Новини

13 вересень 2023

Нові телевізори ERGO з технологією Quantum Dot вже на складі Юг-Контракту

Юг-Контракт розпочинає продаж нової лінійки телевізорів ERGO на базі ОС androidTV та з використанням технології QuantumDot, яка забезпечує найвищу якість передачі кольорів на екрані.

Детальніше...
07 вересень 2023

Ексклюзив: автомобільні інвертори Technaxx

Юг-Контракт ексклюзивно пропонує автомобільні інвертори від німецького бренду Technaxx, призначені для використання як в легковому, так і у вантажному автотранспорті.

Детальніше...
06 вересень 2023

Актуально: змінні акумулятори для генераторів

Напередодні холодів та в очікуванні виключень електроенергії варто подбати про справність систем відновлювальних джерел живлення, замінивши старі акумуляторні батареї на нові з асортименту Юг-Контракту.

Детальніше...
31 серпень 2023

Вже в продажу: нові ігрові монітори Samsung

В асортименті Юг-Контракту з'явилася пара нових моніторів з надширокоформатними вигнутими екранами, призначених спеціально для геймерів.

Детальніше...
04 серпень 2023

Час подбати про енергетичну безпеку

За оцінками більшості експертів, ситуація в енергетиці восени та взимку може бути ще складнішою, ніж торік, тому Юг-Контракт заздалегідь пропонує придбати все необхідне для побудови енергонезалежних систем для дому та бізнесу.

Детальніше...
14 червень 2023

Бренд ERGO долучився до масштабного виставкового проєкту в Українському Домі

Бренд ERGO, в Україні ексклюзивно представлений Юг-Контрактом, став партнером масштабної виставки сучасних митців в Українському Домі.

Детальніше...
03 квітень 2023

Юг-Контракт взяв участь у тренінгу з фізіотерапії для дітей з муковісцидозом

У Івано-Франківську відбувся тренінг з лікування муковісцидозу за допомогою унікального апарату SIMEOX, дистриб'ютором якого в Україні є Юг-Контракт.

Детальніше...
29 березень 2023

Юг-Контракт підтримав виставку сучасних митців у Музеї Ханенків

Компанія відгукнулася на запит Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків і надала необхідну техніку для проведення виставки "Тим Часом в Домі Ханенків"

Детальніше...
17 лютий 2023

Зарядні станції Tramsmart і Poweronetek вже у продажу

Юг-Контракт розширює пропозицію зарядних станцій новинками від брендів Tramsmart і Poweronetek, які вирізняються відміннім поєднанням ціни, якості та функціоналу.

Детальніше...
1 2 3 4 ... 745