ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВЕНДОРІВ

За 19 років роботи й активного розвитку на ринку дистриб‘юції України Юг-Контракт сформував ряд переваг, які дозволяють йому бути ефективним та успішним партнером:

 1. Масштабність

  Сьогодні в нашому мультипродуктовому і мультибрендовому портфелі представлено понад 27 000 продуктів від понад 70 найбільших світових виробників. Регіональні представництва розташовані в усіх регіонах України.
   
 2. Знання ринку та його потреб

  Ми успішно працюємо на ринку 19 років і знаємо всі його особливості. Багаторічний досвід дозволяє нам завжди працювати на випередження, розробляючи унікальні бізнес-рішення для наших партнерів.
   
 3. Схема роботи

  Юг-Контракт працює за принципом канальної дистриб‘юції, що дозволяє максимально покривати індивідуальні потреби всіх клієнтів і ефективно працювати з будь-яким продуктом.
   
 4. Першокласна дистриб’юційна інфраструктура

  • ефективна логістична система: наявність власних сучасних складів в усіх регіонах України
  • ефективний маркетинг:
          - мерчандайзинг і BTL
          - інформаційна та комунікаційна підтримка партнерів та їхніх продуктів
          - рекламні та PR кампанії
          - навчання та тренінгова підтримка з продуктів
          - масштабні публічні події
   
 5. Команда

  Юг-Контракт – це команда кращих на ринку фахівців і менеджерів, кожен з яких унікальний, проактивний і не сприймає банальних рішень. Ми шукаємо максимально ефективні бізнес-рішення, розробляємо та реалізуємо їх самостійно, не боїмося ставити перед собою амбітні цілі, оскільки постійний розвиток нас як професіоналів, наших партнерів і ринку України в цілому – це наша робота.