Код: 6506032 Сковорода RINGEL Tamarind 24 см

  • Артикул: RG-1129-24
  • Сковорода Tamarind
  • Діаметр: 24 см
  • Висота стінки: 4.7 см
  • Матеріал: кований алюміній
  • Наявність кришки: немає

Гарантія: Без гарантий

Серія сковорідок TAMARIND від Ringel - універсальний інструмент для приготування і розігрівання найрізноманітнішої їжі. Особливістю цієї серії є стільникове дно, що дозволяє олії розподілятися рівномірно по всій поверхні сковороди.

Виготовлена ​​з високоякісного кованого алюмінію, дана сковорода є міцним посудом зі швидким і рівномірним нагріванням. Стійке до ушкоджень антипригарне покриття Marble забезпечує можливість готувати страви з використанням металевих речей.

РІВНОМІРНИЙ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА ПО ПОВЕРХНІ

Завдяки ретельно продуманій конструкції корпусу, виготовленого з кованого алюмінію з товщиною стінок 3,0 мм, дана сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Це значно прискорює приготування їжі, а також перешкоджає пригорянню і нерівномірному просмажуванню продуктів. 

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ АНТИПРИГАРНОГО ПОКРИТТЯ

У даній серії використано мармурове антипригарне покриття Marble, новітні материали та сучасні технологічні процесу дозволили домогтися стійкості та довговічності мармуру. Це перетворює цю сковороду в надійний і довговічний виріб. Антипригарне покриття не містить PFOA (перфтороктанової кислоти) і є безпечним для здоров'я.

СТІЛЬНИКОВЕ ДНО - ОСОБЛИВІСТЬ СКОВОРОДИ

Фактурне стільникове дно, дозволяє при використанні олії рівномірно розподілити її по всьому дну. А також зменшує кількість олії, яку вбере в себе приготована їжа, що сприятливо вплине на ваше здоров'я.

ЗРУЧНА БАКЕЛІТОВА РУЧКА

Відмінній ергономіці даної сковороди сприяє зручна ручка з бакеліту. Крім естетичного задоволення, така ручка є також дуже практичним рішенням, адже вона захищає руки від опіків і не вислизає навіть з вологих долонь за рахунок покриття softtouch.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ НА КОЖЕН ДЕНЬ

Спеціальний сталевий індукційний диск у донній частині сковороди дає можливість її використання на всіх видах плит, включаючи індукційні, інфрачервоні та склокерамічні. Зовнішнє матове силіконове покриття стійке та легке в щоденному догляді. Високі борти класичної форми та надійне антипригарне покриття даної сковороди максимально розширюють сфери її застосування: це смаження і тушкування всіляких м'ясних продуктів і овочів, а також розігрівання їжі з використанням мінімальної кількості олії, що сприяє здоровому харчуванню. 

Серія

Tamarind

Тип

Сковороди

Діаметр, см

24

Висота стінки, см

4.7

Призначення

Класична

Матеріал

Кований алюміній

Матеріал кришки

Немає

Матеріал ручок

Бакеліт з покриттям Soft-touch

Антипригарне покриття

Так

Тип джерела тепла

Газова плита

Електрична плита

Галогенна / Склокерамічна плита

Індукційна плита

Можна мити в посудомийній машині

Так

З'ємна ручка

Ні