Код: 6714656 Бездротовий маршрутизатор Asus RT-AX53U WiFi6 OFDMA MU-MIMO AX1800 Router

 • Артикул: RT-AX53U
 • Стандарти: 802.11a/b/g/n/ac/ax
 • Частота: 2.4 ГГц (до 547 Мбіт/с) і 5 ГГц (до 1201 Мбіт/с)
 • WAN: 1 x 10/100/1000 Мбіт/с
 • LAN: 3 x 10/100/1000 Мбіт/с

Гарантія: 3 года

Дводіапазонний маршрутизатор стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax): клас AX1800, підтримка технологій MU-MIMO й OFDMA, інформаційний захист AiProtection Classic на базі рішень Trend Micro™

 • Сумісність з новітніми стандартом Wi-Fi 6 (802.11ax) і підтримка технологій MU-MIMO та OFDMA для ефективної роботи.
 • Резервне під'єднання – під'єднайте 3G/4G-модем і користуйтеся за потреби доступом до Інтернету через мережу мобільного провайдера.
 • Висока швидкість Wi-Fi – RT-AX53U підтримує квадратурну модуляцію 1024-QAM, тому здатен забезпечити швидкість передачі даних у мережі Wi-Fi на рівні 1800 Мбіт/с: 547 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц і 1201 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц.
 • Підвищена ефективність – технології MU-MIMO і OFDMA забезпечують ефективну роботу з великою кількістю під'єднаних пристроїв одночасно.
 • 4 порти Gigabit – маршрутизатор обладнаний одним WAN-портом і трьома LAN-портами стандарту Gigabit Ethernet.
 • Система AiProtection із засобами батьківського контролю – дозволяє встановити часове обмеження на використання мережі клієнтом.

Стандарт Wi-Fi 6 (802.11ax)
У міру збільшення кількості під'єднаних до Інтернету пристроїв можливостей теперішнього стандарту Wi-Fi стає недостатньо. Орієнтовані на майбутнє технології, втілені в новітньому стандарті 802.11ax, покращують ефективність, швидкість роботи та покриття бездротової мережі Wi-Fi, а також допомагають зменшити енергоспоживання під'єднаних до неї пристроїв. Його переваги неодмінно оцінить кожен користувач.

Новий рівень швидкості
RT-AX53U – це дводіапазонний бездротовий маршрутизатор з антенною конфігурацією 2х2. Використовуючи широкі канали зв’язку (80 МГц) і квадратурну модуляцію 1024-QAM, він здатен забезпечити загальну швидкість передачі даних у мережі Wi-Fi на рівні 1800 Мбіт/с: 547 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц і 1201 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц. Таким чином, ця модель у 1,5 раза швидше, ніж дводіапазонні маршрутизатори стандарту 802.11ac з аналогічною антеною конфігурацією.

Для домашніх мереж з високим завантаженням
Революційне поєднання технологій OFDMA і MU-MIMO, реалізованих у стандарті Wi-Fi 802.11ax, забезпечує збільшену пропускну здатність і ефективніше її використання в разі бездротових мереж з високим завантаженням. У рамках попередньої версії Wi-Fi (802.11ac) кожен мережевий канал міг використовуватися клієнтськими пристроями лише по черзі. На відміну від цієї неефективної схеми, технологія OFDMA, що є частиною стандарту Wi-Fi, що означає розподіл кожного каналу на підканали меншого розміру, що дозволяє об'єднувати та передавати одночасно сигнали від великої кількості клієнтських пристроїв тим самим знижуючи латентність при обміні даними через мережу Wi-Fi.

Зменшення енергоспоживання клієнтськими пристроями
Функція «пробудження за розкладом» (Target Wake Time – TWT) дозволяє маршрутизатору RT-AX53U виділяти певні інтервали часу, протягом яких буде здійснюватися обмін даними з клієнтськими пристроями. Таким чином, ці пристрої зможуть переходити у режим сну, а не залишатися завжди активними в очікуванні на сигнал від маршрутизатора. Результат – істотне зменшення енергоспоживання й відповідна економія заряду акумулятора.

Wi-Fi на великих відстанях
Втілюючи в собі новітній стандарт Wi-Fi 802.11ax з технологією OFDMA, маршрутизатор RT-AX53U забезпечує розширену зону покриття бездротової мережі за рахунок рохподілу кожного каналу зв’язку на дрібніші. Такі підканали дозволяють передавати сигнал на 80% більшу відстань і використовують меншу смугу пропускання, ніж традиційні, отже якість зв’язку Wi-Fi у межах усього дому значно покращиться.

Захист домашньої мережі
За безпеку від зовнішніх атак і збереження конфіденційних даних відповідає технологія ASUS AiProtection, розроблена спільно з компанією Trend Micro. Вона забезпечує захист усіх під'єднаних до домашньої мережі цифрових пристроїв, зокрема тих, які не володіють власними антивірусними системами (наприклад, пристрої класу «інтернет речей»).

Інтерфейси
RT-AX53U наділений одним WAN-портом і трьома LAN-портами стандарту Gigabit Ethernet, а також портом USB 2.0*, тому ви зможете перетворити його на центральний елемент інфраструктури свого цифрового дому, під'єднавши відразу декілька пристроїв, наприклад «розумний» телевізор, ігрову консоль, NAS тощо.

Інтерфейс ASUSWRT
Графічний інтерфейс ASUSWRT полегшує налаштування маршрутизатора й адміністрування мережі. З його допомогою можна швидко задати параметри Інтернет-з’єднання або переглянути стан локальної мережі.

Робоча частота

2.4 ГГц

5 ГГц

Швидкість передачі даних

До 547 Мбіт/с (2.4 ГГц)

До 1201 Мбіт/с (5 ГГц)

Інтерфейс

3 порти LAN 10/100/1000 Мбіт/с

1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с

1 x USB

Тип антени

Фіксована

Кіл-сть антен

4 шт.

Захист бездротової мережі

WPA / WPA2-Personal, WPA / WPA2-Enterprise, WPA3-Personal

Вага, г

346