Код: 6538193 Цифрова відеокамера Panasonic AG-CX350EJ

  • Артикул: AG-CX350EJ
  • Тип носія Flash Card
  • 1" MOS-матриця
  • 20х-кратне оптичне збільшення

Гарантія: 3 года

Цифрові відеокамери не так популярні в наш час, але Panasonic AG-CX350EJ викликала ажіотаж серед любителів і професійних операторів. Камкодер був представлений світовій громадськості в січні 2019 і очолив лінійку сучасних портативних відеокамер з функціоналом і можливостями повнорозмірної. Модель AG-CX350EJ поєднала в собі можливості широкоформатного запису на карту пам'яті і ефірну зйомку в режимі "тут і зараз". Така камера є інноваційною розробкою японської компанії Panasonic і має значний набір інструментів. Камкодер орієнтований на професійних операторів, блогерів, документалістів і просто любителів знімати якісні відео.

Найголовніше в камері - об'єктив. Виробник Panasonic може похвалитися ультрасучасними оптичними технологіями. Можливості об'єктива дозволяють записувати ширококутні відеоматеріали з мінімальними дефектами та спотворенням картинки (кут 24,5 мм) без застосування конверсійного обладнання. Камера дозволяє робити високоякісні зображення при інтерв'ю або веденні блогу в обмеженому просторі, на зразок кімнати або малогабаритного приміщення. При цьому відсутній ефект відблисків, який може зіпсувати відзнятий матеріал.

Модель AG-CX350EJ вражає своїм збільшенням, яке не псує якість картинки. Оптичне двадцятикратне збільшення покриває широку фокусну відстань (до 490 мм незалежно від режиму).i.Zoom дозволяє збільшувати зображення до 32 разів на HD-форматі та до 24 разів на UHD-форматі, причому без погіршення якості відео. Камкодер також поставляється із цифровим збільшенням 2x/5x/10x.

Оснащення MOS-датчиком дозволяє робити відео видатної глибини різкості. Картинка відрізняється відмінним колірним балансом і чутливістю при передачі гами. Камкодером підтримуються формати зйомки UHD (3840x2160), Full HD (1920x1080), HD (1280x720) і SD (720x480). Як і EVA1, CX350 пропонує 10-бітну 4: 2: 2 колірну вибірку з ALL-Intra (400 Мбіт/с) і LongGOP (150 Мбіт/с) і може бути записана у форматі UHD до 29,98p/25p і FHD до 59,97p/50p. Камера також підтримує десятибітний кодек HEVC на UHD до 59,97p/50p з низькою швидкістю передачі даних 200 Мбіт/с. Такий кодек може бути декодований і відтворюватися на ПК із чіпами Intel Core i7 сьомого покоління і пізнішими. Усі ці формати та ступені стиснення записуються на бюджетніші карти пам'яті.

Датчик MOS може похвалитися чутливістю F12 (60 Гц)/F13 (50 Гц) (у режимах UltraHD, і FullHD). У камкодер вбудована п'ятиосьова гібридна система стабілізації зображення, що поєднує оптичні і електронні можливості компенсації тремтіння пристрою. Стабілізатор коригує тремтіння в п'яти осьових напрямах у всіх режимах, включаючи UHD. Є три режими на вибір: normal (стандартний), stable (ефективно для зйомки з фіксованим кадром) і pan/tilt (ефективно при панорамах і нахилах). Ви можете здійснювати зйомки навіть у найнесприятливіших умовах при верхньому або нижньому положенні відеокамери.

AG-CX350 підтримує HLG (Hybrid Log-Gamma), яка є спільною розробкою японської мовної компанії NHK і британської ВВС. Це забезпечує підтримку широкого динамічного діапазону на HDR-сумісних пристроях. Гама-режим може бути вибраний з восьми варіантів: HD, SD, FILMLIKE 1, FILMLIKE 2, FILMLIKE 3, FILM-REC, VIDEO-REC, HLG).

Відеокамера оснащена розумною системою фокусування, що працює на мікроприводі. Він ефективно відстежує переміщення об'єкта та має високу продуктивність. Ручне управління об'єктивом за допомогою трьох кілець дозволяє налаштувати фокус, збільшення і чутливість діафрагми. Тим самим ви налаштовуєте камеру для будь-яких умов зйомки. Ручна настройка об'єктива радує своєю чутливістю і швидким відгуком, що принесе задоволення при зйомці.

Управління об'єктивом здійснюється також через пульт управління, який не поставляється в комплектації. Пульт під'єднується через роз'єм super mini jack 2,5 мм. Таке управління дозволяє налаштовувати фокусування, збільшення і чутливість діафрагми, що зручно при проведенні інтерв'ю або записі прямої трансляції в приміщенні. Крім того, управляти функціоналом камери можна через додаток смартфона.

Додаток встановлюється безкоштовно з AppStore або GooglePlay. За допомогою смартфона або планшета можна регулювати збільшення, фокусування, чутливість діафрагми, баланс білого, якість відеозапису, запуск\зупинку трансляції та інші функції. Причому з одного гаджета можна управляти відразу 8 пристроями, але не одночасно.

Вбудований кодек HEVC забезпечує високу передачу якості зображення зі швидкістю зміни частоти кадру 10 біт і 50 кадрів на секунду (при форматі запису UHD). При цьому зберігається плавність відтворення на процесорах Intel Core i7 7-го покоління і вище. Крім того, при зйомці з високою роздільною здатністю доступна функція уповільнення.

Камкодер підтримує формати MOV, AVCHD, P2 MXF. Файли MOV сумісні з багатьма пристроями та зручні при обробці. Цей формат використовується на камерах Panasonic минулого покоління і підтримує можливість називати файли до 20 символів. Незважаючи на свої навороти, камера підтримує і простенький формат AVCHD, відповідний для аматорської зйомки або влогу.

Одним з достоїнств камери є зйомка у форматі MXF P2, який створений для потокових процесів між різними платформами. Завдяки такій можливості, портативна камера може знімати в прямому ефірі та передавати картинку відразу на YouTube (або інші платформи). Така функція корисна для влогерів і блогерів, які не хочуть возитися з перенесенням інформації на комп'ютер і полюбляють вести канал у режимі реального часу.

Окремо відзначимо функцію захоплення одного кадру. При відтворенні відео на камері можна захопити кадр і зберегти його у форматі JPEG. Захоплення можна зробити при розкадруванні або інтуїтивному натисканні на сенсорний екран. Що стосується запису відео на носій, то весь відзнятий матеріал зберігається на флеш-картах SDXC/SDHC/microP2. Причому камера має 2 слоти для носіїв. Виходить, вам доступна можливість безперервно вести запис. При заповненні пам'яті на одній карті запис ведеться на другу. У цей час можна поміняти карту в першому слоті на вільну. Крім того, підтримується подвійний режим запису: весь матеріал дублюється на обидва носії. Це зручно, коли вам потрібно поділитися відео з іншим.

Ще один цікавий спосіб збереження відеоматеріалу: на перший слот записується частина відео, а на другий усе відео. Так ви можете виділити головні кадри, наприклад, для блогу, а всю зйомку зберегти чисто для себе. Варто зауважити, що через кожні 10 годин зйомки відеопроцесс зупиняється на кілька секунд для перезавантаження.

Акумуляторна батарея - важливий елемент камери, який може зіграти роль при виборі камкодера. Камера AG-CX350 може похвалитися низьким енергоспоживанням при роботі на заводських настройках (найнижчий показник витрати серед відеокамер UHD/HD) і великою ємністю батареї (5900 мАгод). Це забезпечує безперервну зйомку більше 34 годин на найнижчій роздільній здатності формату AVCHD. Це значні цифри для свого сегменту. Крім того, доступна функція швидкої зарядки.

Формат запису

MOV (AVC), MOV (HEVC), AVCHD

Сенсор зображення

1" MOS-матриця

Об'єктив

Фокусна відстань (35 мм плівки): 8.8 - 175 мм

Діафрагма: f / 2.8 - 4.5

Оптичний зум: 20х-кратне

Цифровий зум: 10х-кратне

РК-дисплей

Є

Видошукач

Є

Нічна зйомка

Є

Баланс білого

ATW, ATW Lock, A ch, B ch, Preset 3200 K, Preset 5600 K, VAR (2000 - 15 000 K)

Витримка

1/10.000 - 1/24 сек

Роз'єми

HDMI, SDI, XLR, для мікрофона, для навушників

Живлення

Panasonic AG-VBR59E

Розміри (Ш х В х Д), мм

180 х 173 х 311

Вага

1.9