Код: 6322668 Електрочайник Russell Hobbs 21670-70

  • Тип: Звичайний
  • Об'єм: 1.7 л
  • Потужність: 2400 Вт
  • Матеріал: Нержавіюча сталь
  • Артикул: 21670-70

Гарантія: Без гарантий

Яскравий чайник Ribbon Red входить у колекцію приладів для сніданків Retro від Russell Hobbs. Елегантний ретродизайн чайника прекрасно поєднує в собі сучасні технології і привабливий зовнішній вигляд. Корпус виконаний з хромованої нержавіючої сталі із частковим покриттям благородного червоного кольору. Оксамитова прогумована ручка прикрашена стильним вензелем Russell Hobbs.

Об'єму 1.7 літра, достатньо для приготування напоїв на 6 осіб, при цьому чайник оснащений зонами швидкого кип'ятіння на 1, 2 або 3 чашки, що дозволяє значно заощадити час на приготування чаю або кави вранці, а також скоротити витрати електроенергії. Завдяки технології швидкого кип'ятіння вода на 1 чашку напою закипить усього за 55 секунд!

Унікальності цій моделі чайника надає стильний вінтажний термометр, який відображає поточну температуру води. Ви зможете самі контролювати готовність води для різних напоїв, адже для зеленого, білого, чорного чаю або для кави потрібні різні температури води. Це також зручно для швидкого підігріву води до температури, комфортної для пиття. 

Тип

Звичайний

Об'єм, л

1,7

Потужність, Вт

2400

Нагрівальний елемент

Диск (прихований)

Матеріал корпусу

Нержавіюча сталь

Функції

Підігрів до заданої температури

Оснащення

Фільтр від накипу

Індикатор рівня води

Світлова індикація роботи

Дисплей

Обертання на 360°

Відсік для зберігання шнура

Захист

Вимкнення при знятті з бази

При вмиканні без води

Від перегріву

Фізичні параметри
Довжина кабелю, м

1

Вага, кг

1.24

Колір

Червоний