08 березень 2024

Акція від Electrolux: витяжка у подарунок

Компанія Electrolux проводить всеукраїнську акцію, яка дає можливість кожному покупцеві комплекту вбудованої техніки Electrolux отримати в подарунок витяжку.

За умовами акції, яка триває з 1 березня до 30 квітня 2024 року, кожен покупець комплекту вбудованої техніки Electrolux (варильна поверхня + духова шафа) гарантовано отримує в подарунок витяжку Electrolux, маючи можливість обрати одну з таких моделей: Electrolux LFC316X, Electrolux LFG525S, Electrolux LFG525K, Electrolux LFG525W та Electrolux LFP326S.

Для участі в акції потрібно здійснити покупку комплекту вбудованої техніки Electrolux в період акції, зберегти чек й зареєструватись на офіційному сайті Electrolux за 14 днів після дати купівлі. Після підтвердження наданої інформації здійснюється вручення подарунку кінцевому споживачу на касі за адресою, де була придбана акційна продукція, або ж подарунок відправляється кур’єрською службою.

Компанія Electrolux – це не лише побутова техніка відмінної якості, але й приємні подарунки та особливі умови партнерства для ведення максимально успішного бізнесу.