Код: 6710906 Дитячий набір столових приборів Tramontina Baby Le Petit gray, 2 предмети

  • Артикул: 23797/602
  • Набір столових приборів
  • Кількість предметів у наборі: 2
  • Матеріал: поліпропілен

Гарантія: 14 днів

Кожен виріб Tramontina розробляється з умовою, щоб він зміг задовольнити смак як звичайного домовласника, так і найбільш вибагливого професійного кухаря.
Tramontina – це інноваційні розробки, сучасний дизайн, еко-технології та символ гарного смаку для всього світу.

Зробіть процес харчування вашої дитини ще веселішим і приємнішим з Tramontina!

Дитячий набір столових приборів Baby Le Petit виготовлений з поліпропілену з антимікробним захистом, який діє протягом усього терміну служби продукту, пригнічуючи зростання бактерій і грибків.
Їх можна мити в посудомийній машині.
Продукти, що не містять BPA: Бісфенол-А – це хімічний компонент, який використовується у виробництві деяких пластиків, таких як полікарбонат. Цей компонент може завдати шкоди здоров'ю, тому Tramontina не використовує його у своїх продуктах.

Підходить для дітей віком від 6 місяців.

Tramontina – це бразильська корпорація з віковою історією, заснована в Бразилії в 1911 році. Наразі це - світовий лідер у виробництві товарів для кухні, будинку, саду. Tramontina – це бренд, представлений в 120 країнах світу, це 10 фабрик і 22 000 + одиниць продукції. Один з лідерів світового ринку з виробництва ножів, столових і кухонних аксесуарів, посуду для приготування їжі, інструментів для сільського господарства, будівництва та саду.

Серія

Baby Le Petit

Кількість предметів, шт.

2

Матеріал

Поліпропілен

В упаковці

Блістер