Код: 6499510 Пральна машина автоматична Samsung WW70R62LATXDUA

  • Артикул: WW70R62LATXDUA
  • Завантаження білизни для прання: 7 кг
  • Швидкість віджиму: 1200 об/хв
  • Розмір (Ш х В х Г): 60 х 85 х 45 см

Гарантія: Без гарантий

 Додавайте речі в будь-який час циклу

Функція Add Wash

Не турбуйтеся, якщо, уже запустивши прання, ви раптом знайдете загублену шкарпетку або зрозумієте, що треба випрати ще сорочку. Дверцята Add Wash™ дозволять вам просто та швидко додати речі або миючий засіб* після початку прання**. Ви також можете додати в машину випрану вручну білизну, яку потрібно прополоскати або висушити.

 Прання із системою штучного інтелекту (ШІ)

Bixby

Ви можете ефективніше використовувати свою пральну машину. Система з використанням штучного інтелекту (ШІ) Bixby* підвищує ефективність роботи, спираючись на дані про взаємодію з користувачем**. Функція «Рецепти прання» порадить найліпші цикли прання***. «Планувальник прання» оптимізує графік прання****. «Майстер HomeCare» дозволяє виконувати усунення несправностей у віддалений спосіб.

 Сила бульбашок

Eco Bubble

Заощаджуйте гроші та захищайте свій одяг. Технологія Eco Bubble™ забезпечує ефективне та дбайливе прання навіть за низьких температур*. Засіб для прання перетворюється на бульбашки, які швидко проникають у тканину та легко виводять забруднення, захищаючи тканину, зберігаючи її текстуру та заощаджуючи енергію**.

Швидке та ефективне прання
Супершвидкість

Скоротіть час прання та отримайте чистіший одяг. Просто виберіть функцію «Супершвидкість», щоб випрати повністю завантажену машину всього за 49 хвилин*. Технологія Eco Bubble™ забезпечує потужне очищення, а час полоскання скорочується завдяки поєднанню швидкого розпилення з дизайном барабана Swirl+ і прискоренням швидкості обертання.

Швидке виявлення протікань
AquaProtect

Захистіть свою підлогу та оселю від випадкового пошкодження із системою виявлення протікань AquaProtect. Вона розміщується під машиною і виявляє невеликі сліди води. У разі появи протікання система негайно припиняє цикл прання, зливає воду та видає повідомлення про помилку. Таким чином, вона зберігає вас у безпеці та дозволяє уникнути потенційних збитків.

Гігієнічно чисто
Очищення барабана ЕКО+

Підтримуйте чистоту всередині пральної машини. Режим очищення барабана ЕКО видаляє з барабана бруд і бактерії, що викликають запах. Вам не потрібен агресивний чи дорогий миючий засіб, оскільки в цьому режимі використовується комбінація замочування, полоскання та високошвидкісного обертання. А ще машина повідомлятиме вас, коли необхідно виконати очищення.

 Очищення залишків

Лоток StayClean Drawer

Припиніть марнувати миючий засіб і уникайте набридливого чищення висувного лотка. Лоток StayClean Drawer забезпечує змивання більшої частини прального засобу спеціально розробленою системою промивання водою. Таким чином, у лотку залишається менше невикористаного прального засобу, і він залишається чистим і гігієнічним.

 Гігієнічне очищення

Очищення парою

Забезпечте свій одяг дійсно глибоким і гігієнічним очищенням за допомогою пари. Цикл «Пара» покращує якість прання без попередньої обробки речей. Пара випускається з дна барабана, ретельно насичуючи всі речі. Це усуває застарілий бруд і 99,9 % бактерій та алергенів*.

 Менший рівень шуму і енергоспоживання

Цифровий інвертор

Насолоджуйтеся підвищеною енергоефективністю, зниженим рівнем шуму та тривалою службою. У технології цифрового інвертора використовуються сильні магніти для збільшення потужності, але такий пристрій працює тихіше та споживає менше енергії ніж універсальний електродвигун. Це забезпечує більшу довговічність*, що додатково підкріплюється 10-річною гарантією.

 Чистіший одяг

Функція Super Rinse+

Насолоджуйтеся кращим промиванням під час прання. За рахунок використання додаткового об'єму води та високої швидкості обертання барабана в білизні залишається менше залишків засобу для прання. Таким чином, ваш одяг буде чистішим і безпечнішим для носіння, якщо у вас чутлива шкіра.

Інтенсивне видалення плям
Технологія Bubble Soak

Зробіть речі бездоганно чистими, навіть якщо вони дійсно брудні. Функція Bubble Soak допомагає видалити різноманітні стійкі плями, як-от від крові, чаю, вина, засобів макіяжу та трави. Одяг ретельно просочується бульбашками, унаслідок чого плями послаблюються і видаляються ефективніше*.

 Проста діагностика й усунення несправностей

Система діагностики Smart Check

Уникайте витрат і незручностей у разі поломки пральної машини. Функція Smart Check — це система автоматичного моніторингу помилок, яку можна використовувати через додаток на смартфоні*. Вона на ранній стадії виявляє і діагностує помилки та пропонує прості рішення для їх усунення, заощаджуючи ваш час і гроші на ремонт**.

 Тривала служба

Нагрівальний елемент Ceramic Heater+

Використовуйте пральну машину довше з нагрівальним елементом Ceramic Heater+. Запатентована конструкція* має покриття з унікального антиадгезійного матеріалу з мікроструктурою, що забезпечує зменшене утворення накипу**, який пригнічував би тепловіддачу. Завдяки цьому нагрівальний елемент працює набагато довше.

 Захист від перенапруги

Система Volt Control

Захистіть пральну машину від пошкоджень через перепади напруги. Система Volt Control захищає від будь-яких електричних пошкоджень через нестабільну напругу. Вона визначає надмірне підвищення напруги й автоматично вимикає машину від джерела живлення, подовжуючи її термін служби.

Тип

Пральна машина автоматична

Вид прання

Водою і парою

Повітряно-бульбашкова

Спосіб завантаження

Фронтальний

Спосіб установки

Стоїть окремо

Основні характеристики
Тип керування

Електронне

Дисплей

LED

Завантаження білизни для прання, кг

7

Швидкість віджиму, об/хв

1200

Тип двигуна

Інверторний

Особливості

Технологія AquaProtect

Технологія Eco Bubble

Технологія Bubble Soak

Система штучного інтелекту Bixby

Рівень шуму при пранні, дБ

54

Рівень шуму при віджиманні, дБ

73

Класи ефективності
Клас прання

А

Клас віджиму

B

Клас енергоспоживання

А+++

Споживання електроенергії (прання і віджимання), кВт/цикл

0.63

Споживання електроенергії (прання і віджимання), кВт/рік

140

Споживання води (прання і віджимання), л/цикл

33.63

Споживання води (прання і віджимання), л/рік

7400

Програми та функції
Кількість програм

15

Програми прання

Бавовна

Синтетика

Швидке прання

Інтенсивне прання

Делікатне

Вовна

Темні тканини

Дитячий одяг

Постільна білизна

Верхній одяг

Полоскання + віджим

Віджим + злив

Функції

Обробка парою

Відстрочка старту

Очищення барабана

Легке прасування (антизминання)

Відстрочка старту

Є

Безпека
Захист від дітей

Є

Захист від переливу

Так

Система AquaStop

Так

Система діагностики несправностей

Так

Фізичні характеристики
Розміри (Ш х В х Г), см

60 х 85 х 45

Розміри упаковки (Ш х В х Г), см

65.7 x 89 x 55

Вага, кг

55

Вага в упаковці, кг

58

Колір корпусу

Нержавіюча сталь

Колір дверцята

Синій