28 травень 2024

Нова лінійка телевізорів Philips 2024 року

В асортименті Юг-Контракту з’явилися нові телевізори Philips з модельного ряду 2024 року, які вирізняються оновленим дизайном, покращеними функціями передачі зображення і звуку та мають нову операційну систему TITAN OS.

 

Нова лінійка телевізорів Philips представлена моделями з екранною діагоналлю від 43 до 75 дюймів. Всі новинки підтримують фірмову технологію Ambilight, що являє собою систему світлодіодного підсвічування позаду екрана, яка реагує на тип контенту й занурює глядача в ореол різнобарвного світла, створюючи особливу атмосферу перегляду. Крім того, нові моделі мають цілу низку технічних покращень та інновацій, як-от збільшення яскравості OLED-панелей, покращені ігрові режими з HDR, оновлені пульти ДК із підсвічуванням кнопок тощо.

Але родзинкою новою лінійки, безперечно, є оновлена операційна система TITAN OS, яка вирізняється напрочуд легким та зручним користуванням, а також покращеним доступом до контенту з популярних стримінгових платформ. Нові телевізори Philips на базі цієї ОС отримали збільшену кількість пам’яті та оптимізований код для збільшення продуктивності, тож нова система працює швидко й плавно без найменших затримок. Впровадження протоколів «розумного дому» METTER та Control4 дає змогу використовувати телевізор в якості системи керування побутовими функціями, а підтримка голосових помічників Alexa та Google Assistant робить взаємодію з новинками максимально простою та зручною.

Для поціновувачів якісного звуку розробники реалізували оновлені алгоритми обробки звуку від Dolby та підтримку кодека DTS-X, а також додали функції калібрації кімнати та DTS PlayFi. Для геймерів особливо важливим буде підтримка VRR та надзвичайно низька затримка сигналу для максимального занурення в ігровий процес.

Лінійка Philips 2024 року – це справді інноваційні телевізори від світового лідера в сфері виробництва побутової техніки та електроніки, які гідні уваги найбільш вибагливих користувачів. З детальним асортиментом та технічними характеристиками новинок можна ознайомитися в каталозі.