Код: 6366148 Ваги підлогові Vitek VT-8070

  • Артикул: VT-8070
  • Тип: Електронні
  • Максимальне навантаження: 180 кг
  • Точність виміру: 0.1 кг

Гарантія: 12 мес

Стиль і грація
Молодіжний дизайн підлогових ваг Vitek VT-8070 знає, як привернути до себе увагу певної аудиторії. Стиль і грація - вірні компаньйони пристрою. Модель виконана в тонкому форм-факторі, який тепло обіймає її перевагами. Завдяки йому ви зможете зберігати пристрій у будь-якому місці, у тому числі видимих місцях.

Робочий процес налаштований під вас
Робота підлогових ваг гранично проста, адже модель обладнана функцією автоматичного ввімкнення і вимкнення. Вона працює лише тоді, коли на ній хто-небудь перебувати. Раціональна економія електроенергії завжди мудре рішення.

Елементи живлення
Підлогові ваги Vitek VT-8070 живляться від двох батарей формату ААА. Економна витрата, підтримка функції автоматичного вимкнення, підвищить енергоефективність елементів до максимального рівня.

Універсальне застосування
Підлогові ваги Vitek VT-8070 однаково підходять дівчатам і хлопцям. Пристрій розрахований на максимальне навантаження в 180 кілограм. Точність його вимірювання - плюс, мінус 100 грам.

З чого виготовлені?
Підлогові ваги Vitek VT-8070 виконані із загартованого скла. На верхній частині лицьового боку вмістився цифровий дисплей. Унизу модель має невеликі прогумовані ніжки.

Важливість і користь
Забудькуватість і лінь - головні вороги на шляху до ідеального тіла. Постійні фізичні тренування не принесуть успіху без прискіпливого моніторингу. У цьому і допоможуть вам підлогові ваги Vitek VT-8070. Модель знаходить собі місце в будь-якому куточку вашого дому, найчастіше - під ліжком. Приділіть їй трохи часу вранці, після чого попрощайтеся з нею в кінці дня - результат на лице.

Тип

Електронні

Максимальне навантаження, кг

180

Точність вимірювання, кг

0.1

Вбудована память

Ні

Синхронізація з пристроєм

Ні

Особливості

Підсвічування дисплея

Розмір дисплея: 75 х 35 мм

Додаткові функції

Одиниці виміру: кг/фт

Автоматичне ввімкнення/вимкнення

Матеріал корпусу

Скло

Живлення

2 х AAA

Розміри, см

30 х 30

Колір

Малюнок