Код: 6354836 Сковорода TVS VIRTUS INDUCTION 24 см, класична

 • Артикул: CS279243310001
 • Сковорода VIRTUS INDUCTION
 • Діаметр: 24 см
 • Матеріал: алюміній
 • Наявність кришки: немає

Гарантія: Без гарантий

Компанія TVS була заснована в 1968 році. Батьківщиною виробника, який сьогодні є одним з лідерів продажів на світовому ринку посуду, є італійська провінція Урбіно. Основними принципами, яких дотримується керівництво компанії, є екологічна безпека виробництва, використання новітніх матеріалів і технологій, а також всебічне врахування потреб ринку. Посуд TVS (Італія) - це чудове рішення для будь-якої сучасної кухні, здатне створити по-справжньому комфортні умови для приготування їжі.

Завдяки використанню новаторських ідей в області виробництва та дизайну компанії вдалося створити продукцію дійсно високої якості. Посуд TVS (Італія) представляє собою гармонійне поєднання передових технологій та неповторного італійського колориту. Серед першорядних завдань виробника знаходиться пошук сучасних рішень, здатних задовольнити максимально широке коло споживчих потреб.

VIRTUS INDUCTION

R3SiSTEK від TVS - це втілення сили компанії. Завдяки новітньому покриттю антипригарні властивості та міцність Virtus induction збільшуються втричі.

Унікальність виробів цієї лінійки буквально кидається в очі: стійке до подряпин рифлене антипригарне покриття з супертвердим рельєфом, по якому кухонні інструменти ковзають, не зачіпаючи поверхню.

Покриття R3SiSTEK від TVS наноситься за спеціальною "фірмовою" технологією: у процесі затвердіння міцність покриття збільшується по всій глибині, за рахунок чого забезпечується його міцне зчеплення з корпусом сковороди та створюються спеціальні нерівності, надстійкі до подряпин і зносу. Проміжний шар, посилений особливо твердими мінеральними частинками. Перший оздоблювальний шар - для особливої ​​міцності. Другий оздоблювальний шар - для тривалої антипригарності і підвищеної теплопровідності.

Дане покриття бездоганне і при експлуатації виробу: його товщина і конфігурація збільшують площу теплообміну та теплопровідність, гарантуючи рівномірне пропікання і енергозбереження. Велика гама гнучких в експлуатації виробів з високими робочими характеристиками, які ідеально підходять для частого використання. Завдяки оптимальному теплообміну даний посуд ідеально підходить для приготування м'ясних страв; він надзвичайно легкий в експлуатації та дуже легко миється.

Вироби лінійки Virtus induction високоефективні на будь-яких плитах завдяки наявності сталевого диска, впрессованого в алюмінієве дно за допомогою інноваційного технологічного процесу. Це забезпечує чудову стабільність дна на будь-яких плитах, максимальну енергоефективність, рівномірний розподіл тепла і відмінну стійкість до різких перепадів температури. 

Особливості:

 • Корпус алюмінію, що підлягає піскоструменевій обробці - для оптимальної адгезії
 • Ідеально підходить для будь-яких плит, відрізняється особливою ефективністю при використанні на індукційних плитах завдяки диску з нержавіючої сталі.
 • Нова, стійка до подряпин антипригарна поверхня з супертвердим рельєфом, по якому металеві кухонні інструменти ковзають, не зачіпаючи покриття.
 • Покриття R3SiSTEK від TVS - це потовщений базовий шар і дивовижна твердість для чудової стійкості до подряпин і стирання.
 • Ергономічні ручки з покриттям soft touch - для ще більш надійного захоплення.
 • Крацоване дно, прикрашене лазерним логотипом TVS, забезпечує підвищену стабільність.
 • Ідеально підходить для всіх видів теплової обробки, що вимагають частого використання кухонного приладдя для перевертання, зливання рідини, підрум'янення їжі в процесі приготування.  
Серія

Virtus Induction

Тип

Сковороди

Діаметр, см

24

Призначення

Класична

Матеріал

Алюміній

Матеріал кришки

Немає

Матеріал ручок

Бакеліт з покриттям Soft-touch

Антипригарне покриття

Так

Тип джерела тепла

Газова плита

Електрична плита

Галогенна / Склокерамічна плита

Індукційна плита

Можна мити в посудомийній машині

Так

З'ємна ручка

Ні