Код: 6489002 Дитячий набір столових приборів TRAMONTINA BABY LELLOS, 2 предмети

  • Артикул: 66975/010
  • Набір столових приборів
  • Кількість предметів у наборі: 2
  • Матеріал: нержавіюча сталь

Гарантія: Без гарантий

Дитячий набір BABY Lellos стійкий до зовнішніх впливів і не втрачає зовнішнього вигляду. Дитячі набори Tramontina створені з харчової нержавіючої антикорозійної сталі - марки 18/10, що важливо для безпеки малюків.
Поверхня посуду Tramontina абсолютно гладка та непориста. За рахунок цього посуд не буде вбирати сторонні запахи. Крім того, це виключає проникнення бактерій.

Коли приходить час готувати, навряд чи можна знайти помічника кращого ніж Tramontina. Виробник кухонного начиння з нержавіючої сталі, алюмінію з антипригарним покриттям, пластику та дерева Tramontina зберегла своє традиційне лідерство у світовому бізнесі товарів для кухні, розвиваючи й оптимізуючи виробництво всіх провідних ліній кухонних аксесуарів. Трамонтіні вдалося розробити та впровадити якісне стильне, максимально зручне кухонне начиння з необмеженим терміном експлуатації.

Tramontina виробляє кухонне начиння лише з найкращої 18/10 нержавіючої сталі, відполірованої до дзеркального блиску, яка із часом не тьмяніє і не темніє. Кожен елемент розробляється з умовою, щоб він зміг задовольнити смак як звичайного домовласника, так і найвимогливішого професійного кухаря. 

Серія

Baby Lellos

Кількість предметів, шт.

2

Матеріал

Нержавіюча сталь

В упаковці

Так