Код: 6656614 Цифрова системна фотокамера Nikon Z 6 II + 24-70mm f4 Kit

  • Артикул: VOA060K001
  • CMOS-матриця на 24.5 млн. ефективних пікселей
  • Змінні об'єктиви
  • Карти пам'яті SD,SDHC,SDXC, вбудована пам'ять
  • Чорний колір

Гарантія: 2 роки

Створюйте зображення у повній відповідності до задуму
Втілюйте свої ідеї. Дотримуйтесь інтуїції. Незалежно від вашого наступного проекту, універсальна повнокадрова бездзеркальна фотокамера Z 6II забезпечить швидкість, різкість і плавність. Використовуйте кожну можливість виразити себе через фотографії або відео на 100%.

Нове сьогодні. Нове завтра
Можливо, ви знімає відео фотограф або відеооператор, який робить фотографії, або прихильник змішаної техніки. Ви можете працювати в команді або наодинці. Знімати динамічні події або тишу, що зачаровує. Відео кінематографічної якості у форматі 4K або інтерв'ю на місці подій. Хоч би якою була ваша ідея, ця фотокамера дозволяє творити зі світлом справжні чудеса.

Готовність до нічної зйомки
Завдяки вражаючій здатності збирати світло, ця фотокамера дозволяє вести зйомку при будь-якому освітленні. Ви отримуєте чіткі повнокадрові зображення при низьких і високих значеннях ISO під час фотозйомки і якісний матеріал під час відеозйомки. АФ тепер працює при низькому рівні освітленості аж до –6 EV при використанні об'єктива зі світлосилою f/2 (або вище). Фокусування спрацьовує, навіть якщо єдине джерело світла – чверть місяця.

Набагато швидше
Надширока система гібридної АФ забезпечує точне захоплення об'єкта. Ви можете вести зйомку з максимальною роздільною здатністю зі швидкістю до 14 кадрів на секунду, з автофокусуванням і автоматичним режимом експозиції. Коли швидкість має значення — а вона завжди важлива, — ви зможете робити кадри, які втрачають інші.

Удвічі потужніша
Як би ви не працювали зі світлом, робіть це швидше та плавніше. Завдяки наявності двох процесорів EXPEED усе стало вдвічі краще – від продуктивності автофокусування до розміру буфера. Працює як по нотах під час запису відео та фотозйомки.

Вище швидкість — триваліша робота
Швидкий високопродуктивний буфер дозволяє робити до 200 зображень у форматі JPEG або до 124 12-розрядних зображень у форматі RAW без стиснення за одну серію. Завдяки високій частоті оновлення ви не пропустите жодної секунди. Подвійна система EXPEED забезпечує блискавичну швидкість запису.

Два гнізда для карт пам'яті забезпечують гнучкий робочий процес
Маючи у своєму розпорядженні два гнізда для карток пам'яті, можна налагодити будь-який робочий процес. Відокремте фото від відео або файли RAW від JPEG. Копіюйте файли з однієї картки на іншу. Налаштуйте гнізда для використання при переповненні однієї картки та резервного копіювання. В одне гніздо можна вставити SD-карту UHS-II, в інше - карту XQD або надшвидку карту CFexpress останнього покоління.

Продовжуйте рух
Знімаєте інтерв'ю? Фотокамера підтримує живлення за допомогою кабелю USB Type-C, який також може заряджати акумулятор під час зйомки. Навіть при тривалій зйомці від цієї фотокамери нічого не вислизає.

Вертикальна зйомка
Додатковий батарейний блок MB-N11 має вбудовані елементи керування для вертикальної зйомки. З його допомогою можна оперативно замінювати батареї без втрати живлення.

Мультимедійний центр
Якщо ви є відеооператор, ця фотокамера Nikon для вас. Завдяки повнокадровій матриці та зчитуванню всіх пікселів ви отримуєте ширший динамічний діапазон ірізкіші та чіткіші відеоролики. Швидкість автофокусування і чутливість стеження можна встановити під час запису. При відеозйомці можна використовувати АФ з виявленням очей і виявленням тварин. Підтримка різних значень частоти кадрів розширює ваші можливості. Ви можете виводити знятий матеріал зручним способом.

Передача файлів RAW через HDMI
Максимальний контроль при подальшій обробці відзнятого матеріалу. Вище швидкість передачі. Фотокамеру Z 6II можна під'єднати до сумісних зовнішніх пристроїв ATOMOS для експорту відео у форматі ProRes RAW®, щоб зберегти всі дані з повнокадрової матриці фотокамери у файлах меншого розміру.

10-бітний вихід HDMI
Більше гнучкості при корекції кольору. Запис відео з великою глибиною кольору 10 біт дозволяє зберегти на мільярди кольорів більше порівняно зі стандартним записом із глибиною 8 біт. Фотокамера Z 6II дозволяє записувати 10-бітовий вихідний сигнал безпосередньо на зовнішній записуючий пристрій через HDMI.

Hybrid Log Gamma (HLG)
Позбавте себе від трудомісткої корекції кольору та знімайте відеоматеріали, відразу готові до відтворення на дисплеях HDR. Під час зйомки у форматі HLG фотокамера дозволяє відобразити більше деталей, передати динамічний діапазон і контраст – постобробка не буде потрібна.

Міцна конструкція
Сміливо крокуйте курними вулицями. Підкорюйте гірські стежки. Знімайте над поверхнею води. Завдяки надміцному та легкому корпусу з магнієвого сплаву фотокамеру Z 6II зручно носити із собою і використовувати в будь-яких умовах. Повністю захищена від пилу, бруду та вологи, вона служитиме вам вірою та правдою, куди б не привело вас натхнення.

Дистанційна зйомка
Бездротові контролери дистанційного керування WR-R11b і WR-1 (придбаються окремо) стануть у нагоді для дистанційної зйомки або керування зовнішніми спалахами, такими як Speedlight SB-5000.

Високошвидкісний спалах
Зовнішні спалахи можна використовувати навіть при високошвидкісній зйомці із частотою до 14 кадрів на секунду. Зображуйте глибші та масштабніші сцени – висвітлюючи весь кадр у будь-який момент.

Об'єктиви з байонетом F
Перехідник байонету FTZ забезпечує сумісність із понад 300 об'єктивами NIKKOR з байонетом F — від світлосильних об'єктивів із постійною фокусною відстанню до супертелеоб'єктивів із зумом.

Нові способи бачити
Знімайте відео. Робіть фотографії. Зображуйте все! Вам сподобається кінематографічна глибина простору, що різко відображається, яку дозволяють отримати різноманітні компактні об'єктиви NIKKOR Z зі швидким фокусуванням.

Оновлення прошивки через SnapBridge
Додаток Nikon SnapBridge, що безперервно вдосконалюється, тепер дозволяє оновлювати прошивку камери через смарт-пристрій. Ця програма також можна використовувати для дистанційної зйомки фото та відео. Також воно дозволяє фільтрувати та передавати файли JPEG або RAW на будь-який смарт-пристрій або комп'ютер з можливістю додавання хештегів та інформації про авторські права прямо з програми.

Сенсор зображення

Ефективне число пікселів: 24.5 млн

Загальне число пікселів: прибл. 25.28 млн

Світлочутливість

Від 100 до 51200 одиниць ISO з кроком 1/3 або 1/2 EV; також можна встановити значення прибл. на 0,3, 0,5, 0,7 або 1 EV (еквівалентно 50 одиницям ISO) менше 100 одиниць ISO або значення прибл. на 0,3, 0,5, 0,7, 1 або 2 EV (еквівалентно 204 800 одиницям ISO) більше 51 200 одиниць ISO; можливість автоматичного керування чутливістю ISO (рекомендований індекс експозиції)

Цифрове збільшення

Прибл. 0,8-кратне (для об'єктива 50 мм, сфокусованого на нескінченність; з корекцією -1,0 м-1)

Режими автофокусування

Точкове (доступне лише в режимі зйомки)

Одноточкове та динамічне АФ (доступні лише в режимі фотозйомки); широка область АФ(S); широка область АФ(L); широка область АФ (L – зйомка людей); широка область АФ (L – зйомка тварин); автоматичний вибір зони АФ; автоматичний вибір зони АФ (зйомка людей); автоматичний вибір зони АФ (зйомка тварин)

Діапазон фокусування

Від -4,5 до +19 EV (від -6 до +19 EV з АФ при слабкому освітленні)

Витримка

Від 1/8000 до 30 секунд (вибір кроку 1/3 або 1/2 EV, можливість збільшення до 900 с у режимі M); витримка від руки, тривала витримка, X200

Експозамір

Вимірювання експозиції TTL за допомогою матриці фотокамери

Діапазон роботи експозаміру

Матричний замір; центрозважений замір: 75 % вкладу вносить коло діаметром 12 мм у центрі кадру; може використовуватися зважене усереднення по всій області кадру; замір експозиції по яскравих ділянках

Баланс білого

"Авто" (3 типи), "Автоматичний для природного освітлення", "Пряме сонячне світло", "Хмарно", "Тінь", "Лампи розжарювання", "Лампи денного світла" (7 типів), "Спалах", вибір колірної температури (2500-10 000 К), «Ручне налаштування» (можливість зберігання до 6 значень); для всіх значень, крім вибору колірної температури, доступна тонка настройка

Вбудований спалах

Є

Видошукач

Електронний видошукач ОСІД (OLED) діагоналлю 1,27 см, роздільною здатністю прибл. 3690 тис. точок (Quad VGA), з регулюванням колірного балансу, автоматичним і ручним (11 рівнів) регулюванням яскравості.

Кут охоплення видошукача: Прибл. 100% по горизонталі та 100% по вертикалі

РК-дисплей

Сенсорний РК-монітор TFT, що відхиляється, діагоналлю 8 см з роздільною здатністю прибл. 2100 тис. точок, кутом огляду 170°, практично стовідсотковим покриттям кадру, ручним регулюванням колірного балансу та ручним (11 рівнів) регулюванням яскравості.

Живлення

Мережевий блок живлення EH-5d/EH-5c/EH-5b; потрібен роз'єм живлення EP-5B (купується окремо); зарядний пристрій EH-7P (купується окремо)

Одна літій-іонна акумуляторна батарея EN-EL15c

Розміри (Ш х В х Д), мм

134 x 100.5 x 69.5

Вага

705

Підтримка карт пам'яті

Secure Digital (SD)

Живлення

Li-Ion акумулятор