Код: 6351724 Комбінована плита Gorenje K 634 WF (FM6A3E-GPA4B)

  • Артикул: 728319
  • Тип плити: Комбінована
  • Кількість конфорок: 4 шт
  • Корисний об'єм духовки: 71 л
  • Розмір (Ш х В х Г): 60 x 85 x 60 см

Гарантія: 2 года

Газові варильні поверхні
Інноваційні газові конфорки Gorenje оптимізують управління полум'ям, дозволяючи прискорити приготування і ефективно витрачати газ. Завдяки особливій конструкції змішування газу з повітрям відбувається до його надходження до форсунок. Повітряно-газова суміш виходить більш оптимальною, ніж в звичайних конфорках, тому значно зростає ефективність споживання газу та контроль за полум'ям.

Склепінчаста форма HomeMade
Всі переваги приготування в дров'яній печі
Унікальна склепінна форма - одна з головних переваг духовок Gorenje. Створена за образом традиційної дров'яної печі, духовка дозволяє гарячому повітрю вільно циркулювати, рівномірно розподілятися і повністю обволікати продукт. Так страва нагрівається інтенсивно та рівномірно з усіх боків, виходить одночасно соковитою і хрусткою.

Емаль SilverMatte
Суперстійке та супергладке покриття
Якість і тип емалі вкрай важливі для якості духовки та її роботи. SilverMatte - суперстійкий і високоміцний матеріал, здатний витримувати дуже високу температуру. Гладкою, непористою емаллю покриті внутрішні поверхні духовки і листи, що робить їх стійкими до високої температури, мікрохвиль і пари. Потрійне покриття внутрішніх поверхонь відображає високу температуру та забезпечує додаткову ізоляцію. Активне покриття дозволяє підтримувати чистоту і безпечне середовище в духовці.

AquaClean: очищення парою
Просте повсякденне очищення
Завдяки використанню зовсім нової пиролитичної емалі у всіх лініях нового покоління духовок Gorenje ефективність функції AquaClean набагато покращена. Функція AquaClean - це відчутна допомога в очищенні робочої камери. Все, що потрібно, - це налити 0,5 літра води в деко і вмикнути функцію AquaClean. Через 30 хвилин результати видно на внутрішніх стінках духовки і деках. Забруднення і жир розм'якшуються, та їх залишається просто протерти.

BigSpace: простора духовка
Більше простору для свободи кулінарної творчості
У новому поколінні духовок Gorenje склепінчаста стеля захований за передньою верхньою стінкою, що створює додатковий обсяг і дозволяє повітрю вільно циркулювати. У духовці Gorenje з корисним об'ємом 67 літрів можна легко приготувати навіть семикілограмову індичку.

SuperSize: максимальна площа приготування
Впораються з будь-якою кількістю
У просторих духовках можна готувати багато їжі не тільки завдяки рівномірній циркуляції повітря на всіх рівнях, а й завдяки широким 46-сантиметровим декам. Інноваційні рішення дозволили розширити внутрішній простір і повністю використовувати ширину духовки. Листи стали більше, але з інноваційними технологіями страви готуються рівномірно на всіх рівнях по всій площі листа.

Соковиті страви з хрусткою скоринкою
Дворівневий гриль PerfectGrill
В нашій духовці великий нагрівач розташований по периметру стелі, малий інфранагрівач - ближче до центру. Завдяки цьому жар розподіляється найбільш ефективно, і запечені страви завжди виходять ідеальними - хрусткими зовні та ніжними всередині. Залежно від рецепта можна задіяти тільки один нагрівальний елемент або обидва відразу.

Чавунні решітки
Витончені, стабільні та надійні
Чавунні решітки забезпечують стабільність і надають варильній поверхні солідний вигляд. Чавун добре витримує високі температури, тому грати прослужать роки і не доставлять ніяких турбот.

Тип плити

Комбінована

Тип керування

Електронне

Дисплей

Є

Клас енергоспоживання

А

Енергоспоживання, кВт/год

0.94

Варильна поверхня
Тип варильної поверхні

Газова

Покриття робочої поверхні

Емаль

Кількість конфорок

4

Потужність конфорок, кВт

1 / 3 / 1.9 / 1.9

Розмір конфорок, мм

54 / 99 / 74 / 74

Електропідпал

Так

Газ-контроль

Так

Матеріал решіток поверхні

Чавунні

Кришка варильної поверхні

Скляна

Духова шафа
Тип духовки

Електрична

Корисний об'єм, л

71

Гриль

Є

Конвекція

Є

Особливості духової шафи

Емаль легкого очищення

Фізичні характеристики
Ящик для зберігання посуду

Висувний

Розміри (Ш х В х Г), см

60 x 85 x 60

Розміри упаковки (Ш х В х Г), см

67.6 x 96 x 71.9

Вага, кг

50.4

Вага в упаковці, кг

55.4

Основний колір

Білий