10 травень 2024

Ексклюзив: вантажні шини Black Nova вже в продажу

Юг-Контракт став першим в Україні дистриб’ютором вантажних шин від бренду Black Nova, який вже здобув велику популярність в багатьох країнах світу.

Black Nova – це китайська компанія, що виробляє переважно вантажні шини для комерційного автотранспорту, де особливо важливими є показники надійності, довговічності та економічності виробів. Для забезпечення вищезазначених показників на максимально високому рівні ТМ Black Nova використовує у виробництві високотехнологічні прес-форми від HIMILE GROUP, світового лідера в галузі. Це підтверджується співпрацею HIMILE GROUP з такими брендами, як Michelin, Bridgestone та Continental, гарантуючи високий стандарт якості готової продукції.

Крім того, велику увагу виробник приділяє також підбору компаундів та розробці спеціальних малюнків протектора, адаптуючи шини для умов експлуатації на українських дорогах. До того ж, каркас шин отримує особливий захист від порізів та пошкоджень бокової частини. Завдяки цьому шини виходять максимально надійними, довговічними та економічними, адже відомо, наскільки істотно правильні шини можуть знижувати витрати пального.

Виступаючи ексклюзивним дистриб’ютором товарів ТМ Black Nova в Україні, Юг-Контракт пропонує відмінний товарний асортимент та вигідні партнерські умови. Зокрема, клієнти отримують 36-місячну гарантію якості, знижки та спеціальні пропозиції, а також професійну експертну підтримку на всіх етапах співробітництва.

З асортиментом та детальними технічними характеристиками шин від ТМ Black Nova можна ознайомитися в каталозі.