Код: 6419477 Wi-Fi Mesh система Tenda MW6 (3-pack) Whole Home MESH Dual-Band WiFi System

  • Артикул: MW6(3-pack)
  • Стандарти: 802.11a/b/g/n/ac
  • Частота: 2.4 ГГц (до 300 Мбіт/с) і 5 ГГц (до 867 Мбіт/с)

Гарантія: 2 года

Wi-Fi Mesh система Tenda Nova MW6 - це дводіапазонна Wi-Fi Mesh система, призначена для побудови єдиної Wi-Fi мережі на площі до 500 кв. м і забезпечує швидкість передачі даних до 1200 Мбіт/с. Куди б ви не пішли, у будь-якій точці ваші пристрої будуть автоматично перемикатися між блоками MW6, працюючи на найбільшій швидкості.

Набір із трьох блоків - стійка і швидка Wi-Fi мережа в приміщеннях площею до 500 м2
Незалежно від геометрії приміщення, набір із трьох блоків створює стійку і швидку Wi-Fi мережу в приміщеннях площею до 500 квадратних метрів. Прощавайте, "мертві зони"! Завдяки Mesh технології Ви на зв'язку в будь-якій точці Вашого будинку.

Wave2.0, MU-MIMO і Beamforming+
Beamforming+ дозволяє MW6 підвищити ефективність передачі Wi-Fi сигналу, націлюючи сигнал передавача на приймаючий клієнтський пристрій.

Автоматична оптимізація мережі, щоб завжди залишатися на зв'язку
При використанні традиційних мережевих рішень, коли сигнал одного з передавачів втрачений, Вам потрібно знайти інший і повторно під'єднатися до мережі. З Nova все набагато простіше: якщо навіть один із блоків MW6 повністю вимкнеться, блоки, що залишилися, самостійно автоматично перенастроюють мережу так, щоб Ви весь час залишалися онлайн.

Внутрішньомережний безшовний роумінг
Nova MW6 створює єдину мережу з одним ім'ям (SSID) і паролем. Тому можна спокійно переміщатися по всьому будинку під час спілкування в чаті. Nova MW6 забезпечує в усьому будинку відмінне покриття і стабільний, сильний Wi-Fi сигнал.

Працює "з коробки"
Додаткова ручна настройка не потрібна! Заводські налаштування дозволяють блокам, які входять у комплект Nova MW6, зв'язуватися між собою автоматично. Просто ввімкніть блоки, а все інше зробить Nova.

Управління за допомогою мобільного додатку
Використовуючи додаток Tenda WiFi, у будь-який момент можна блокувати неавторизованих користувачів, налаштувати батьківський контроль, створити гостьову мережу і т.п.

Центр вашого розумного будинку
Wi-Fi Mesh система Nova MW6 стане центром Вашого розумного будинку. MW6 працює з Alexa, дозволяючи управляти сумісними пристроями. 

Мережеві стандарти

802.11a

802.11g

802.11n