Код: 6349393 Витяжка Eleyus Titan A 750 LED SMD 60 BG

  • Тип витяжки: Похила
  • Тип монтажу: Настінний
  • Продуктивність: 750 куб.м/год
  • Розмір (ШхВхГ): 59.6 х 80-103.5 х 40.5 см
  • Артикул: Titan A 750 LED SMD 60 BG

Гарантія: 5 лет

Кажуть, усе геніальне - просто, дійсно - просто потрібно зібрати в одному місці найкращих професіоналів своєї справи, доповнити їх світлі думки високими технологіями сучасності, додати новітнє високоточне обладнання, приправити цей «мікс» єдиною високою метою і втілити свого генія в життя. Однак, якщо крім цього всього Ви вклали в спільну справу ще й свою душу, то будьте впевнені - Ви створили шедевр, а на це здатні тільки найкращі. Команда професійних інженерів-розробників ТМ ELEYUS відрізняється від інших саме тим, що крім високого професіоналізму справжніх знавців справи вона дарує своїй продукції найцінніше - любов і турботу про покупця і саме це допомагає їй втілювати в життя такі витвори технічного мистецтва, як кухонна витяжка Titan A 750 LED SMD 60 BG. Більш того, цей шедевр заслужив по праву називатися нашим ноу-хау, адже саме ТМ ELEYUS уперше представила на ринку таке досконале дизайнерське рішення пропорцій скла і металу.

Ви не зможете байдуже пройти повз кухонну витяжку Titan A 750 LED SMD 60 BG - її ідеальні лінії вразять Вас з першого погляду. Це дійсно та річ, побачивши яку Ви просто візьмете її з собою, адже саме так на це чудо із загартованого скла і металу Ви зможете милуватися щодня. Однак кухонна витяжка Titan A 750 LED SMD 60 BG - це шедевр з норовом, річ контрастів, адже за її художнім фасадом ховається насправді титанічна сила і міць, яка в дуеті з естетичною досконалістю і робить її лідером.

Команда ТМ ELEYUS довела, що йде правильним шляхом, розробивши кардинально новий периметральний тип втягування, який дозволяє витяжці Titan A 750 LED SMD 60 BG ефективно втягувати повітря по всьому своєму периметру, що разом з високою продуктивністю в 750 м³/год робить її справжнім титаном очищення. Крім того, завдяки режиму рециркуляції, який доступний цій витяжці, Ви назавжди вирішите проблему приміщень з ускладненим під'єднаням до вентиляційної шахти. Щоб забезпечити режим рециркуляції слід обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW - E15100 і залишити вільним вихід повітря з турбіни в простір приміщення. Надійне механічне керування витяжки перетворить керування нею в суцільне задоволення. Витяжка обладнана двома світлодіодними лампами, які мають тривалий термін роботи (більше 25 000 годин) і споживають мало енергії. Світлоелементи класу SMD виробляють природне м'яке світло, що є найбільш сприятливим для організму і забезпечують мінімальне навантаження на зір. Крім того, лампи відносяться до поширеної контактної групи GU10, що дозволяє при необхідності придбати лампу в будь-якому магазині освітлювальної техніки і з легкістю її замінити.

Металева частина витяжки покрита високоякісною порошковою фарбою, яка захищає метал від корозії. Загартоване скло з дзеркальним ефектом надає витяжці неперевершений вигляд, а амортизатори передньої панелі забезпечують легкий доступ до фільтру і роблять догляд за ним зручним і безперешкодним.

Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS на відміну від конкурентів надає 5-ти річну гарантію на всю продукцію, яка підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.

ТМ ELEYUS довела, що, вклавши в роботу не тільки професіоналізм, але й душу, можна створити справжню досконалість. Будьте кращими, вибирайте краще, а кухонна витяжка Titan A 750 LED SMD 60 BG подбає про затишок у домі, здоров'я і спокій Ваших рідних - саме те, що потрібно для щастя. 

Тип витяжки

Похила

Тип монтажу

Настінний

Тип управління

Механічне

Перемикачі

Кнопкові

Дисплей

Немає

Клас енергоспоживання

D

Основні характеристики
Режим роботи

Рециркуляція

Відведення повітря

Продуктивність, куб.м/год

750

Тип двигуна

Турбіна

Кількість двигунів

1

Потужність двигунів, Вт

150

Кількість швидкостей

3

Тип фільтра

Грубої очистки (жировий) - металевий

Тип освітлення

Світлодіодне

Кількість ламп

2

Загальна потужність освітлення, Вт

3

Рівень шуму, дБ

48,4

Інші особливості

Площа кухні: 19 м²

Фізичні характеристики
Діаметр повітропроводу, см

12 / 15

Розміри (Ш х В х Г), см

59.6 х 80-103.5 х 40.5

Розміри упаковки (Ш х В х Г), см

68.5 х 56 х 57

Вага, кг

9.8

Вага в упаковці, кг

15.7

Основний колір

Бежевий