11 березень 2024

ТV ERGO: досягнення на ринку України в 2023 році

Бренд ERGO, продукцію якого в Україні ексклюзивно представляє Юг-Контракт, відзначився низкою першокласних результатів у категорії телевізорів у 2023 році.

За офіційними даними GfK Ukraine, у 2023 році ТV ERGO зайняли впевнену 4 позицію згідно із результатами продажів в Україні. При цьому станом на грудень 2023 року бренд ERGO у продажах випередив KIVI та майже наздогнав Hisense. Як наслідок – аналітичний центр «Вибір Країни» нагородив ТV ERGO премією «Популярний телевізор 2023 року».

Центр «Вибір країни» щороку проводить ґрунтовне дослідження споживчих уподобань і визначає найбільш затребувані продукти в усіх сферах на українському ринку. Тож статус «Вибір країни» отримують ті бізнеси і товари, які відповідають понад 20 критеріям (від аналізу каналів комунікації до якості обслуговування «Таємного покупця»).

ТV ERGO пройшли всі етапи та стали найкращим рішенням для українського споживача в нинішніх реаліях.

«Ринок України надзвичайно складний. Ми постійно стикаємося з численними проблемами, зокрема довгою логістикою, економічною ситуацією, ризиками тощо. Однак ми обираємо НЕ стояти на місці та робити все можливе, щоб розвиватися та покращувати наш продукт. Ми регулярно проводимо дослідження ринку, використовуємо світові технології, аби задовольнити різні потреби та рухатися в ногу з часом. А ще постійно працюємо над якістю, про що свідчить зростання позитивних відгуків від споживачів», – коментує керівник напрямку Олександр Іваненко.

ТV ERGO вирізняються передовою технологією Quantum Dot, сертифікованою операційною системою AndroidTV від Google, широким вибором діагоналей – від 43” до 65”, а також помітним набором потужних технічних характеристик і функцій щодо якості зображення, звуку та дизайну – а це сьогодні надзвичайно важливо для вибагливого сучасного користувача.

Бренд ERGO надає повну гарантію на весь асортимент телевізорів на 3 роки. Успішна багаторічна представленість бренда на ринку України в більш ніж 30 товарних групах доводить той факт, що ERGO довіряють.