Код: 6495280 Фотоепілятор Braun PL 3000

  • Артикул: 81696872
  • Площа зони дії: 3 см²
  • Сумісність з типами шкіри: 1-5
  • Термін служби лампи: 300000 спалахів

Гарантія: 2 года

Оригінальна продукція. Виробництво Великобританія

300 000 спалахів світлоелемента
Ресурс роботи до 15 років роботи при обробці всього тіла або до 25 років роботи при обробці зони ніг, зони бікіні, обличчя і пахв.

Інноваційні датчики відтінку шкіри Intelligent SensoAdapt™
На різних ділянках тіла відтінок шкіри розрізняється. Тільки імпульсні фотоепілятори Braun Silk-expert оснащені унікальним датчиком відтінку шкіри SensoAdapt™. Він постійно близько 80 разів на секунду визначає тон шкіри й автоматично підбере інтенсивність світлових імпульсів, щоб обробку зробити ефективнішою і безпечнішою.

Режим ковзання
Для швидкої і ефективної епіляції IPL користуйтеся режимом ковзання, це збільшить кількість спалахів і виключить пропущені ділянки тіла.

Silk-Expert Pro Протестований клінічно
Створений за допомогою професійних технологій світлової епіляції, прилад Braun Silk-expert Pro пройшов клінічні випробування, щоб його можна було безпечно і ефективно використовувати вдома.

Оберіть свій персональний режим: звичайний або делікатний.
Повернення до нормального режиму надає вам повну потужність і адаптується до кольору вашої шкіри та волосся в будь-який час. При делікатному режимі Braun Silk expert адаптується до різного кольору шкіри так само точно та швидко, як у звичайному режимі, але на нижчому рівні потужності.

Безперервна потужність
Епілятор Braun Silk-expert працює від мережі, надаючи всю необхідну потужність на тривалий час. Немає необхідності підзарядок. Працюйте стільки, скільки вам потрібно. 

Площа зони дії, см²

3

Кількість режимів

3

Сумісність з типами шкіри

1-5

Час між спалахами, с

2 - 3

Функції

Делікатний режим

Живлення

Від мережі

Термін служби лампи

300000 спалахів

Колір

Білий, бузковий