Код: 6236430 Випрямляч волосся Remington S7710

  • Артикул: 45519560100
  • Температура нагріву: 150 - 230° C
  • Кількість температурних режимів: 9
  • Покриття нагр. елемента: Керамічне

Гарантія: 3 года

Випрямляч S7710 зробить ваше волосся гладкими і слухняними, а також захистить від антистатичної електрики, завдяки Потрійної іонної технології, яка забезпечує випуск негативно заряджених іонів в волосся.

9 налаштувань температури і максимальний нагрів до 230° C дозволяють використовувати випрямляч на будь-яких типах волосся, а цифровий дисплей відобразить обрану температуру для максимального контролю процесу укладання. Функція пам'яті запам'ятовує останні використані налаштування, а значить ви зможете приступити до укладання відразу після увімкнення випрямляча.

Випрямляч наступного покоління є частиною колекції Pro - революційних приладів для укладання волосся, які зроблять ваше волосся гладкими і наповненими життям.

Ультравдосконалена кераміка з турмаліном
Ультравдосконалене керамічне покриття на 75% більш гладке для найкращих результатів укладання. Турмалін є природним джерелом іонів, які випускаються при нагріванні випрямляча і роблять волосся більш слухняними. Тепер ви можете швидко і легко створити ідеально гладке волосся.

Потрійна іонна технологія
Спеціально розроблений іонний генератор випускає мільйони іонів при кожній дії. Генератор випускає негативно заряджені іони у волосся за допомогою перетворювача, який знаходиться всередині випрямляча. Подвійний канал випуску іонів оптимізує контакт іонів з волоссям. Завдяки цьому ваше волосся буде гладким і слухняними. 

Тип

Вирівнювач волосся

Кількість температурних режимів

9

Температура нагріву, °C

150 - 230

Швидкість нагріву, с

15

Покриття нагрівального елементу

Керамічне

Функції

Автовідключення

Іонізація

Швидкий нагрів

Особливості

Функція пам'яті

Подвійний канал випуску іонів

Плаваючі пластини

Функція Heat Boost

Блокування кнопок нагріву

Автоматичний вибір напруги в мережі

Розмір пластин, мм

110 х 25

Довжина кабелю, м

1.8

Колір

Чорний, фіолетовий