), доступно 4779 положень автофокусування (3969 у режимі відео)

Діапазон фокусування

EV -7.5 – 20 (при 23 °C і ISO 100)

Витримка

30 – 1/64 000 (крок 1/2 або 1/3 ступеня до 1/16 000, потім 1 ступінь до 1/64 000) (повний діапазон витримок; Доступний діапазон залежить від режиму зйомки).

Діапазон роботи експозаміру

EV -3 - 20 (при 23 °C, ISO100, з оцінювальним заміром)

Експокорекція

+/-3 EV з кроком 1/3 або 1/2 ступеня (можна комбінувати з брекетингом автоекспозиції)

Режими відпрацювання експозиції

Діапазон заміру яскравості: EV -3 – 20 (при 23° C, ISO 100, з оцінювальним заміром)

Фіксація експозиції: автоматичний режим: фіксація AE спрацьовує після фокусування, ручний режим: спрацьовує при натисканні кнопки фіксації AE у режимах P, Av, Fv, Tv та M

Компенсація експозиції: +/-3 EV з кроком 1/3 або 1/2 ступеня (можна комбінувати з брекетингом автоекспозиції)

Брекетинг автоекспозиції (AEB): +/- 3 EV з кроком 1/3 або 1/2 ступеня

Пригнічення мерехтіння: так. Виявлення мерехтіння на частоті 100 Гц чи 120 Гц. Максимальна швидкість серійної зйомки може знизитись при роботі як з електронним, так і з механічним затвором, функція придушення мерехтіння при високошвидкісній зйомці для режимів M та Tv

Режими сюжетних програм

Фотографії: AE з гнучким пріоритетом, програмна AE, AE з пріоритетом витримки, AE з пріоритетом діафрагми, ручний режим, ручна витримка та користувацький (x3)

Відео: програмна автоекспозиція, пріоритет витримки автоекспозиції, пріоритет діафрагми автоекспозиції, ручний та користувацький (х3)

Баланс білого

Тип: автоматичний підбір балансу білого за допомогою матриці, автоматичний баланс білого (пріоритет зовнішнього освітленості/пріоритет білого), світлодіодне, тінь, хмарно, лампа розжарювання, флуоресцентні лампи, спалах, користувацький, колірна температура

Налаштування. Компенсація балансу білого:

1. Синій/Бурштиновий +/-9

2. Пурпуровий/Зелений +/-9

Ручний баланс білого: є, може бути зареєстровано 5 налаштувань користувача, +/-3 ступенів з кроком один ступінь

Зміна балансу білого

3, 2, 5 або 7 брекетованих зображень на кожне натискання кнопки спуску затвора, зсув синій/бурштиновий або пурпуровий/зелений на вибір

Ефекти зображення

Є

Режим безперервної зйомки

Макс. прибл. 12 кадрів/сек. з механічним затвором/електронним затвором по 1-й шторці; з електронним затвором + підтримка швидкості для 1000+ зображень JPEG або 1000 зображень RAW; або 30 кадрів/сек. з електронним затвором: підтримка швидкості для 540 зображень JPEG або 150 зображень RAW

Вбудований спалах

Є

Режими роботи спалаху

Автоматичний режим E-TTL II, ручний замір

Час перезарядки спалаху

1/200 сек. для механічного затвора/1/250 сек. для електронного по 1-й шторці, електронний затвор 1/180 сек.

Компенсація потужності спалаху

+/- 3 EV з кроком 1/3 ступеня зі спалахами Speedlite серії EX

Автоспуск

2 або 10 с

Пристрій зберігання інформації

1x CFexpress типу B

1x SD/SDHC/SDXC і UHS-II

Видошукач

Тип: 0.5-дюймовий електронний видошукач OLED

Кількість точок: 5.76 млн крапок (1600x1200)

Кут охоплення (по вертикалі/горизонталі): прибл. 100%

Збільшення: прибл. 0.76x5

Винесена окулярна точка: прибл. 23 мм (від центру лінзи окуляра)

Підстроювання діоптрій: від -4 до 2 м-1 (діоптрії)

Характеристики дисплея: економія енергії: 59.94 кадри/сек., плавний режим: 119.98 кадри/сек.

Попередній перегляд глибини різкості: так, за допомогою кнопки, що настроюється

Інформація у видошукачі: інформація про точку автофокусування, покажчик керування рухом ока, індикатор величини експозиції, режим зйомки, чутливість ISO, витримка, діафрагма, кількість мультиекспозицій, що залишилися, компенсація експозиції, зйомка в HDR, пріоритет світла, зйомка з мультиекспозицією, шумоприглушення при серійній зйомці, кількість знімків з автоспуском, цифровий оптимізатор об'єктива, максимальна довжина серії, метод автофокусування, рівень заряду акумулятора, режим автофокусування, імітація експозиції, режим роботи затвора, AEB, режим заміру, FEB, придушення мерехтіння, обрізка фотографій, співвідношення сторін, автокорекція яскравості, фіксація АE, готовність спалаху, баланс білого, зйомка без спалаху, корекція балансу білого, фіксація FE, якість зображення, високошвидкісна синхронізація, функція Bluetooth, функція Wi-Fi, попередження про блокування керування, гістограма, електронний рівень, інформація про об'єктив, шкала відстаней вертикальна шкала експозиції, сітка

РК-дисплей

Тип: РК-екран Clear View LCD II 8,01 см (3,2"), приблизно 4,15 млн точок

Кут охоплення: прибл. 100%

Кут огляду (по горизонталі/вертикалі): прибл. 170° по вертикалі та по горизонталі

Покриття: стійкість до плям

Налаштування яскравості: ручний режим: 7 рівнів регулювання, налаштування колірного тону: 4 параметри

Робота із сенсорним екраном: ємнісний метод із функціями меню, налаштування швидкого керування, функції відтворення та збільшене відображення. вибір точки AF у режимі фото- та відеозйомки, зйомка при дотику доступна в режимі фотозйомки.

Відображення інформації:

(1) Базові параметри камери

(2) Додаткові параметри камери

(3) Параметри камери, а також гістограма та відображення двох рівнів

(4) Немає інформації

(5) Екран швидкого керування

(6) Вимкнення дисплея

Перегляд зображень

Є

Інтерфейс

Роз'єм USB-C SuperSpeed USB 3.2 2-го покоління

Бездротова мережа (IEEE802.11a/b/g/n/AC) (5/2,4 ГГц), підтримка Bluetooth 5.0; підтримка функцій: EOS Utility, смартфон, вивантаження в image.canon, бездротовий друк

Вихід micro-HDMI (тип D, CEC-сумісний), вхід зовнішнього мікрофона (стереороз'єм 3,5 мм), роз'єм для навушників (стереороз'єм 3,5 мм), роз'єм типу N3 (роз'єм дистанційного керування)

Живлення

Літій-іонний акумулятор LP-E19 (входить до комплекту)

Розміри (Ш х В х Д), мм

150 x 142.6 х 87.2

Вага

Прибл. 822 г (1015 г з карткою пам'яті й акумулятором)

Розмір РК-дисплею

3.2

Підтримка карт пам'яті

Secure Digital (SD)

Живлення

Li-Ion акумулятор

Наявність бездротових технологій

Wi-Fi

Bluetooth

Стійкість до навколишнього середовища

Пило-, вологозахищеність