Код: 6529626 Сковорода RINGEL Salsa 20 см

  • Артикул: RG-1134-20
  • Сковорода Salsa
  • Діаметр: 20 см
  • Висота стінки: 6.0 см
  • Матеріал: кований алюміній
  • Наявність кришки: немає
  • Зовнішній вигляд пакування може відрізнятися від фото

Гарантія: Без гарантий

Серія сковорідок SALSA від Ringel - це не лише посуд для розігрівання найрізноманітнішої їжі, але через високі борти це відмінний варіант для приготування соусу та страв з соусом.
Виготовлені з високоякісного кованого алюмінію, дані сковороди є міцним посудом зі швидким і рівномірним нагріванням. Дно сковорідок цієї серії має додаткове потовщення до 4 мм, порівняно зі стінками (2,6 мм). У даній серії використовується 3-шарове антипригарне покриття, що дозволяє використовувати менше олії при приготуванні. Сковороди цієї серії без кришок, але ви без зусиль підберете кришку під стандартні розміри Ø 22, 24, 26 і 28 см.

РІВНОМІРНИЙ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА ПО ПОВЕРХНІ

Виготовлена ​​з кованого алюмінію, з товщиною стінок 2,8 мм, дана сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Це значно прискорює приготування їжі, а також перешкоджає пригорянню і нерівномірному просмажуванню продуктів.

ВИСОКІ БОРТИ ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ГОТУВАННЯ

Борти висотою від 6 см дозволять вам не лише готувати великі розміри страв, але і при готуванні ви зможете легко перемішувати інгредієнти. Високі стінки запобігають розбризкуванню олії.

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ АНТИПРИГАРНОГО ПОКРИТТЯ

У даній серії використано 3-шарове антипригарне покриття, що не містить PFOA (перфтороктанової кислоти) і є безпечним для здоров'я.

ЕРГОНОМІЧНА РУЧКА

Зручність використання даної сковороди досягається завдяки і ергономічній ручці з бакеліту. Додаткове покриття soft-touch, крім тактильного задоволення, захищає руки від опіків і дозволяє не вислизає навіть з вологих долонь. Додаткова яскрава вставка підкреслює дизайн сковороди.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ НА КОЖЕН ДЕНЬ

Спеціальний сталевий індукційний диск у донній частині сковороди дає можливість її використання на всіх видах плит, включаючи індукційні, інфрачервоні та склокерамічні. 

Високі борти класичної форми та надійне антипригарне покриття даної сковороди максимально розширюють сфери її застосування: це смаження і тушкування всіляких м'ясних продуктів і овочів, а також розігрівання їжі з використанням мінімальної кількості олії, що сприяє здоровому харчуванню.

Серія

Salsa

Тип

Сковороди

Діаметр, см

20

Висота стінки, см

6.0

Призначення

Класична

Матеріал

Кований алюміній

Матеріал кришки

Немає

Матеріал ручок

Бакеліт з покриттям Soft-touch

Антипригарне покриття

Так

Тип джерела тепла

Газова плита

Електрична плита

Галогенна / Склокерамічна плита

Індукційна плита

Можна мити в посудомийній машині

Так

З'ємна ручка

Ні