Код: 6490135 Пральна машина автоматична Samsung WW70R421XTXDUA

  • Артикул: WW70R421XTXDUA
  • Завантаження білизни для прання: 7 кг
  • Швидкість віджиму: 1200 об/хв
  • Розмір (Ш х В х Г): 60 х 85 х 45 см

Гарантія: Без гарантий

Додавайте речі в будь-який час циклу

Функція Add Wash
Не турбуйтеся, якщо вже запустивши прання, ви раптом знайдете втрачену шкарпетку або зрозумієте, що треба випрати ще сорочку. Дверцята Add Wash дозволять вам просто та швидко додати речі або миючий засіб* після початку прання**. Ви також можете додати в машину випрану вручну білизну, яку потрібно прополоскати або висушити. 

Сила бульбашок

Eco Bubble
Економте гроші та захищайте свій одяг. Технологія Eco Bubble забезпечує ефективне - і дбайливе - прання навіть при низьких температурах*. Засіб для прання перетворюється в бульбашки, які швидко проникають у тканину та легко виводять забруднення, захищаючи тканину, зберігаючи її текстуру та заощаджуючи енергію**.

Очистка залишків

Лоток StayClean Drawer
Припиніть витрачати миючий засіб і уникайте надокучливої чистки висувного лотка. Лоток StayClean Drawer забезпечує змивання більшої частини прального засобу спеціально розробленою системою промивки водою. Таким чином, у лотку залишається менше невикористаного миючого засобу, і він залишається чистим і гігієнічним.

Гігієнічне очищення

Очищення парою
Забезпечте свій одяг дійсно глибоким і гігієнічним очищенням за допомогою пари. Цикл «Пара» покращує якість прання без попередньої обробки речей. Пара випускається з дна барабана, ретельно насичуючи всі речі. Це усуває бруд і 99.9% бактерій і алергенів*.

Менше рівень шуму і енергоспоживання

Цифровий інвертор
Насолоджуйтесь підвищеною енергоефективністю, зниженим рівнем шуму та тривалої служби. У технології цифрового інвертора використовуються сильні магніти для збільшення потужності, але такий пристрій працює тихіше та споживає менше енергії, ніж універсальний електродвигун. Це забезпечує більшу довговічність*, що додатково підкріплюється 10-річною гарантією.

Чистий одяг

Функція Super Rinse+
Насолоджуйтесь кращим промиванням під час прання. За рахунок використання додаткового об'єму води та високої швидкості обертання барабана в білизні залишається менше залишків засобу для прання. Таким чином, ваш одяг буде чистішим і безпечнішим для носіння, якщо у вас чутлива шкіра.

Гігієнічно чиста

Eco Drum Clean
Зберігайте внутрішню частину шайби в чистоті. Eco Drum Clean видаляє з барабана бруд і бактерії, що викликають запах. Вам не потрібен жорсткий або дорогий миючий засіб, оскільки використовується комбінація замочування, пульсуючого та високошвидкісного прядіння. І також повідомляє вам, коли потребує очищення.

Проста діагностика й усунення несправностей

Система діагностики Smart Check
Уникайте витрат і незручностей у разі поломки пральної машини. Функція Smart Check - це система автоматичного моніторингу помилок, яку можна використовувати через додаток на смартфоні*. Вона на ранній стадії виявляє і діагностує помилки та пропонує прості рішення для їх усунення, заощаджуючи ваш час і грошей на ремонт**.

Тривала служба

Нагрівальний елемент Ceramic Heater+
Використовуйте пральну машину довше з нагрівальним елементом Ceramic Heater. Запатентована конструкція* має покриття з унікального антиадгезійного матеріалу з мікроструктурою, що забезпечує зменшене утворення накипу**, який придушував б тепловіддачу. Завдяки цьому нагрівальний елемент працює набагато довше.

Захист від перенапруги

Система Volt Control
Захистіть пральну машину від пошкоджень через перепади напруги. Система Volt Control захищає від будь-яких електричних пошкоджень через нестабільну напругу. Вона визначає надмірне підвищення напруги й автоматично вимикає машину від джерела живлення, продовжуючи її термін служби.
 

Тип

Пральна машина автоматична

Вид прання

Водою і парою

Повітряно-бульбашкова

Спосіб завантаження

Фронтальний

Спосіб установки

Стоїть окремо

Основні характеристики
Тип керування

Електронне

Дисплей

LED

Завантаження білизни для прання, кг

7

Швидкість віджиму, об/хв

1200

Тип двигуна

Інверторний

Особливості

Самоочисний лоток

Технологія Eco Bubble

Рівень шуму при пранні, дБ

54

Рівень шуму при віджиманні, дБ

73

Класи ефективності
Клас прання

А

Клас віджиму

B

Клас енергоспоживання

А+++

Споживання електроенергії (прання і віджимання), кВт/цикл

0.63

Споживання електроенергії (прання і віджимання), кВт/рік

140

Споживання води (прання і віджимання), л/цикл

33.63

Споживання води (прання і віджимання), л/рік

7400

Програми та функції
Кількість програм

13

Програми прання

Бавовна

Бавовна Еко

Щоденне

Делікатне

Синтетика

Вовна

Коротка програма '15

Полоскання + Віджим

Інтенсивне прання Eco

Очищення барабана Eco

Постільна білизна

Дитячі речі

Функції

Інтенсивне полоскання+

Відстрочка старту

Є

Безпека
Захист від дітей

Є

Фізичні характеристики
Розміри (Ш х В х Г), см

60 х 85 х 45

Розміри упаковки (Ш х В х Г), см

65.7 x 89 x 55

Вага, кг

55

Вага в упаковці, кг

58

Колір корпусу

Нержавіюча сталь

Колір дверцята

Чорний