Код: 6513970 USB-хаб Transcend USB 3.1 Gen 1 Type-C (TS-RDC8K2)

  • Артикул: TS-RDC8K2
  • Інтерфейс під'єднання: USB Type-C

Гарантія: 2 роки

Призначений для використання з новими комп'ютерами, оснащеними портами USB Type-C, трислотовий кардрідер Transcend RDC8 може працювати з широким спектром карт пам'яті, включаючи SD, microSD і CompactFlash. Завдяки своєму інтерфейсу USB 3.1 Gen 1, RDC8 стане ідеальним вибором для швидкого і ефективного копіювання даних з карт пам'яті на настільний або портативний комп'ютер, який має порт типу USB Type-C.

Роз'єм USB Type-C для сучасних пристроїв
Кардрідер Transcend RDC8 оснащений простим у використанні симетричним роз'ємом USB Type-C. Вам не потрібно турбуватися про правильну орієнтацію роз'єму перед його під'єднанням. Transcend RDC8 сумісний з новими ноутбуками або MacBook, мають порт Type-C.

Компактний багатофункціональний кардрідер
За допомогою універсального кардрідера Transcend RDC8 з трьома слотами для карт пам'яті SD, microSD і CompactFlash, можна легко та просто переписувати різні цифрові файли.

Неймовірна швидкість передачі інформації
Користуючись усіма перевагами інтерфейсу USB 3.1 Gen 1, кардрідер Transcend RDC8 дозволяє повністю розкрити потенціал високошвидкісних карт пам'яті. Крім того, RDC8 оснащений світлодіодним індикатором, який інформує про встановлення карти пам'яті та сигналізує про процес передачі даних.

Швидкий і компактний
Кардрідер RDC8 досить компактний, щоб поміститися в кишеню або портфель. Оскільки його легко переносити, ви можете передавати свої найважливіші файли де завгодно та коли завгодно.

Програмне забезпечення RecoveRx
Transcend пропонує безкоштовну утиліту RecoveRx, яка дозволяє відшукувати та відновлювати випадково видалені дані, такі як цифрові фотографії, документи, музику та відео. 

Інтерфейс підключення

Type-C

Слот для карт пам`яті

Є

Підтримка карт пам'яті

SDHC (UHS-I), SDXC (UHS-I), microSDHC (UHS-I), microSDXC (UHS-I), CompactFlash (UDMA7)

Живлення

Від мережі

Розміри, мм

67.6 x 45 x 15.2

Вага, г

32

Колір

Чорний