Код: 6423493 Щипці для завивки Philips BHB878/00

  • Конструкція: Автоматична (обертається)
  • Температура нагріву: 170 - 210 °C
  • Кількість температурних режимів: 3
  • Покриття нагр. елемента: Керамічне
  • Артикул: BHB878/00

Гарантія: 2 года

Інтелектуальна система завивки для укладки без зусиль
Чудові стійкі локони одним натисканням кнопки. Особлива вдосконалена технологія дозволяє закручувати кожне пасмо, ніби ваше волосся знаходиться в руках професійного стиліста. Салонна укладка в комфортній домашній обстановці.

Подовжений корпус щипців дозволяє завивати у 2 рази більше волосся одним рухом*
Цей автостайлер для завивки відрізняється унікальною конструкцією з відкритим подовженим корпусом. Це дозволяє завивати у два рази більше волосся одним рухом у 2 рази швидше.*

Технологія MoistureProtect підтримує природний рівень вологи у волоссі
Технологія MoistureProtect контролює і підбирає оптимальну температуру для блиску та підтримки природного рівня вологи у волоссі. Вона забезпечує оптимальну температуру, захищаючи волосся від перегріву. Захист зсередини для красивого волосся.

Система іонізації для гладого блискучого волосся без сплутування
Негативно заряджені іони дозволяють зняти статичну електрику та поліпшити загальний стан волосся, а також сприяють закриттю волосяних лусочок, що надає волоссю додаткового блиску. У результаті ваше волосся гладке, сяюче та шовковисте.

Кераміко-кератинове покриття для захисту волосся
Кератин - важлива складова волосся. Саме він робить його сильним, здоровимі красивим. Корпус щипців з керамічним покриттям збагачений кератином для гладшого ковзання і надійного захисту під час укладки волосся.

Створено, щоб запобігти защемленню волосся
Завдяки унікальному поєднанню відкритої конструкції, гладкого корпусу та інтелектуального датчика ви можете легко створювати локони та бути впевнені, що пристрій не защемить ваше волосся. Інтелектуальний датчик зупиняє роботу пристрою, якщо в камері занадто багато волосся або якщо воно вставлено неправильно. Інноваційна вертикальна конструкція відкритого типу дозволяє легко дістати волосся з пристрою. Гладкий герметичний корпус виключає тертя і не пошкоджує волосся. Випрямлення волосся ще ніколи не було настільки простим.

Захисні пелюстки повторюють напрямок росту волосся
Унікальні захисні пелюстки дозволяють створити стильні стійкі локони. Пелюстки обертаються, повторюючи природний напрям росту вашого волосся і акуратно накручуючи волосся на корпус. Для ідеальної укладки кожне пасмо завивається рівномірно з однією і тією ж температурою. Результати - бездоганна зачіска, немов ваше волосся уклав персональний стиліст.

27 параметрів для створення будь-якого типу локонів
М'які хвилі або пружні кучері? Ми гарантуємо - будь-яка укладка вийде неймовірно стильною. Просто встановіть температуру, час і параметри завивки для створення бажаного образу.

Автоматичне звукове сповіщення про готовність локонів
Цей автостайлер для завивки оснащений спеціальною функцією сповіщення. Він сповіщають про готовність локона за допомогою тривалого звукового сигналу. Ця інноваційна функція дозволяє створити приголомшливі стійкі локони без пошкодження волосся.

Використання у вертикальному положенні
Автостайлер легко утримувати у вертикальному положенні для створення ідеальних однакових локонів. Зручне розташування кнопок управління на ручці дозволяє без зайвих зусиль зробити бездоганну природну укладку.

Безпечна термоізольована конструкція
Безпечна інноваційна конструкція повністю ізолює тепло, мінімізуючи ризик обпекти руки та пальці. Вигнута форма завиваючої камери дозволяє завивати волосся максимально близько до шкіри голови. 

Тип

Щіпці для завивки

Конструкція

Автоматична (обертальна)

Кількість температурних режимів

3

Температура нагріву, °C

170 - 210

Швидкість нагріву, с

30

Покриття нагрівального елементу

Керамічне

Функції

Автовідключення

Іонізація

Захист від перегріву

Особливості

Інтелектуальна система завивки

Подовжений корпус щипців дозволяє завивати у 2 рази більше волосся

Автоматичне звукове сповіщення про готовність локонів

Використання у вертикальному положенні

Безпечна термоізольована конструкція

Захисні пелюстки повторюють напрямок росту волосся

27 параметрів для створення будь-якого типу локонів

Технологія MoistureProtect підтримує природний рівень вологи у волоссі

Система іонізації

Кераміко-кератинове покриття

Особлива відкрита конструкція запобігає защемленню волосся

Довжина кабелю, м

2

Вага, кг

0.62

Колір

Білий