Кар'єра

Карьера в Юг-Контракте 

Юг-Контракт завжди готовий вітати в своїй команді креативних людей!

Саме у нас ви зможете відкрити для себе безліч можливостей: отримати безцінний досвід роботи в команді професіоналів, придбати унікальні знання і навички, побудувати успішну кар'єру.

Ми надаємо широкі можливості для розвитку кожного співробітника. Якщо ви активні, наполегливі, цілеспрямовані – наші двері відкриті для вас!

Наші переваги:

  • Впевненість у завтрашньому дні
  • Кар'єрне зростання
  • Професійний розвиток
  • Заохочення заслуг і досягнень

Нам потрібні експерти в різних напрямках роботи, наші вакансії вимагають високих комунікативних навичок, відповідальності, вміння працювати на спільний результат. Все це є у вас? Тоді долучайтесь!

Процедура працевлаштування

Процедура працевлаштування в Юг-Контракті відбувається в кілька етапів:

  1. Коротке телефонне інтерв'ю, за результатами якого приймається рішення про необхідність особистої зустрічі.
  2. Інтерв'ю з представником відділу управління персоналом, на якій розглядаються особливості кандидата, його досвід і мотивація.
  3. Зустріч з безпосереднім керівником або експертом, який оцінює професійні навички, знання і вміння кандидата.
  4. Співбесіда з вищим керівництвом, доцільність проведення якого визначається характером посади, на яку претендує кандидат.

Варто зазначити, що ми зберігаємо резюме здобувачів в базі даних, яка регулярно проглядається нашими співробітниками.

У разі закриття вакансії, що цікавить вас, не варто засмучуватися, адже Юг-Контракт може звернутися до вас з новою пропозицією в майбутньому.

Ви для нас – завжди потенційний кандидат!

Адаптація нових співробітників

У Юг-Контракті є розроблена і давно діюча процедура адаптації нових співробітників, мета якої – зробити максимально ефективним процес входження в посаду. Для кожного співробітника, включно з техперсоналом, встановлюється випробувальний термін 3 місяці (для керівників – до шести місяців).

У кожного нового працівника є куратор (наставник). Він є співробітником підрозділу, який надає максимальну підтримку і допомогу в рамках виконання завдань, надає необхідну інформацію, навчає, дає зворотний зв'язок та рекомендації.

Крім куратора-співробітника підрозділу обов'язково є куратор з боку відділу управління персоналом, в завдання якого входять ознайомлення з корпоративною культурою і рішення різних організаційних питань.

На випробувальний термін кожен новий співробітник отримує чітко прописані структуровані завдання, поставлені за SMART, тобто орієнтовані за часом, актуальні, конкретні, вимірні, досяжні. Якість виконання даних завдань дозволяє приймати прозорі рішення про успішне проходження випробувального терміну.