Код: 6524107 Цифрова системна фотокамера Nikon Z 50 + 16-50 VR

  • Артикул: VOA050K001
  • Матриця: 23.5 x 15.7 мм, 21.51 пікселів
  • Змінні об'єктиви
  • Карти пам'яті SD, SDHC, SDXC, UHS-I

Гарантія: 12 місяців

Бездзеркальна фотокамера формату DX від Nikon. Магія у ваших руках
Зафіксуйте красу, яка змусила вас зупинитися, на бездзеркальну фотокамеру, яка сама лягає в руки. Насичені кольори при слабкому освітленні. Знайомий сюжет з несподіваного ракурсу. Чарівна гра тіней в яскравий сонячний день. Легка та маневрена, бездзеркальна фотокамера Nikon Z 50 дозволяє знімати дивовижні фотографії і приголомшливі відеоролики. Вона швидка, потужна та зручна.

Ваше уявлення про досконалість
Ви легко закарбуєте чудеса оточуючого світу завдяки фотокамері Nikon Z 50, яка забезпечує чудову якість зображень. Завдяки широкому байонету Z від Nikon велика 20.9-мегапіксельна матриця формату DX захоплює більше світла по всьому кадру. Чим більше світла, тим більше деталей. Вдень або вночі, кольори на фотографіях і у відеороликах виглядають яскравіше. Нове відчуття глибини. Вражаюча різкість.

Завжди чудові результати. Незалежно від кадру
Ідеально різкі фотографії і відеоролики з роздільною здатністю 4К - отримайте справжню свободу творчості. Гібридна система АФ забезпечує швидку, точну та плавну роботу об'єктива. Точки АФ на матриці покривають прибл. 90% кадру по горизонталі та вертикалі, гарантуючи бездоганну різкість на кожній дільниці кадру. Система фокусування забезпечує стійке фокусування на об'єктах, незалежно від того, знаходяться вони в центрі, збоку або в русі.

Чудові результати на заході
Знімайте вільно вдень або вночі завдяки автоматичному діапазону чутливості від 100 до 51 200 одиниць ISO і АФ в умовах недостатнього освітлення. Від міської зйомки о 3 годині ранку до портретів при слабкому освітленні - тепер жодна важлива деталь не сховається від вас у темряві.

Чудово підходить для зйомки людей
Новий рівень портретної зйомки. Інтелектуальна функція АФ з розпізнаванням очей дозволяє автоматично сфокусуватися на очах людини, незалежно від того, стоїть вона окремо або в натовпі. Вона автоматично утримує фокус на обличчі навіть у разі переміщення об'єкта.

Тиха та вміла
Фотокамерою Nikon Z 50 можна знімати в режимі «Тиха фотозйомка», максимально знизивши шум від роботи затвора. Тому, коли друзі просять принести свою фотокамеру на їх весілля, ви можете відобразити ключові моменти, не заважаючи їм.

Кожна частка секунди безцінна
Якщо ваші очі це бачать, ваша фотокамера це зніме. Безперервна зйомка зі швидкістю до 11 кадрів за секунду, автофокусуванням і автоматичним режимом експозиції дозволить вам зробити кадри, які інші фотографи можуть пропустити.

Відеоролики у вашому стилі
Фотокамера Nikon Z 50 забезпечує кінематографічну якість відеороликів. Ви можете записувати відеоролики з роздільною здатністю 4K/UHD і частотою кадрів 30p, а також вести сповільнену зйомку у форматі Full HD. Ви можете записувати відеоролики з роздільною здатністю 4K/UHD і частотою кадрів 30p, без кадрування/використовуючи всю матрицю, а також вести сповільнену зйомку у форматі Full HD.

Дивіться у саму суть
Надрізкий електронний видошукач (EVF) дозволяє вам бачити все гранично чітко, чи то фото- чи відеозйомка. З EVF ви можете бачити природне зображення, як в оптичному видошукачі цифрових дзеркальних фотокамер, або зображення із застосованими настройками. Зображення залишається різким і стійким, навіть якщо ви знімаєте панораму або використовуєте збільшення для контролю фокусування.

Там, де ви
Фотокамера Nikon Z 50 готова до зйомки тоді, коли що-небудь приверне вашу увагу, і оснащена спалахом, що розкривається, для додаткового освітлення. Передня і верхня частини легкого корпусу фотокамери, зручної для перенесення, виконані з міцного магнієвого сплаву.

Знімайте так, як вам зручно
Великий РК-монітор з високою роздільною здатністю і сенсорним управлінням, як у смартфона, можна відхиляти вгору та вниз. Відеозйомка чи робота над автопортретами, ви знайдете найвдаліші ракурси.

Проявіть свою майстерність
Вибирайте з 20 попередньо встановлених спеціальних ефектів для фото- та відеозйомки або внесіть у них зміни на свій смак. Просто налаштуйте інтенсивність при попередньому перегляді ефекту, щоб насолоджуватися унікальними результатами.

Сама лягає в руки
Варто вам лише охопити пальцями виступаючу рукоятку цієї фотокамери та почати знімати, і вам більше не захочеться випускати її з рук. Продумано розташовані кнопки і елементи керування на сенсорному екрані спрощують роботу, а інтуїтивно зрозуміле меню, як у цифрових дзеркальних фотокамер, легко освоїти. Якщо ви ще не знайомі з продуктами Nikon або бездзеркальними фотокамерами Nikon, вам не буде потрібно багато часу, щоб навчитися з нею працювати.

Залишайтеся на зв'язку
Завдяки швидким з'єднанням Wi-Fi і Bluetooth ви можете відправляти фотографії і відеоролики на будь-який пристрій для спільного використання або зберігання. Додаток SnapBridge від Nikon дозволяє легко обмінюватися JPEG-файлами та відеороликами на ходу, а також знімати фотографії та відеоролики віддалено.

Об'єктиви на всі смаки
Об'єктиви NIKKOR Z створені для зйомки фотографій і відеороликів. Світлосильні, яскраві та компактні - ваша фотокамера Nikon Z сумісна з усіма моделями. Перехідник байонету FTZ дозволяє використовувати об'єктиви NIKKOR для цифрових дзеркальних фотокамер з байонетом F для зйомки за допомогою цієї фотокамери.

Система, з якої ви не захочете розлучатися
Знімайте фотографії або відеоролики - світ можливостей чекає вас. Ваша фотокамера Nikon Z 50 сумісна з великою кількістю аксесуарів Nikon, включаючи контролери дистанційного керування фотокамерою, спалахи Nikon Speedlight для цифрових дзеркальних фотокамер, мікрофони та багато іншого.

Сенсор зображення

КМОН-матриця, 23.5 мм x 15.7 мм

Загальна кількість пікселів: 21.51 млн

Кількість ефективних пікселів: 20.9 млн

Формат збереження зображень

RAW і JPEG

Роздільна здатність зображення

Область зображення DX (24 x 16), (великий) 5568 x 3712 (20,7 млн), (середній) 4176 x 2784 (11,6 млн), (маленький) 2784 x 1856 (5,2 млн).

Область зображення 1: 1 (16x16), (великий) 3712 x 3712 (13,8 млн), (середній) 2784 x 2784 (7,8 млн), (маленький) 1856 x 1856 (3,4 млн).

Область зображення 16: 9 (24x14), (великий) 5568 x 3128 (17,4 млн), (середній) 4176 x 2344 (9,8 млн), (маленький) 2784 x 1560 (4,3 млн).

Фотографії, зняті під час відеозйомки з розміром кадру 3840 x 2160: 3840 x 2160

Фотографії, зняті під час відеозйомки з розміром кадру 1920 x 1080: 1920 x 1080

Співвідношення сторін зображення

1:1 / 16:9

Світлочутливість

ISO від 100 до 51 200 (вибір кроку 1/3 або 1/2 EV); також можна встановити прибл. 1 або 2 EV (еквівалент ISO 204 800) вище ISO 51 200; доступне автоматичне керування чутливістю ISO (рекомендований показник експозиції)

Об'ектив

Об'єктив у комплекті: NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR

Формат: DX

Фокусна відстань: 16-50 мм

Максимальна діафрагма: f/3.5-6.3

Мінімальна діафрагма: f/22-40

Конструкція об'єктива: 9 елементів у 7 групах (включаючи 1 елемент зі скла з наднизькою дисперсією (ED) і 4 асферичні елементи)

Кут зору: від 83° до 31° 30' (область зображення DX)

Шкала фокусної відстані: градуйована в міліметрах (16, 24, 35, 50)

Система фокусування: внутрішнє фокусування

Мінімальна відстань фокусування: положення зуму 16 мм: 0.25 м, положення зуму 24 мм: 0.2 м, положення зуму 35 мм: 0.23 м, положення зуму 50 мм: 0.3 м (вимірюється від фокальної площини)

Максимальний коефіцієнт відтворення: прибл. 0.2-кратний

Придушення вібрації: так. Зсув лінз з використанням лінійних двигунів (VCM)

Число пелюсток діафрагми: 7 (округлений отвір діафрагми)

Установчий розмір фільтра: 46 мм (P = 0.75 мм)

Автофокусування: так

Внутрішнє фокусування: так

Фокусування: автоматичне, ручне

Приладдя в комплекті поставки: передня захисна кришка об'єктива LC-46B діаметром 46 мм (замикається), задня кришка об'єктива LF-N1

Діаметр х довжина (відстань від байонета об'єктива): прибл. 70 мм (макс. діаметр) x 32 мм (відстань від кріплення фланця об'єктива фотокамери при втягненому об'єктиві)

Вага: прибл. 135 г

Фокусування

Автофокусування: гібридне АФ ​​з визначенням фази/АФ з визначенням контрастності та допоміжним освітлювачем АФ

Привід об'єктива: покадрове АФ (AF-S), безперервне автофокусування (AF-C), автоматичне перемикання режимів АФ (AF-A; доступне тільки в режимі фотозйомки); постійне АФ ​​(AF-F; доступне тільки в режимі відеозйомки), що прогнозує відстеження фокуса, ручне фокусування (M): можна використовувати електронний далекомір

Точки фокусування: 209 (одноточкове АФ, режим фотозйомки, область зображення DX)

Блокування фокусування: фокусування блокується натисканням кнопки спуску затвора наполовину (покадрове АФ) або натисканням кнопки AE-L/AF-L (АЕ-Б/АФ-Б)

Витримка

Від 1/4000 до 30 с (вибір кроку 1/3 або 1/2 EV), витримка від руки, час

Експокорекція

Від -5 до +5 EV з кроком 1/3 або 1/2 EV у режимах P, S, A, M, SCN і EFCT

Режими відпрацювання експозиції

Програмний автоматичний режим з гнучкою програмою (P); автоматичний режим з пріоритетом витримки (S); автоматичний режим з пріоритетом діафрагми (A); ручний режим (M); сюжетні режими («Портрет», «Пейзаж», «Дитина», «Спорт», «Великий план», «Нічний портрет», «Нічний пейзаж», «Свято/у приміщенні», «Пляж/сніг», «Захід», «Сутінки/світанок», «Портрет улюбленця», «Світло від свічки», «Цвітіння», «Осінні барви», «Їжа»); режими спецефектів («Нічне бачення», «Супер'яскраві», «Поп», «Фотоілюстрація», «Ефект іграшкової камери», «Ефект мініатюри», «Вибірковий колір», «Силует», «Високий ключ», «Низький ключ»); користувацькі настройки (U1 і U2)

Баланс білого

«Авто» (3 типи), «Автоматичний для природного освітлення», «Пряме сонячне світло», «Хмарно», «Тінь», «Лампи розжарювання», «Лампи денного світла» (7 типів), «Спалах», вибір колірної температури (2500-10 000 К), «Ручне регулювання» (можливість зберігання до 6 значень); для всіх значень, крім вибору колірної температури, доступна тонка настройка

Ефекти зображення

«Авто», «Стандартний», «Нейтральний», «Насичений», «Монохромний», «Портрет», «Пейзаж»і Рівномірний», творчі режими Picture Control («Сон», «Ранок», «Поп», «Неділя», «Похмурість», «Іронія», «Тиша», «Вибілювання», «Меланхолія», «Чистота», «Денім», «Іграшка», «Сепія», «Синій», «Червоний», «Рожевий», «Вугілля», «Графіт», «Сажа»); можливість зміни обраного режиму Picture Control і збереження користувальницьких режимів Picture Control

Режим безперервної зйомки

Режими зйомки: покадровий, безперервний низькошвидкісний, безперервний високошвидкісний, безперервний високошвидкісний (продовжений), автоспуск

Швидкість зйомки: до 11 кадрів за секунду, безперервний низькошвидкісний: 1-4 кадру за секунду, безперервний високошвидкісний: 5 кадрів за секунду, безперервний високошвидкісний (продовжений): 11 кадрів за секунду (значення отримані в умовах випробувань, заданих Nikon)

Вбудований спалах

Є

Діапазон дії спалаху

Спалах: розкривається вручну за допомогою важеля відкриття спалаху; провідне число: прибл. 7, 7 при ручному режимі спалаху (м, 100 одиниць ISO, 20 °C)

Управління спалахом: TTL: управління спалахом i-TTL; збалансований заповнюючий спалах i-TTL використовується при матричному, центрозваженому замірі експозиції і замірі експозиції по яскравим дільницям, а стандартний заповнючий спалах i-TTL - при точковому замірі

Індикатор готовності спалаху: світиться, якщо вбудований спалах або додатковий спалах повністю заряджений; блимає як попередження про недоекспонованність після спрацьовування спалаху на повну потужність

Режими роботи спалаху

Заповнюючий спалах, придушення ефекту червоних очей, повільна синхронізація, повільна синхронізація з придушенням ефекту «червоних очей», синхронізація по задній шторці, авто, автоматичний режим з придушенням ефекту «червоних очей», автоматична повільна синхронізація, автоматична повільна синхронізація з придушенням ефекту «червоних очей», спалах вимк.

Компенсація потужності спалаху

від -3 до +1 EV з кроком 1/3 або 1/2 EV у режимах P, S, A, M і SCN

Автоспуск

2 с, 5 с, 10 с, 20 с; от 1 до 9 експозицій з інтервалом 0.5; 1; 2 або 3 с

Пристрій зберігання інформації

SD/SDHC, SDXC

Видошукач

Електронний видошукач ОСІД (OLED) з діагоналлю 0,99 см, роздільною здатністю прибл. 2360 тис. точок (XGA), регулюванням колірного балансу, автоматичним та ручним (7 рівнів) регулюванням яскравості

Покриття кадру: прибл. 100% по горизонталі та 100% по вертикалі

Збільшення: прибл. 1.02-кратне (для об'єктива 50 мм, сфокусованого на нескінченність; з корекцією -1.0 м)

Точка фокуса: 19.5 мм (-1.0 м; від центральної поверхні лінзи окуляра видошукача)

Настройка діоптрій: від -3 до +3 м

Датчик видошукача: автоматичне перемикання між монітором і видошукачем

РК-дисплей

Сенсорний РК-монітор, що відхиляється, TFT діагоналлю 8 см з роздільною здатністю прибл. 1040 тис. точок, кутом огляду 170°, практично стовідсотковим покриттям кадру та ручним (11 рівнів) регулюванням яскравості

Відеовихід

Роз'єм HDMI типу D

Інтерфейс

WI-Fi

Bluetooth

HDMI

Micro USB

3.5 mini-jack

Живлення

Літій-іонна акумуляторна батарея EN-EL25 (входить у комплект поставки)

Розміри (Ш х В х Д), мм

126.5 х 93.5 х 92

Вага

Приблизно 585 г (з об'єктивом, батареєю і картою пам'яті, але без захисної кришки)

Підтримка карт пам'яті

Secure Digital (SD)

Живлення

Li-Ion акумулятор

Наявність бездротових технологій

Wi-Fi

Bluetooth