Код: 6430488 Пральна машина автоматична Samsung WW60J32G0PWDUA

  • Артикул: WW60J32G0PWDUA
  • Завантаження білизни для прання: 6 кг
  • Швидкість віджиму: 1200 об/хв
  • Розмір (Ш х В х Г): 60 х 85 х 45 см

Гарантія: 3 года

Глибоке прання з використанням пари
У даній моделі пара подається не зверху, а знизу. Спеціальний цикл прання Steam Wash насичує парою кожен предмет для ефективного виведення бруду і плям, а також видаляє більш ніж 99,9% бактерій та інактивує алергени на вашому одягу.

Ваш незамінний помічник
Пральна машина SAMSUNG WW60J32G0PWDUA створить усі умови для того, щоб швидко та ефективно впоратися з величезною кількістю прання. Апарат відрізняється продуманою до найдрібніших деталей конструкцією. Ця «фішка» дала можливість при ненайменшій глибині (45 см) зберегти максимальну компактність. Завдяки цьому для встановлення моделі вам не знадобиться багато місця - вона не буде створювати ніякого дискомфорту в умовах обмеженого простору і звільнить місце під елементи декору або іншу сантехніку. При цьому гранично можливий рівень стійкості апарату на будь-якому типі покриття для підлоги гарантують настроюювані по висоті ніжки.

Безпрецедентна функціональність
Автоматична пральна машина від SAMSUNG має фронтальний тип завантаження. Конструкцією пристрою також передбачені великі дверцята, які позбавлять вас непотрібних турбот на початку і в кінці циклу прання об'ємних речей. При цьому модель надасть у ваше розпорядження дванадцять різних програм для прання. Серед них ви обов'язково знайдете програми для білизни з бавовни, вовни, синтетики, а також з інших тканин, що вимагають особливого догляду. А якщо необхідно заощадити час, не жертвуючи при цьому результатом, то ви завжди можете скористатися функцією швидкого прання. Крім того, якщо ви звикли вести активний спосіб життя, то максимально корисним буде спеціальний режим для прання сучасного спортивного одягу. Усе це в поєднанні з опцією відкладеного старту дозволить вам гранично точно розпланувати свій час.

Ніяких проблем
«Пралка» SAMSUNG WW60J32G0PWDUA надасть у ваше розпорядження інтуїтивно зрозумілу панель управління механічного типу. Ще ніколи підібрати відповідну завантаженню програму і швидкість віджиму не було настільки просто. Ще однією її «фішкою», є функціонал «захист від дітей», що запобігає випадковій зміні виставленої раніше конфігурації шляхом блокування всіх клавіш, а також селектора. Ви також оціните присутність інформативного дисплея, який дозволить моніторити всю необхідну для ефективної експлуатації інформацію.

Технічні особливості та аспекти
Незважаючи на свою компактність, пральна машина від SAMSUNG має досить місткий барабан з максимальним завантаженням 6 кг. Його головною відмітною особливістю є система самоочищення. Модель створена для продуктивної і тихої роботи - максимальний рівень створюваного нею в процесі функціонування шуму не перевищує 52 дБ при пранні і 76 дБ - при віджимі. Будьте впевнені, вона не потривожить сон навіть найменших членів родини, а також не відволікатиме вас від домашніх турбот. Саме такі функціональні характеристики дозволили пристрою отримати найвищий клас енергоефективності (А+++). Тому пральна машина стане досить економним рішенням для вашого сімейного бюджету. 

Тип

Пральна машина автоматична

Вид прання

Водою і парою

Спосіб завантаження

Фронтальний

Спосіб установки

Стоїть окремо

Основні характеристики
Тип керування

Електронне

Дисплей

LED

Завантаження білизни для прання, кг

6

Швидкість віджиму, об/хв

1200

Особливості

Очистка барабана Eco

Рівень шуму при віджиманні, дБ

76

Класи ефективності
Клас прання

А

Клас віджиму

C

Клас енергоспоживання

А+++

Програми та функції
Програми прання

Спортивний одяг

Дитячі речі

Постільна білизна

Бавовна

Щоденне прання

Темні речі

Синтетика

Вовна

Коротка програма '15

Відстрочка старту

Є

Безпека
Захист від дітей

Є

Фізичні характеристики
Розміри (Ш х В х Г), см

60 х 85 х 45

Вага, кг

54

Колір корпусу

Білий

Колір дверцята

Чорний