Код: 6537540 Випрямляч волосся Vitek VT-2286

  • Артикул: VT-2286
  • Температура нагріву: 150-230 °C
  • Кількість температурних режимів: 9
  • Покриття нагрівального елементу: Керамічне

Гарантія: 12 мес

Стайлер для вирівнювання волосся
Стайлер Vitek VT-2286 - це технологічний варіант приладу, створений для вирівнювання пасм волосся. Він забезпечує вашій зачісці ідеальний зовнішній вигляд з акуратно прилеглими один до одного волосками. При цьому, використовуючи особливу техніку пропуску пасма, ви також можете і завивати волосся.

Термоізольований наконечник
Велике значення має те, наскільки якісно реалізовані захисні елементи. Наприклад, даний прилад має захищені термоізольовані наконечники, які не дають користувачу обпекти шкіру від зіткнення. Звичайно ж, сама пластина залишається гарячою, але її вже набагато простіше контролювати.

Дисплей і елементи управління
Цей пристрій має досить продуманий інтерфейс, який добре демонструє основні опції техніки. На корпусі є дисплей, на якому відображається температура в 9 режимах у діапазоні 150-230 °C. Під ним є три кнопки: увімкнення/вимкнення, збільшення і зменшення температури.

Керамічні пластини
Дуже важливо, щоб пластини в процесі проходки не травмували механічно волосся, а також не служили способом його надмірного висушування під впливом високої температури. Цьому перешкоджає саме кераміка - вона ідеально гладка і якісно розігрівається.

Автоматичне вимкнення
При тривалому функціонуванні без зміни робочих параметрів техніка самостійно вимикається, тим самим роблячи свою експлуатацію безпечною. Захист від можливих пожежонебезпечних ситуацій забезпечено.

Фіксація в закритому вигляді
Даний випрямляч можна зафіксувати в закритому вигляді. Після того, як ви зімкнете пластини, ризик травмуватися об них стане набагато нижчим, що дасть можливість остудити розпалені щипці безпечно та продуктивно. 

Тип

Вирівнювач волосся

Кількість температурних режимів

9

Температура нагріву, °C

150-230

Термоізольований наконечник

Є

Покриття нагрівального елементу

Керамічне

Функції

Автовідключення

Дисплей

Особливості

Обертання шнура

Петля для підвішування

Фіксація в закритому положенні

Регулювання температури

Колір

Чорний із сірим