Код: 6784747 Мікросистема Technics SC-C70MK2EES

  • Артикул: SC-C70MK2EES
  • Тип: Мікросистема
  • Кількість каналів: 3.1
  • Вихідна потужність (RMS): 100 Вт
  • Інтерфейси: Bluetooth, USB, AUX (3.5 мм), Wi-Fi, LAN (RJ-45)

Гарантія: Без гарантий

Сучасні блоки колонок і акустична лінза
Основні характеристики восьмисантиметрового блоку вуфера значно покращені внаслідок різних удосконалень, таких як зниження ваги звукової котушки, збільшення повітряного потоку та підвищення жорсткості діафрагми. Вуфер забезпечує чудові характеристики та чіткість, щоб звучання середніх і високих частот було приємно для слуху. Двосантиметровий купольний ВЧ динамік високої роздільної здатності оснащений полегшеною шовковою діафрагмою для забезпечення гарного та довгого звучання. Крім того, акустична лінза оптимізована для нової форми твітера та розширює діапазон відтворення звуку.

Три підсилювачі JENO Engine
Для точного відтворення високих і низьких частот у конфігурації 3.1 система оснащена трьома цифровими підсилювачами JENO Engine. Ці підсилювачі відрізняються високою потужністю обробки та точним балансом лівого та правого каналів та сабвуфера, а функція Space Tune оптимізує якість звуку залежно від розташування аудіосистеми.

Space Tune™
Аудіосистема SC-C70MK2 має функцію Space Tune™ Auto для досягнення оптимально збалансованого звуку лише одним натисканням кнопки. Ця функція вимірює пробні сигнали, що реєструються мікрофоном, вбудованим у SC-C70MK2, для аналізу відстані до стін і умов відображення. Потім звукове поле автоматично оптимізується. Крім того, функція Space Tune™ включає 3 режими («Відкритий простір», «Біля стіни» та «У куті»), що полегшують налаштування, і використовує програму Technics Audio Center, щоб точно налаштувати якість звуку залежно від розташування слухача.

Точне налаштування за допомогою програми Technics Audio Center (з пристроєм на базі iOS)
Додаток вимірює та компенсує частотні характеристики.

Режим «Мультирум»
Завдяки декільком вбудованим динамікам Chromecast різні музичні потокові сервіси можна відтворювати в декількох кімнатах або в різних кімнатах можна слухати різну музику*.
Крім того, якщо ви використовуєте програму Technics Audio Center і у вас є ще одна програма, сумісна з пристроями Technics, у режимі «мультирум» ви зможете слухати інше джерело музики, наприклад, Bluetooth, AUX, Optical input, USB, Інтернет-радіо, а також сумісні з OTTAVA™ f SC-C70MK2 музичні потокові сервіси.
*Потрібна програма Google Home.

Найширший набір джерел відтворення
Завдяки вбудованій підтримці плеєра Chromecast ця модель відтворює не лише CD-диски та радіо, але й різні музичні потокові сервіси. Забезпечено трансляцію із сервісів Spotify Connect, Deezer та інтернет-радіо. Також доступні AirPlay 2, відтворення по Bluetooth, Wi-Fi, по мережі, з USB-носія і через аналоговий/цифровий вхід, що дозволить вам насолоджуватися різними джерелами звуку з одного пристрою. Інтерфейс нашої програми Technics Audio Center для смартфонів iOS/Android був перероблений і тепер користуватися ним стало набагато простіше.

Функція «Вибране»
На основному пристрої можна встановити до 9 наборів налаштувань, таких як улюблені інтернет-радіостанції, плейлист DEEZER і композиції з USB-носія. Це дозволяє слухати улюблену музику, не запускаючи програму.

Поліпшений функціональний дизайн
Нова модель успадкувала елегантний дизайн попередньої моделі C70, але забезпечує ще вищу якість звуку та вдосконалені функції. У корпусі C70MK2 темно-срібного кольору пристрій виглядає ще стильніше та вишуканіше. З іншого боку, з'явився варіант повністю чорного корпусу. Чим більше ви слухатимете музику, тим більше задоволення отримаєте від повного занурення в неї. 

Загальні параметри
Тип

Мікросистема

Кількість каналів

3.1

Підтримувані формати

WAV, FLAC, DSD, AIFF, ALAC, AAC, MP3

Акустичні характеристики
Загальна вихідна потужність (RMS), Вт

100

Потужність сабвуфера (RMS), Вт

40

Потужність сателітів (RMS), Вт

2 x 30

Підключення
Інтерфейс

LAN (RJ-45)

USB

Bluetooth

Wi-Fi

AUX (3.5 мм)

Функції і особливості
Зовнішній підсилювач

Немає

FM-тюнер

Немає

Караоке

Немає

Особливості

Управління через смартфон

Додаткові характеристики

Вбудована підтримка Chromecast

Живлення
Енергоспоживання

220-240 В змін. струму 50 Гц / 60 Гц

Фізичні параметри
Розміри, мм

450 x 143 x 280

Вага, кг

8