Код: 6634663 Електрочайник Electrolux E4K1-4ST

  • Артикул: 910003598
  • Тип: Звичайний
  • Об'єм: 1.7
  • Потужність: 2400 Вт
  • Матеріал: Пластик/Метал

Гарантія: 2 года

Нейтральна зовнішня фактура
Електрочайник Electrolux E4K1-4ST став простим варіантом одночасно та нагріти води, і прикрасити кухню. А все завдяки тому, що його зовнішність дуже стильна та підходить під будь-які вимоги. Стінки сріблястого кольору з нержавіючої сталі перегукуються з акцентованими деталями чорного кольору. Відшліфована сталь виглядає просто та вишукано. Має високі показники стійкості до зношування.

Місткий резервуар на 1700 мл
Колба представленої моделі розрахована на максимальний об'єм 1.7 л. Цього цілком достатньо, щоб забезпечити вживання чаю або кави досить великій компанії гостей. При цьому ви завжди зможете відстежити поточний рівень води всередині, адже на поверхні корпусу під ручкою розміщена шкала з мітками, де позначені різні об'єми.

Бездротова поворотна основа
Даний електричний чайник використовує систему, при якій усередині встановлений плоский прихований нагрівальний елемент, а електрика підведена до поворотної основи. Вона одночасно служить і підставкою, і способом активації пристрою. Обертання на цій базі дозволить вам без проблем взяти чайник з будь-якого боку.

Потрійний механізм вимкнення
Виробник використав контролер, який дозволяє не переживати про те, що чайник може спровокувати аварійні ситуації. Цього не буде, тому що він вимикається в трьох випадках: при знятті з підставки, при закипанні, при відсутності води всередині.

Окрема кнопка для кришки
На верхній частині ручки розташована кнопка. Її призначення полягає в тому, щоб відкривати кришку, коли це необхідно. Так ви не з нею прямого контакту, що робить використання чайника досить безпечним.

Знімний фільтр від частинок накипу
Фільтрація накипу забезпечується фільтром у носику, який можна вилучати для миття і повертати на місце. 

Тип

Звичайний

Об'єм, л

1,7

Потужність, Вт

2400

Нагрівальний елемент

Диск (прихований)

Матеріал корпусу

Метал

Пластик

Оснащення

Фільтр від накипу

Індикатор рівня води

Обертання на 360°

Відсік для зберігання шнура

Захист

При вмиканні без води

Фізичні параметри
Довжина кабелю, м

0.75

Розміри, см

24 x 23 x 16

Колір

Нержавіюча сталь, чорний