Код: 6612344 Сковорода RINGEL Tartar 22 см

  • Артикул: RG-1139-22
  • Сковорода Tartar
  • Діаметр: 22 см
  • Висота стінки: 6 см
  • Матеріал: кований алюміній
  • Наявність кришки: немає

Гарантія: Без гарантий

Серія сковорідок TARTAR від Ringel - щоденний інструмент для приготування і розігрівання найрізноманітнішої їжі.
Виготовлена з високоякісного кованого алюмінію, дана сковорода є міцним посудом зі швидким і рівномірним нагріванням. У даній серії використовується мармурове антипригарне покриття Marble, що робить її довговічнішою дозволяє використовувати менше олії.

РІВНОМІРНИЙ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА ПО ПОВЕРХНІ

Виготовлена ​​з кованого алюмінію, з товщиною стінок 3,0 мм, дана сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Це значно прискорює приготування їжі, а також перешкоджає пригорянню і нерівномірному просмажуванню продуктів.

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ АНТИПРИГАРНОГО ПОКРИТТЯ

У даній серії використано мармурове антипригарне покриття Marble, новітні матеріали та сучасні технологічні процеси дозволили домогтися стійкості та довговічності мармуру. Антипригарне покриття не містить PFOA (перфтороктанової кислоти) і є безпечним для здоров'я.

ЕРГОНОМІЧНА ТЕРМОСТІЙКА РУЧКА

Зручність використання даної сковороди досягається завдяки і ергономічній ручці з бакеліту. Додаткове покриття soft-touch попереджує вислизання навіть з вологих долонь. 

ЗОВНІШНЄ АНТИПРИГАРНЕ ПОКРИТТЯ

Суперстійке зовнішнє покриття на бортах сковороди дозволить вам легко мити її. При дотриманні правил експлуатації ви зможете забезпечить надовго гарний зовнішній вигляд.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ НА КОЖЕН ДЕНЬ

Спеціальний сталевий індукційний диск у донній частині сковороди дає можливість її використання на всіх видах плит, включаючи індукційні, інфрачервоні та склокерамічні. 

Високі борти класичної форми та надійне антипригарне покриття даної сковороди максимально розширюють сфери її застосування: це смаження і тушкування всіляких м'ясних продуктів і овочів, а також розігрівання їжі з використанням мінімальної кількості олії, що сприяє здоровому харчуванню.

Серія

Tartar

Тип

Сковороди

Діаметр, см

22

Висота стінки, см

6.0

Призначення

Класична

Матеріал

Кований алюміній

Матеріал кришки

Немає

Матеріал ручок

Бакеліт з покриттям Soft-touch

Антипригарне покриття

Так

Тип джерела тепла

Газова плита

Електрична плита

Галогенна / Склокерамічна плита

Індукційна плита

Можна мити в посудомийній машині

Так

З'ємна ручка

Ні