Код: 6529634 Сковорода RINGEL Caesar 26 см

  • Артикул: RG-1136-26
  • Сковорода Caesar
  • Діаметр: 26 см
  • Висота стінки: 6.0 см
  • Матеріал: кований алюміній
  • Наявність кришки: так

Гарантія: Без гарантий

Cковорода CAESAR від Ringel - це універсальний помічник на кухні для готування і розігрівання найрізноманітнішої їжі. Нестандартний кут нахилу борта зроблений як у професійному кухарському посуді. Цей кут нахилу дозволяє готувати овочі з «підкиданням» і швидким обсмаженням.

Виготовлені з високоякісного кованого алюмінію, дані сковороди мають товщину стінок 2,8 мм, є міцним посудом зі швидким і рівномірним нагріванням. У даній серії використовується 3-шарове антипригарне покриття, що дозволяє використовувати менше олії при приготуванні.
Сковороди цієї серії без кришок, але ви без зусиль підберете кришку під стандартні розміри Ø 22, 24, 26 і 28 см.

РІВНОМІРНИЙ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА ПО ПОВЕРХНІ

Виготовлена ​​з кованого алюмінію, з товщиною стінок 2,8 мм, дана сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Це значно прискорює приготування їжі, а також перешкоджає пригорянню і нерівномірному просмажуванню продуктів.

ВЕЛИКИЙ КУТ НАХИЛУ БОРТА

Конструкція сковороди, як у професійного посуду, дозволяє робити легке обсмажування овочів при високих температурах з «підкиданням».

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ АНТИПРИГАРНОГО ПОКРИТТЯ

У даній серії використано 3-шарове антипригарне покриття, що не містить PFOA (перфтороктанової кислоти) і є безпечним для здоров'я.

ЕРГОНОМІЧНІ РУЧКИ

Зручність використання даної сковороди досягається завдяки і ергономічній ручці з бакеліту. Додаткове покриття soft-touch, крім тактильного задоволення, захищає руки від опіків і дозволяє не вислизає навіть з вологих долонь. Додаткова яскрава вставка підкреслює дизайн сковороди.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ НА КОЖЕН ДЕНЬ

Спеціальний сталевий індукційний диск у донній частині сковороди дає можливість її використання на всіх видах плит, включаючи індукційні, інфрачервоні та склокерамічні. 

Серія

Caesar

Тип

Сковороди

Діаметр, см

26

Висота стінки, см

6.0

Призначення

Класична

Матеріал

Кований алюміній

Матеріал кришки

Жаростійке скло

Матеріал ручок

Бакеліт з покриттям Soft-touch

Антипригарне покриття

Так

Тип джерела тепла

Газова плита

Електрична плита

Галогенна / Склокерамічна плита

Індукційна плита

Можна мити в посудомийній машині

Так

З'ємна ручка

Ні