Код: 6423514 Сотейник TVS TENACE INDUCTION 28 см

  • Артикул: DT574283710001C
  • Сотейник TENACE INDUCTION
  • Діаметр: 28 см
  • Матеріал: алюміній
  • Наявність кришки: так

Гарантія: Без гарантий

Компанія TVS була заснована в 1968 році. Батьківщиною виробника, який сьогодні є одним із лідерів продажів на світовому ринку посуду, є італійська провінція Урбіно. Основними принципами, яких дотримується керівництво компанії, є екологічна безпека виробництва, використання новітніх матеріалів і технологій, а також всебічне врахування потреб ринку. Посуд TVS (Італія) - це чудове рішення для будь-якої сучасної кухні, здатне створити по-справжньому комфортні умови для приготування їжі.

Завдяки використанню новаторських ідей в області виробництва і дизайну компанії вдалося створити продукцію дійсно високої якості. Посуд TVS (Італія) представляє собою гармонійне поєднання передових технологій і неповторного італійського колориту. Серед першорядних завдань виробника знаходиться пошук сучасних рішень, здатних задовольнити максимально широке коло споживчих потреб.

Колекція Tenace Induction

Серія посуду Tenace Induction, призначена для повсякденної й інтенсивної експлуатації. Розроблено на основі передових технологій: стабільна індукція, оптимальна теплопередача для зменшення часу розігріву й оптимізації енергозбереження. Алмазна міць: ідеальна твердість і міцність. Милує око дизайн, який привносить на кухню новий комфорт.

Суперпосилене антипригарне покриття з алмазним порошком DIAMANTEK від TVS. Потовщений алюмінієвий корпус забезпечує рівномірне приготування їжі, завдяки оптимальному розподілу тепла. Індукція останнього покоління гарантує прискорений розігрів, скорочуючи час приготування. Суперергономічні ручки з ефектом soft touch для зручного і безпечного захвата. Сталевий диск із надрізами на дні збільшує його стійкість.

Антипригарне покриття DIAMANTEK від TVS - "Алмазна" технологія, яка відрізняється дивовижною міцністю і твердістю, завдяки посиленню супертвердими мінеральними частинками й алмазним порошком. Ультратверда поверхня відрізняється особливою стійкістю до утворення подряпин і стирання. Їжа не пригорає: після закінчення готування досить одного жесту рукою, для повного очищення, також, ідеально підходить для миття в посудомийній машині.

Особливості:

  • Усе покриття продукції TVS не містить нікелю, важких металів і ПФОА.
  • Алюмінієвий корпус забезпечує відмінний розподіл тепла і високу стабільність температури, що означає значне енергозбереження та екологічність.
  • Антипригарне покриття DIAMANTEK - безпечне для здоров'я, володіє відмінним тепловим опором і підвищеною хімічною стійкістю.
  • Підходить для газових, електричних, склокерамічних та індукційних плит.
  • Підходить для використання в посудомийних машинах.

 

Серія

Tenace Induction

Тип

Сотейник

Діаметр, см

28

Матеріал

Алюміній

Матеріал кришки

Жаростійке скло

Матеріал ручок

Пластик

Антипригарне покриття

Так

Тип джерела тепла

Газова плита

Електрична плита

Галогенна / Склокерамічна плита

Індукційна плита

Можна мити в посудомийній машині

Так

З'ємна ручка

Ні