Код: 6164474 Фен-щітка Philips HP8664/00

  • Тип: Фен-щітка
  • Потужність: 1000 Вт
  • Кількість швидкостей: 2
  • Артикул: HP8664/00

Гарантія: 2 года

Різноманітні укладки і неймовірний блиск волосся
Фен-щітка Philips Dynamic Volumebrush підходить для створення різноманітних укладок і робить волосся гладкими і блискучими. Щітка, що обертається, з натуральної щетини діаметром 50 мм надає об'єм і природний вигляд, а щітка з щетиною, що втягується, допомагає укласти волосся хвилями, не сплутуючи його.

Потужність 1000 Вт для чудових результатів
Фен-щітка потужністю 1000 Вт створює повітряний потік оптимальної сили і при цьому дбайливо поводиться з волоссям. Чудова укладка день за днем.

Турмалінове керамічне покриття додає блиску вашому волоссю
Унікальне турмалінове керамічне покриття захищає волосся під час укладання. Рівномірний розподіл тепла виключає появу точок перегріву і робить волосся більш блискучими.

Щітки обертаються у двох напрямках
Щітка обертається в різних напрямках, полегшуючи процес укладання і створення різноманітних зачісок. Налаштування Care для захисту волосся під час сушіння і укладання

Налаштування Care для захисту волосся під час сушіння і укладання
Режим Care забезпечує оптимальну температуру сушки і запобігає перегріванню. Сила повітряного потоку і швидкість сушіння не змінюються, але укладання виконується при постійній температурі, оптимальної для волосся.

Щітка 50 мм для ще більш гладенького волосся
Щетина термощітки виконана з натуральних матеріалів. Вона полегшує розчісування, скорочує електризацію і сплутування і при цьому посилює блиск.

Гладеньке волосся завдяки системі іонізації
Система іонізації висушує волосся, не електризуючи їх. Негативно заряджені іони зменшують сплутування, сприяючи закриття волосяних лусочок, і підсилюючи блиск і сяйво волосся. Результат - блискуче і гладке волосся, сяюче красою.

Кругла щітка 50 мм надає волоссю додаткового об'єму і природного вигляду
Термощітка діаметром 50 мм надає обсягу і блиску. Використовуйте її на злегка вологому волоссі, і вашу укладку буде не відрізнити від салонної.

Щітка 30 мм з щетиною, що втягується для укладки без сплутування
Використовуйте щітку 30 мм для створення хвиль і додання волоссю блиску і гладкості. Щетина, що втягує запобігає сплутуванню під час укладання. 

Тип

Фен-щітка

Потужність, Вт

1000

Кількість швидкостей

2

Кількість температурних режимів

3

Покриття нагрівального елементу

Керамічне

Турмалінове

Насадки

Насадка для круглої щітки (50 мм), щітка із щетиною, що втягується (30 мм)

Функції

Іонізація

Особливості

Обертання в двох напрямках

Довжина кабелю, м

1.8

Колір

Білий