Код: 6741361 Зубна електрощітка Philips HX3675/13 Gemini 3100 White + White

  • Артикул: HX3675/13
  • Технологія чищення: Ультразвукова
  • Кількість рухів на хвилину: 31000
  • Кількість режимів: 1
  • Кількість насадок: 2

Гарантія: 2 года

Наша унікальна технологія забезпечує ефективне та дбайливе чищення
Потужні вібрації щетинок забезпечують глибоке проникнення мікропухирців у міжзубні проміжки й уздовж лінії ясен для ефективного очищення порожнини рота. Результат чищення зубів протягом 2 хвилин буде рівнозначний 2 місяців чищення зубів за допомогою звичайної зубної щітки. 31 000 вимітаючих рухів на хвилину акуратно очищають міжзубні проміжки, тим самим руйнуючи та вимиваючи наліт.

Видаляє зубний наліт до 3 разів краще порівняно зі звичайною зубною щіткою
Клінічно доведено, що електрична зубна щітка Sonicare з передовою звуковою технологією видаляє наліт з поверхні зубів і лінії ясен до 3 разів ефективніше порівняно зі звичайною зубною щіткою, у той же час забезпечуючи захист ясен.

Вбудований датчик тиску захищає зуби і ясна
Вбудований датчик тиску автоматично розпізнає тиск на щітку, попереджає користувача й автоматично знижує інтенсивність вібрацій зубної щітки для захисту ясен. Зубна щітка видасть пульсуючий звуковий сигнал, якщо вам необхідно не так сильно тиснути на щітку. 7 з 10 користувачів оцінили ефективність цієї функції у формуванні правильної техніки чищення зубів.

Оптимальна чистка зубів зі SmarTimer і QuadPacer
2-хвилинний таймер SmarTimer і 30-секундний таймер QuadPacer допоможуть чистити зуби протягом рекомендованого часу для кожної ділянки порожнини рота, щоб забезпечити оптимальний результат чистки.

Ергономічний дизайн дозволяє легко утримувати щітку в руці під час чищення
Ця тонка, легка і ергономічна зубна щітка зручна у використанні, і ви зможете без зайвих зусиль досягти чудових результатів чищення.

Знає, коли потрібно замінити очищувальну насадку
Усі засоби для насадки зношуються, тому важливо стежити за тим, що ваша насадка все ще забезпечує ефективну чистку зубів. Наша технологія BrushSync відраховує період використання чистячої насадки та рівень тиску на неї. BrushSync повідомить вас про необхідність заміни на ручці щітки та видасть короткий звуковий сигнал, коли прийде час замінити очищувальну насадку на нову.

Easy-Start для зручного переходу
Наша програма Easy-Start забезпечує поступове та дбайливе збільшення потужності чищення зубів протягом перших 14 сеансів з вашою новою зубною щіткою.

14 днів роботи від акумулятора
Акумулятора вистачить на 14 днів використання, що дозволить рідше думати про необхідність зарядки.

Менше відходів. Більше переробки
Адаптери живлення виглядають досить компактними, проте в сукупності ці пластикові відходи значно впливають на навколишнє середовище. Зарядний пристрій USB для наших зубних щіток Philips Sonicare серій 1000-4000 дозволяє нам знижувати споживання пластику на 189 210 кг кожен рік. Значний показник, чи не так? 

Тип

Зубна щітка

Призначення

Для дорослих

Технологія чищення

Ультразвукова

Кількість рухів в хвилину

31000

Кількість режимів

1

Режими чищення

Для щоденної ретельної чистки

Кількість насадок

2

Насадки

Чистячі насадки C1 ProResults, 2 шт.

Таймер

Є

Особливості

Датчик сили натиску

Індикатор стану акумулятора

Нагадування про заміну BrushSync

Функція Quadpacer - для ретельного очищення кожної ділянки порожнини рота

SmarTimer - забезпечує дотримання рекомендованого стоматологами часу чистки

Живлення

Від акумулятора

Час автономної роботи

14 днів

Вага, г

347

Колір

Білий