Новини Юг-Контракту

11 липень 2024

Електросамокати та павербанки в подарунок від Duracell

Компанія Duracell проводить всеукраїнську акцію, учасники якої мають шанс отримати в подарунок електросамокат чи павербанк.

Детальніше ...
11 липень 2024

Новий ігровий монітор від Samsung вже в продажу

На складі Юг-Контракту з'явився новий 27-дюймовий OLED-дисплей Samsung Odyssey Gaming G60SD, орієнтований на геймерську аудиторію.

Детальніше ...
06 червень 2024

Акція від Electrolux: мультипіч або акумуляторний пилосос в подарунок

ТМ Electrolux оголосила всеукраїнську акцію, за умовами якої покупці великої побутової техніки від знаменитого шведського бренду в залежності від суми в чеку мають можливість отримати мультипіч або акумуляторний пилосос.

Детальніше ...
06 червень 2024

Вже в продажу: нові моделі TWS-гарнітур Technics

В асортименті Юг-Контракту з’явилися три нові моделі бездротових навушників від японського бренду Technics, що відомий у всьому світі як виробник аудіотехніки найвищої якості.

Детальніше ...
03 червень 2024

Вже на складі: топова гарнітура Sennheiser Accentum True Wireless

Юг-Контракт розпочинає продаж стильної, зручної та високотехнологічної бездротової гарнітури Sennheiser Accentum True Wireless, доступної в чорному та білому кольорах.

Детальніше ...
28 травень 2024

Нова лінійка телевізорів Philips 2024 року

В асортименті Юг-Контракту з'явилися нові телевізори Philips з модельного ряду 2024 року, які вирізняються оновленим дизайном, покращеними функціями передачі зображення і звуку та мають нову операційну систему TITAN OS.

Детальніше ...
28 травень 2024

Бренд ERGO виступив технічним партнером виставки в Українському Домі

Бренд ERGO, в Україні ексклюзивно представлений Юг-Контрактом, утретє за останній рік виступив партнером Українського Дому та підтримав виставку провідних київських художників 90-х років.

Детальніше ...
14 травень 2024

Поповнення асортименту: універсальна мультипіч від бренду ERGO

На складі Юг-Контракту з'явилася компактна, зручна та функціональна електрична мультипіч ERGO ERGO AF-2501, що поєднує в собі можливості гриля, фритюрниці й духовки та слугує для швидкого й легкого приготування різноманітної їжі.

Детальніше ...
10 травень 2024

Ексклюзив: вантажні шини Black Nova вже в продажу

Юг-Контракт став першим в Україні дистриб'ютором вантажних шин від бренду Black Nova, який вже здобув велику популярність в багатьох країнах світу.

Детальніше ...
1 2 3 4 ... 9