02 квітень 2024

Вже в продажу: Нові мобільні телефони ERGO

На складі Юг-Контракту з’явилися мобільні телефони ERGO, що належать до оновленого модельного ряду 2024 року та представляють серії ENERGY, RESPECT та FLEX.

ТМ ERGO вже понад 8 років пропонує користувачам класичні мобільні телефони, постійно оновлюючи та покращуючи їхній асортимент. Прості та недорогі «мобільники» ERGO користуються попитом у військових, пенсіонерів, будівельників та багатьох інших, кому потрібен надійний телефон передусім для зв’язку. Водночас ERGO дбає про те, щоб з кожним роком урізноманітнювати асортимент своїх телефонів, задовольняючи будь-які потреби й вподобання споживачів.

Саме тому серед новинок 2024 року є моделі в кожній із лінійок: ENERGY з посиленими акумуляторами для більш тривалої автономності, вбудованим ліхтариком та навіть функціоналом павербанку; RESPECT з великими кнопками та збільшеним шрифтом меню, наявністю функції SOS, озвучуванням набору номера й підтримкою док-станції; FLEX для поціновувачів розкладної класики в тонких стильних корпусах з металевими елементами, а також BASE для тих, хто хоче мати простий та надійний телефон за мінімум коштів.

Однією з найцікавіших моделей 2024 року є ERGO R351 DUAL SIM. Це привабливий та стильний моноблок, оснащений великим кольоровим дисплеєм з діагоналлю 3.5 дюйми та роздільною здатністю 320x480 пікселів, VGA-камерою, FM-радіоприймачем, ліхтариком та потужним акумулятором на 3000 мА/год. Великі кнопки клавіатури, збільшений шрифт в меню й кнопка SOS стануть в нагоді пенсіонерам та деяким іншим споживачам. Наявність 2-х слотів для SIM-карт сприятиме заощаджуванню на послугах зв’язку й розділенню роботи і особистого життя. Док-станція в комплектації телефона допоможе легко й швидко підзаряджати телефон, залишаючись на зв’язку ще довше.

Друга новинка 2024 року, що привертає особливу увагу – класична розкладна модель ERGO F241 DUAL SIM, представлена в чорному й червоному кольорових варіантах. Цей телефон поєднує в собі гарний функціонал та привабливу зовнішність, пропонуючи користувачеві великий кольоровий екран, підтримку 2-х SIM-карт та карт пам'яті microSD, інтерфейс Bluetooth, FM-радіоприймач, наявність функції SOS тощо.

Крім того, в лінійку новинок 2024 року входить модель ERGO E282 Dual Sim, побудована в захищеному корпусі й оснащена потужним акумулятором ємністю 4000 мА/год та функціоналом павербанка, а також простий та надійний телефон ERGO R231 Dual Sim, який особливо припаде до душі літнім людям. В продажу також є моделі, які були дуже популярні серед користувачів минулого року й залишаються актуальними цьогоріч: ERGO B184, ERGO E181, ERGO E241, ERGO E281 та ERGO R181.

Ексклюзивним дистриб'ютором продукції ТМ ERGO в Україні є Юг-Контракт. Ознайомитися з повним асортиментом та детальними технічними характеристиками мобільних телефонів ERGO можна в каталозі.