Код: 6660370 Сковорода Pixel Tamarind, 22 см

  • Артикул: PX-1129-22
  • Сковорода Tamarind
  • Діаметр: 22 см
  • Висота стінки: 4.2 см
  • Матеріал: кований алюміній
  • Наявність кришки: немає

Гарантія: Без гарантий

Серія сковорідок TAMARIND - універсальний інструмент для приготування і розігрівання найрізноманітнішої їжі. Особливістю цієї серії є стільникове дно, що дозволяє олії розподілятися рівномірно по всій поверхні сковороди.

Виготовлена з високоякісного кованого алюмінію, дана сковорода є міцним посудом зі швидким і рівномірним нагріванням. У даній серії використовується мармурове антипригарне покриття Marble, що робить її довговічнішою дозволяє використовувати менше олії.

РІВНОМІРНИЙ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА ПО ПОВЕРХНІ

Завдяки ретельно продуманій конструкції корпусу, виготовленого з кованого алюмінію з товщиною стінок 3,0 мм, дана сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Це значно прискорює приготування їжі, а також перешкоджає пригорянню і нерівномірному просмажуванню продуктів.

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ АНТИПРИГАРНОГО ПОКРИТТЯ

У даній серії використано мармурове антипригарне покриття Marble, новітні матеріали та сучасні технологічні процеси дозволили домогтися стійкості та довговічності мармуру. Антипригарне покриття не містить PFOA (перфтороктанової кислоти) і є безпечним для здоров'я.

СТІЛЬНИКОВЕ ДНО - ОСОБЛИВІСТЬ СКОВОРОДИ

Фактурне стільникове дно, дозволяє при використанні олії рівномірно розподілити її по всьому дну, а також зменшує кількість олії, яку вбере в себе приготована їжа, що сприятливо вплине на ваше здоров'я.

ЗРУЧНА БАКЕЛІТОВА РУЧКА
Відмінній ергономіці даної сковороди сприяє зручна ручка з бакеліту. Крім естетичного задоволення, така ручка є також дуже практичним рішенням, адже вона захищає руки від опіків і не вислизає навіть з вологих долонь за рахунок покриття softtouch.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ НА КОЖЕН ДЕНЬ

Спеціальний сталевий індукційний диск у донній частині сковороди дає можливість її використання на всіх видах плит, включаючи індукційні, інфрачервоні та склокерамічні. 

Високі борти класичної форми та надійне антипригарне покриття даної сковороди максимально розширюють сфери її застосування: це смаження і тушкування всіляких м'ясних продуктів і овочів, а також розігрівання їжі з використанням мінімальної кількості олії, що сприяє здоровому харчуванню.

Серія

Tamarind

Тип

Сковороди

Діаметр, см

22

Висота стінки, см

4.2

Призначення

Класична

Матеріал

Кований алюміній

Матеріал кришки

Немає

Матеріал ручок

Бакеліт з покриттям Soft-touch

Антипригарне покриття

Так

Тип джерела тепла

Газова плита

Електрична плита

Галогенна / Склокерамічна плита

Індукційна плита

Можна мити в посудомийній машині

Так

З'ємна ручка

Ні