Код: 6585073 Витяжка Eleyus Breeze 1000 60 IS

  • Артикул: 4820212115776
  • Тип витяжки: Телескопічна
  • Тип монтажу: У кухонну шафу
  • Продуктивність: 1000 куб.м/год
  • Розмір (ШхВхГ): 59.6 x 17.8 x 27.6-45 см

Гарантія: 5 років

Компактність
Телескопічна витяжка ELEYUS BREEZE 1000 відрізняється вдалим поєднанням потужної турбіни та компактного корпусу. Наші інженери до деталей продумали конструкцію витяжки для мінімальних просторових витрат на вашій кухні, адже її вбудована частина становить лише 138 мм., що дозволяє з легкістю вбудувати її навіть у стандартні модульні системи.

Продуктивність
Чисте та свіже повітря гарантоване, оскільки витяжка ELEYUS BREEZE 1000 оснащена потужною турбіною з продуктивністю роботи 1000 м3/год. Інтенсивність втягування ви зможете регулювати самостійно, оскільки доступні дві швидкості, а характерною особливістю телескопічних витяжок є наявність висувної панелі, яка збільшує площу забору повітря. Для ефективного використання витяжки рекомендуємо монтувати її у приміщеннях площею до 23 м², а у разі труднощів з під'єднанням до вентиляції використовуйте витяжку в режимі рециркуляції з двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-Е14.

Зручність у повсякденному використанні
Надійне керування та освітлення додає комфорту до щоденного використання витяжки. Механічні клавіші керування дозволять вмикати та вимикати витяжку й освітлення, а також регулювати швидкість втягування повітря. Крім клавіш, вмикати та вимикати витяжку можна за допомогою телескопічної панелі. Для вашої зручності в ELEYUS BREEZE 1000 ми використали дві галогенові лампи, які відрізняються широкою площею освітлення.

5 років гарантії
ELEYUS - український виробник, який впевнений у якості своєї продукції, тому забезпечує покупців гарантією 5 років на вбудовану техніку. Для зручності користувачів працює широка мережа сервісних центрів і відділ сервісу компанії, який завжди готовий допомогти! 

Тип витяжки

Телескопічна

Тип монтажу

У кухонну шафу

Тип керування

Механічне

Перемикачі

Кнопкові

Дисплей

Немає

Основні характеристики
Режим роботи

Рециркуляція

Відведення повітря

Продуктивність, куб.м/год

1000

Кількість двигунів

1

Кількість швидкостей

2

Тип фільтра

Грубої очистки (жировий) - металевий

Тип освітлення

Галогенне

Кількість ламп

2

Загальна потужність освітлення, Вт

35

Особливості

PowerBoost

Рівень шуму, дБ

62,8

Фізичні характеристики
Розміри (Ш х В х Г), см

59.6 x 17.8 x 27.6-45

Розміри упаковки (Ш х В х Г), см

62 х 24 х 37

Вага, кг

5.9

Вага в упаковці, кг

6.98

Основний колір

Нержавіюча сталь