Код: 6382543 Выпрямитель волос Vitek VT-8400

  • Артикул: VT-8400
  • Потужність: 45 Вт
  • Температура нагріву: 130 - 230° C
  • Кількість температурних режимів: 5
  • Покриття нагр. елемента: Керамічне

Гарантія: 12 мес

Tourmaline Ionic + Ceramic Coating
Інноваційне покриття решітки Tourmaline Ionic при нагріванні гарячим повітрям утворює негативні іони, які запечатують лусочки волосся, знімають статичну електрику, роблячи волосся гладкими як шовк.

PTC Heating
РТС - (Positive Temperature Coefficient). Нагрівальні елементи РТС Heating Technology створені на основі напівпровідникових компонентів. Їх опір миттєво зростає, коли температура перевищує допустиму межу. Особливі характеристики цих напівпровідникових компонентів - залежність температури від опору, що дозволяє приладам для укладання волосся VITEK на базі PTC Heating Technology швидко стабілізувати температуру, не перегріватися і не пересушувати волосся, зберігаючи його здоров'я і красу.

Aqua Ceramic
Унікальна формула Aqua Ceramic рівномірно розподіляє тепло по поверхні, що нагрівається, запобігаючи пересушування волосся і зберігаючи його природну вологу. Покриття Aqua Ceramic дозволяє теплу рівномірно розподілятися по поверхні нагрівальних пластин, забезпечуючи щадний вплив на волосся. Одночасно з цим унікальна формула Aqua Ceramic в поєднанні з оптимальною температурою «запечатує» лусочки волосся, зберігаючи таким чином його природну вологу. В результаті волосся не пересушується, зберігаючи свою красу і здоровий блиск. 

Тип

Вирівнювач волосся

Потужність, Вт

45

Кількість температурних режимів

5

Температура нагріву, °C

130 - 230

Швидкість нагріву, с

30

Термоізольований наконечник

Є

Покриття нагрівального елементу

Керамічне

Функції

Захист від перегріву

Швидкий нагрів

Особливості

Турмалінове керамічне покриття

Блокування ручки

Обертання шнура

Петля для підвішування

Розмір пластин, мм

110 х 23

Довжина кабелю, м

1.7

Розміри, см

29 x 3 x 3

Вага, кг

0.58

Колір

Чорний