Код: 5818526 Ванночка для ніг Maxwell MW-2451

  • Артикул: MW-2451
  • Потужність: 90 Вт
  • Кількість режимів: 3
  • Кількість насадок: 1

Гарантія: 12 мес

Ванночка для ніг марки Maxwell mw 2451 створена з урахуванням усіх найдрібніших деталей процесу масажу, що дозволило добитися чудового терапевтичного і фізіологічного ефекту при її застосуванні. Крім цього, досвідченими розробниками були передбачені різні нюанси, які в підсумку забезпечили зручність експлуатації і легкість управління цим пристроєм.

Ванночка для ніг надійно фіксується на поверхні за допомогою спеціальних ніжок і зберігає стійке положення під час процесу масажу. Рифлене внутрішнє дно пристрою дуже зручно для ступні, а розміри ванночки підібрані оптимально, у точній відповідності з необхідною кількістю води і формою ніг. Прозора пластикова кришка, що входить до комплекту, забезпечує надійний захист від бризок під час експлуатації приладу.

За допомогою цього багатофункціонального пристрою можна також зробити і вібромасаж ніг, використавши додаткову м'яку насадку.

При створенні цього пристрою були застосовані високоякісні матеріали і комплектуючі, які забезпечують тривале користування техніки без втрати ним відмінного зовнішнього вигляду і чудових споживчих характеристик.

Гармонійний дизайн - відмінна риса продукції Maxwell
Ванночка для ніг марки Maxwell mw 2451 є надійним пристроєм, який є чудовим масажером для ніг. Елегантний зовнішній вигляд приладу не порушить гармонію сучасного житлового інтер'єру. Цей пристрій є компактним, а тому не займає багато місця під час зберігання. 

Потужність, Вт

90

Режими роботи

Вібромасаж

Бульбашковий гідромасаж з підігрівом води

Поєднання бульбашкового і вібромасажу з підігрівом води

Кількість режимів

3

Кількість насадок

1

Функції

Підігрів

Бульбашки

Особливості

Електроживлення: 220-240 В, 50 Гц

Прозора кришка для захисту від бризок

Текстуроване покриття дна

Живлення

Від мережі

Колір

Рожевий