Код: 6643098 Цифрова системна фотокамера Nikon Z6 II Body

  • Артикул: VOA060AE
  • Матриця: 35.9 x 23.9 мм
  • Кількість ефективних пікселів: 24.5 млн
  • Змінні об'єктиви
  • Карти пам'яті: SD/SDHC, SDXC, XQD

Гарантія: 2 роки

Реалізуйте ваші ідеї максимально
Втілюйте свій задум. Дотримуйтесь інтуїції. А універсальна повнокадрова бездзеркальна фотокамера Z 6II забезпечить високу швидкість роботи, якість зображення і плавність. Використовуйте кожну можливість виразити себе через фотографії або відео на 100%.

Новий погляд на деталі
Незалежно від напрямку вашої творчості фотокамера дозволяє створювати зі світлом справжні чудеса, чи то динамічні події мегаполісу чи зачаровуюча тиша природи - ви завжди зможете розраховувати на Z 6II як у фото-, так і у відео-завданнях.

Готовність до нічної зйомки
Завдяки вражаючій роздільній здатності збирати світло ця фотокамера дозволяє вести зйомку при будь-якому освітленні. Ви отримуєте чіткі повнокадрові зображення при низьких і високих значеннях ISO під час фотозйомки і якісний матеріал під час відеозйомки. АФ тепер працює при низькому рівні освітленості аж до -6 EV при використанні об'єктива зі світлосилою f/2 (або вище).

Набагато швидше
Надширока система гібридного АФ забезпечує точний «захват» об'єкта. Ви можете вести зйомку з максимальною роздільною здатністю зі швидкістю до 14 кадрів на секунду, з повним автофокусуванням і автоматичним режимом експозиції. Коли швидкість має значення - а вона важлива завжди, - ви зможете робити кадри, які не беруть інші.

Удвічі могутніше
Як би ви не працювали зі світлом, робіть це швидше та плавніше. Завдяки наявності двох процесорів EXPEED усе стало у два рази краще - від продуктивності автофокусування до розміру буфера. Працює як по нотах при запису відео та фотозйомки.

Вища швидкість - триваліша робота
Швидкий високопродуктивний буфер дозволяє робити до 200 зображень у форматі JPEG або до 124 12-бітних зображень у форматі RAW без стиснення за одну серію. Завдяки високій частоті оновлення ви не пропустите ні секунди. Подвійна система EXPEED забезпечує блискавичну швидкість запису.

Два гнізда для карт пам'яті забезпечують гнучкий робочий процес
Маючи у своєму розпорядженні два гнізда для карт пам'яті, можна налагодити будь-який робочий процес. Відокремте фото від відео або файли RAW від JPEG. Копіюйте файли з однієї картки на іншу. Налаштуйте гнізда для використання при переповненні однієї карти та для резервного копіювання. В одне гніздо можна вставити SD-карту UHS-II, в інше - карту XQD або надшвидку карту CFexpress останнього покоління.

Продовжуйте рух
Знімаєте інтерв'ю? Фотокамера підтримує живлення по кабелю USB Type-C, який також може заряджати акумулятор під час зйомки.

Вертикальна зйомка
Додатковий батарейний блок MB-N11 оснащений вбудованими елементами управління для вертикальної зйомки. З його допомогою можна оперативно заміняти батареї без втрати живлення.

Мультимедійний центр
Якщо ви відеооператор, ця фотокамера Nikon для вас. Завдяки повнокадровій матриці та зчитування всіх пікселів ви отримуєте ширший динамічний діапазон і різкіші та чіткіші відеоролики. Швидкість автофокусування і чутливість стеження можна встановити під час запису. При відеозйомці також можна використовувати АФ з виявленням очей і виявленням тварин. Підтримка різних значень частоти кадрів розширює ваші можливості. Ви можете виводити відзнятий матеріал зручним способом.

Передача файлів RAW по HDMI
Максимальний контроль при подальшій обробці відзнятого матеріалу. Вища швидкість передачі даних. Фотокамеру Z 6II можна під'єднати до сумісних зовнішніх записуючих пристроїв ATOMOS для експорту відео у форматі ProRes RAW, щоб зберегти всі дані з повнокадрової матриці фотокамери у файлах меншого розміру.

10-бітний вихід HDMI
Більше гнучкості при корекції. Запис відео з великою глибиною кольору 10 біт дозволяє зберегти на мільярди кольорів більше, порівняно зі стандартним записом з глибиною 8 біт. Фотокамера Z 6II дозволяє записувати 10-бітний вихідний сигнал безпосередньо на зовнішній записуючий пристрій через HDMI.

Hybrid Log Gamma (HLG)
Позбавте себе трудомісткої кольорокорекції і знімайте відеоматеріали, відразу готові до відтворення на дисплеях HDR. При зйомці у форматі HLG фотокамера дозволяє відобразити більше деталей, передати динамічний діапазон і контраст - постобробка не буде потрібна.

Міцна конструкція
Сміливо крокуйте по курних вулицях. Підкоряйте гірські стежки. Знімайте прямо над поверхнею води. Завдяки надміцному та легкому корпусу з магнієвого сплаву фотокамеру Z 6II зручно носити з собою і використовувати в будь-яких умовах. Повністю захищена від пилу, бруду та вологи, вона буде служити вам вірою і правдою, куди б не привело вас натхнення.

Дистанційна зйомка
Бездротові контролери дистанційного керування WR-R11b і WR-1 (купуються окремо) знадобляться для дистанційної зйомки або для управління зовнішніми спалахами, такими як Speedlight SB-5000.

Високошвидкісний спалах
Зовнішній спалах можна використовувати навіть при високошвидкісний зйомці із частотою до 14 кадрів на секунду. Запам'ятовуйте глибші та масштабніші сцени - висвітлюючи весь кадр у будь-який момент.

Об'єктиви з байонетом F
Перехідник байонету FTZ забезпечує сумісність з більш ніж 300 об'єктивами NIKKOR з байонетом F - від світлосильних об'єктивів з постійною фокусною відстанню до супертелефотооб'єктивів із зумом.

Нові способи бачити
Знімайте відеоролики. Робіть фотографії. Запам'ятовуйте все! Вам сподобається кінематографічна глибина різко відображуваного простору, яку дозволяють отримати різноманітні компактні об'єктиви NIKKOR Z зі швидким фокусуванням.

Оновлення прошивки через SnapBridge
Додаток Nikon SnapBridge, що безперервно вдосконалюється, тепер дозволяє оновлювати прошивку камери через смарт-пристрій. Ця програма також можна використовувати для дистанційної зйомки фото та відео. Також він дозволяє фільтрувати та передавати файли JPEG або RAW на будь-який смарт-пристрій або комп'ютер з можливістю додавання хештегів та інформації про авторські права прямо з програми.

Сенсор зображення

Матриця: 35.9 x 23.9 мм

Загальна кількість пікселів: 25.28 млн

Кількість ефективних пікселів: 24.5 млн

Формат збереження зображень

NEF (RAW): 12- або 14-розрядні (стиснення без втрат, звичайне стиснення або без стиснення); доступні великі, середні та маленькі розміри (зображення середнього та маленького розміру записуються з глибиною кольору 12 біт з використанням стиснення без втрат), JPEG: сумісний з базовим форматом JPEG; доступні рівні стиснення: з високим рівнем якості (прибл. 1: 4), із середнім рівнем якості (прибл. 1: 8) або з низьким рівнем якості (прибл. 1: 16); пріоритет розміру та функція стиснення «Оптимальна якість», NEF (RAW)+JPEG: один знімок, записаний в обох форматах: NEF (RAW) і JPEG

Світлочутливість

Від 100 до 51 200 одиниць ISO з кроком 1/3 або 1/2 EV; також можна встановити значення прибл. на 0.3, 0.5, 0.7 або 1 EV (еквівалентно 50 одиницям ISO) менше 100 одиниць ISO або значення прибл. на 0.3, 0.5, 0.7, 1 або 2 EV (еквівалентно 204 800 одиницям ISO) більше 51 200 одиниць ISO; можливість автоматичного управління чутливістю ISO (рекомендований показник експозиції)

Об'ектив

Сумісні об'єктиви

Об'єктиви NIKKOR з байонетом Z

Об'єктиви NIKKOR з байонетом F і перехідником байонета; може бути встановлено обмеження

Фокусування

Автофокусування: Гібридне АФ з визначенням фази/АФ з визначенням контрастності та допоміжним освітлювачем АФ

Привід об'єктива: Покадрове автофокусування (AF-S), безперервне автофокусування (AF-C), постійне АФ (AF-F; доступне лише в режимі відеозйомки); прогнозуюче відстеження фокуса, ручне фокусування (M), можна використовувати електронний далекомір

Блокування фокусування: Фокусування блокується натисканням кнопки спуску затвора наполовину (покадрове АФ/AF-S) або натисканням на центр допоміжного селектора

Витримка

Від 1/8000 до 30 секунд (вибір кроку 1/3 або 1/2 EV, можливість збільшення до 900 с у режимі M); витримка від руки, тривала витримка, X200

Діапазон роботи експозаміру

Від –4 до +17 EV

Експокорекція

Від -5 до +5 EV з кроком 1/3 або 1/2 EV у режимах P, S, A і M

Баланс білого

"Авто" (3 типи), "Автоматичний для природного освітлення", "Пряме сонячне світло", "Хмарно", "Тінь", "Лампи розжарювання", "Лампи денного світла" (7 типів), "Спалах", вибір колірної температури (2500-10 000 К), "Ручна настройка" (можливість зберігання до 6 значень); для всіх значень, крім вибору колірної температури, доступна тонка настройка

Ефекти зображення

Система Picture Control

"Авто", "Стандартний", "Нейтральний", "Насичений", "Монохромний", "Портрет", "Пейзаж" та "Рівномірний", творчі режими Picture Control ("Сон", "Ранок", "Поп", "Неділя", "Похмурість", "Іронія", "Тиша", "Вибілювання", "Меланхолія", "Чистота", "Денім", "Іграшка", "Сепія", "Синій", "Червоний", "Рожевий", "Вугілля", "Графіт", "Два тони", "Сажа"); можливість зміни обраного режиму Picture Control і збереження користувацьких режимів Picture Control

Режим безперервної зйомки

Покадровий, безперервний низькошвидкісний, безперервний високошвидкісний, безперервний високошвидкісний (продовжений), автоспуск

Вбудований спалах

TTL: управління спалахом i-TTL; збалансований заповнюючий i-TTL використовується при матричному, центрозваженому замірі експозиції і замірі експозиції по яскравим дільницям, а стандартний заповнюючий спалах i-TTL - при точковому замірі

Режими роботи спалаху

Синхронізація передньої шторки, зменшення ефекту "червоних очей", повільна синхронізація, повільна синхронізація з придушенням ефекту "червоних очей", повільна синхронізація по задній шторці, вимкнена

Автоспуск

2 с, 5 с, 10 с, 20 с; від 1 до 9 експозицій з інтервалом 0,5; 1; 2 або 3 с

Видошукач

Електронний видошукач ОСІД (OLED) діагоналлю 1.27 см, роздільною здатністю прибл. 3690 тис. точок (Quad VGA), з регулюванням колірного балансу, автоматичним і ручним (11 рівнів) регулюванням яскравості

РК-дисплей

Відхиляється сенсорний РК-монітор TFT діагоналлю 8 см з роздільною здатністю прибл. 2100 тис. точок, кутом огляду 170°, практично стовідсотковим покриттям кадру, ручним регулюванням колірного балансу та ручним (11 рівнів) регулюванням яскравості.

Інтерфейс

Роз'єм USB типу C (SuperSpeed USB); рекомендується під'єднання до вбудованого порту USB

Живлення

Одна літій-іонна акумуляторна батарея EN-EL15c (входить у комплект поставки)

Розміри (Ш х В х Д), мм

134 х 100.5 х 69.5

Вага

Прибл. 705 г з батареєю і картою пам'яті, але без захисної кришки; прибл. 615 г (лише корпус фотокамери)

Додаткові функції

Система захисту від пилу: Функція очищення матриці, еталонні дані для видалення пилу (потрібне програмне забезпечення Capture NX-D)

Підтримка карт пам'яті

Secure Digital (SD)

Живлення

Li-Ion акумулятор

Наявність бездротових технологій

Wi-Fi

Bluetooth

Стійкість до навколишнього середовища

Пило-, вологозахищеність