Код: 6823483 Веб-камера Logitech Brio 500 Graphite (960-001422)

  • Артикул: 960-001422
  • Роздільна здатність відео: 1920Х1080
  • Мікрофон: Вбудований
  • Інтерфейс: USB

Гарантія: 2 роки

ПОКАЖІТЬ НАЙКРАЩУ ВЕРСІЮ СЕБЕ
Відчуйте впевненість під час зустрічей у гібридному форматі. У цьому вам допоможе веб-камера, яка зробить ваше робоче місце більш затишнішим і  унікальнішим, максимальну чіткість і природність звуку та зображення під час відеоконференцій вам забезпечать мікрофони з функцією шумопоглинання та автоматична корекція освітленості.

КРИСТАЛЬНА ЧІТКІСТЬ
Беріть участь у ділових відеозустрічах і насолоджуйтесь почуттям впевненості та залученості завдяки веб-камері, яка дозволить вам показати себе у найвигіднішому світлі.

КЕРУВАННЯ ГОЛОСОМ
Будьте впевнені, що колеги зможуть почути кожне ваше слово, навіть якщо ви не використовуєте гарнітуру або навушники. Мікрофони з шумопоглинанням відфільтровують фонові звуки та підсилюють ваш голос. Таким чином, співрозмовники зможуть чітко чути саме ваш голос, а не шум.

ПОКАЖІТЬ СВОЮ РОБОТУ
Використовуйте інноваційний режим демонстрації: просто нахиліть камеру вниз і показуйте іншим свої ескізи, незавершені роботи та будь-які інші об'єкти на вашому столі. У комплект поставки входить кріплення, що оснащене накладкою з мікроприсосками. З його допомогою ви зможете зафіксувати веб-камеру на задній панелі монітора та легко регулювати її положення однією рукою. Завантажте безкоштовну програму Logi Tune, щоб увімкнути режим демонстрації.

СТВОРЕНО ДЛЯ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЙ
Без праці приєднуйтесь до відеозустріч за допомогою вашої улюбленої програми. Brio 500 підтримує більшість платформ для проведення відеоконференцій і здійснення дзвінків, а також сертифікована їх розробниками. Серед цих платформ - Microsoft Teams, Google Meet і Zoom.

МИТТЄВА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Поверніть вбудовану захисну шторку, повністю заблокувавши доступ до камери. Тепер ніхто вас не зможе побачити. Створено для забезпечення конфіденційності. Спроектовано для зручного використання.

СТІЙКИЙ РОЗВИТОК ДЛЯ LOGITECH
Компанія Logitech зобов'язується піклуватися про довкілля. Ми активно працюємо у напрямку скорочення негативного впливу на екологічну обстановку та прискорення змін у суспільстві.

ОБЛАШТУЙТЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ НА СВІЙ СМАК
Створіть свій затишний куточок з робочим простором, що повністю відповідає вашому смаку й особистим уподобанням. Стильна веб-камера Brio 500 поповнила колекцію ретельно продуманих периферійних пристроїв Logitech і стала в один ряд з такими продуктами як бездротові навушники Zone Vibe 100, універсальна клавіатура K380 і миша M350 Pebble. 

Тип підключення

Дротове

Інтерфейс

USB

Розд. здатність відео

1920 x 1080

Частота кадрів в секунду

30

Фокусування

Автофокус

Мікрофон

Вбудований

Кріплення

Прищіпка

Особливості

Поле огляду 90°

Довжина кабелю, м

1.5

Розміри, мм

31.5 x 110 x 31.5

Вага, г

121

Основний колір

Чорний