Новини

05 березень 2024

ТМ Longevita отримала нагороду "Вибір Країни"

В рейтингу кращих товарів та послуг України за 2023-й рік ТМ Longevita, ексклюзивним дистриб'ютором якої є Юг-Контракт, стала переможцем в номінації "Бренд глюкометрів року".

Детальніше...
26 лютий 2024

Нова гарнітура Anker Soundсore H30i: слухати музику можна безперервно

Юг-Контракт розпочав продаж нових бездротових накладних навушників Anker Soundсore H30i, з якими улюблену музику можна слухати безперервно та з максимальним комфортом. Вони вирішують потреби в аудіопрослуховуванні, відкриваючи новий світ звукових вражень.

Детальніше...
23 лютий 2024

Вбудована техніка HISENSE вже на складі Юг-Контракту

Асортимент великої побутової техніки в портфелі Юг-Контракту поповнився стильними та технологічними моделями від бренду HISENSE.

Детальніше...
22 лютий 2024

Ексклюзив: ігрові фігурки від німецького бренду Schleich

Юг-Контракт став ексклюзивним дистриб'ютором в Україні іграшок німецького виробника Schleich, виготовлених за найвищими стандартами якості.

Детальніше...
21 лютий 2024

Новинка: фотопастки Technaxx

В асортименті Юг-Контракту з'явилися фотопастки для спостереження за тваринами від провідного німецького виробника Technaxx.

Детальніше...
21 лютий 2024

Поповнення асортименту: пральні, сушильні машини та холодильники Haier

Юг-Контракт розширює пропозицію в сегменті великої побутової техніки цілою низкою моделей пральних, сушильних машин та холодильників від бренду Haier.

Детальніше...
13 лютий 2024

Можна замовляти: LED-дисплей Samsung All-in-One з діагоналлю 130 дюймів

В асортименті Юг-Контракту з'явився великий світлодіодний дисплей багатоцільового призначення Samsung All-in-One, який має крок пікселя 1,5мм та загальну площу екрану майже 5 кв.м.

Детальніше...
13 лютий 2024

Акція: Electrolux повертає кошти за очищувачі повітря

Компанія Electrolux оголосила акцію, за умовами якої покупці очищувачів повітря Electrolux впродовж 30 днів можуть повернути кошти в разі, якщо товар їм не сподобається.

Детальніше...
19 січень 2024

Новий бренд: смартфони Infinix вже в продажу

Портфель Юг-Контракту поповнився товарами торгової марки Infinix, яка пропонує сучасні й недорогі смартфони та іншу портативну техніку.

Детальніше...
26 грудень 2023

Бренд ERGO підтримав різдвяну виставку в Українському Домі

Бренд ERGO, продукцію якого в Україні ексклюзивно представляє Юг-Контракт, допоміг Українському Дому в організації виставкового проєкту - "ДоДому на Різдво. Світло української традиції".

Детальніше...
1 2 3 4 5 ... 748