Код: 6805322 Програвач вінілу Technics SL-1500CEE-K

 • Артикул: SL-1500CEE-K
 • Тип: Програвач вінілу

Гарантія: Без гарантий

Для забезпечення комфортнішого звучання аналогових записів, програвач SL-1500C оснащений вбудованим еквалайзером звуку та головкою звукознімача, що позбавляє необхідності купувати їх окремо для під'єднання різного аудіообладнання.

Новий прямий привід без осердя забезпечує прецизійну стабільність обертання
У створенні приводного блоку, основного компонента програвача використовувалися технології, розроблені при конструюванні програвачів типу SL-1200 і професійних програвачів типу SL-1000R. Прямий привід без сердечника, такий же, як у пристроях SL-1200GR, дозволяє досягти високої точності обертання та відтворення сигналу запису. Щоб уникнути нерівномірності обертання, званої синхронним моментом, на всю задню поверхню опорного диска (на який поміщається пластинка) наноситься амортизуючий шар гуми. Це дозволяє оптимально контролювати інерцію опорного диска. До рами програвача з литого алюмінію прикріплений спеціальний матеріал – суміш АБС зі скловолокном, що утворює двошарову конструкцію. Віброгасник складається з пружини та гуми, що забезпечують оптимальну амортизацію вібрації. Як і в інших виробах Technics, цей пристрій використовується універсальний статично збалансований S-подібний тонарм. Прецизійний підшипник з такими ж карданною підвіскою і корпусом, як і в пристроях SL-1200 забезпечує високу чутливість у момент запуску. Крім того, для подальшого підвищення надійності передбачений знімний кабель живлення та позолочені клеми звукових і лінійних роз'ємів, що зменшує деградацію звуку.

Програвач з вбудованим еквалайзером звуку та головкою звукознімача
Для забезпечення комфортнішого звучання аналогових записів, програвач SL-1500C оснащений вбудованим еквалайзером звуку та головкою звукознімача, що позбавляє необхідності купувати їх окремо для під'єднання різного аудіообладнання. Щитоподібна конструкція вбудованого еквалайзера звуку пригнічує зовнішні шуми та шуми від джерела живлення. Крім того, передбачено вимикач лінійного виходу у разі його невикористання. Конструкція програвача забезпечує надійний захист вихідного сигналу звукознімача від негативного зовнішнього впливу. Виділений контур живлення блоку вихідного сигналу RCA ізольований від контуру живлення блоку лінійного виходу. При цьому довжина контуру вихідного сигналу RCA мінімальна, що сприяє збереженню якості звуку. Ізольовані блоки роз'ємів також не припускаються помилок при під'єднанні. У комплект включено головку звукознімача Ortofon 2M Red типу MM. Ця головка підвищує якість звуку вінілових записів на програвачі SL-1500C.

Функція автоматичного підйому для зручності зміни платівок
Після досягнення кінця платівки спеціальний механізм автоматично піднімає голівку звукознімача, що захищає пластинку та голку від зношування. Компоненти, що виконують цю функцію, розміщені в основі тонарма, що усуває їх вплив на сам тонарм. Проста конструкція, що не передбачає використання двигуна, не надає електричного впливу та вібрації на тонарм і не впливає на його переміщення. Через численні запити користувачів на оснащення програвача функцією автоматичного підйому була обрана конструкція, що найменше впливає на якість звуку. У той же час програвач відрізняється мінімальним необхідним набором функцій відтворення, що забезпечує простоту та зручність використання.

Простота конструкції та функціональна краса
Пристрій SL-1500C відрізняється простою, без надмірностей, конструкцією, але в той же час - фірмовою зручністю роботи, якою відомі вироби Technics. Привабливий дизайн підкреслює красу вашої улюбленої музики.

Характеристики:

 • Тип: Програвач вінілу
 • Виходи: Звук (контактне гніздо), 1 прим.; Заземлення, 1 прим.; Лінійний (контактне гніздо), 1 шт.
 • Живлення: 110-240 В змін. струму, 50/60 Гц
 • Швидкість: 33 1/3, 45, 78 об/хв.
 • Привід: прямий
 • Опорний диск: Литий алюмінієвий; Діаметр: 332 мм; Маса: прибл. 2.0 кг
 • Тонарм: універсальний статично збалансований
 • Ефективна довжина тонарма: 230 мм
 • Коефіцієнт детонації: 0.025%
 • Розміри: 453 x 169 x 372 мм
 • Вага: 9.9 кг 
Загальні параметри
Акустичні характеристики
Підключення
Функції і особливості
Живлення